Nové reproduktory + rádio

Všeobecné príspevky k interíéru

tomas156jtd
Príspevky: 197
Dátum registrácie: 19 Okt 2010, 07:55

tak nie sú kw ako kw :-) keď si pozrieš drahé zosilovače resp aj tie najdrahšie (nemyslím teraz na DB Drag) tak ich výkony nie sú nejaké enormné... ja mám napr len na stredobasy zosilovač ktorý dáva 2x 250rms 4 ohm a do mostíka 1050w do 4 ohm a ešte dva ktoré majú do mostíka 550 a 570 w pri 4 ohm ( jeden na výšky a druhý na stredy) a ešte jeden budem kupovať taký istý ako na stredobasy čiže výsledný výkon cez 3KW RMS pri 4 ohm :-)
a tých 50 tis skk je nákupná cena nových vecí alebo už za koľko si ich kúpil jazdené :D

Skullhand
Príspevky: 73
Dátum registrácie: 21 Dec 2009, 21:56

nie to bola cena zanovnych veci ktore so kupoval na slovensku,,monoblok HIFONICS titan 1500 i 1.5 kw rms do mostika 1 ohm tlaci to do subu ground zero 30 SPL sub 1000 rms 2 jcievka,, repraky pohanam 4 kanalom mack audio 2x240 rms 4 ohm to cele isti 3 farad power cap a napajane to je 50 qmm kabel a 200 amp pojistka,, repro od znacky magnat 6 x predne dvere zadne dvere a v zadnom plate 6x9 4 pasmove magnat,,cela alfa je vytlmena od zakladu,prehravacia jednotka alpine iDA-X311,, :)
Používateľov profilový obrázok

magor235
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 01 Sep 2013, 13:37

chcem sa opýtať vy ste niekto mal už originál reproduktory v tom zadnom plate? ... lebo ja tam asi nič nemám a nehral mi výškač vpredu na šoferovej strane tak som to otvoril a zistil som že ho tam nemám :D ... neviem či ho niekto vybral alebo iba zapadol do dveri ale ten tapacír sa mi nechce rozoberať tak ho pôjdem vytiahnuť z nejakej alfy na nd. len ma zaujímalo či si niekto nepobral tie repráky aj zo zadného plata alebo tam od výroby neboli.
--
ATWA
(Air, Trees, Water, Animals)
Používateľov profilový obrázok

7heaven
Príspevky: 40
Dátum registrácie: 12 Máj 2012, 18:52
Kontakty:

Tuším, že výškače sú integrované v reprákoch vo dverách. Hore na dverách máš iba, ozdobnú krytku...
Používateľov profilový obrázok

yetyGTA
Moderátor
Príspevky: 225
Dátum registrácie: 01 Dec 2010, 10:31

7heaven napísal:Tuším, že výškače sú integrované v reprákoch vo dverách. Hore na dverách máš iba, ozdobnú krytku...
Presne. Mam BOSE a tiez tam je iba zaslepka.
"I have argued many times that owning an Alfa is a portal through which all petrolheads must pass if they genuinely want to know what it is that differentiates a car from a toaster or a washing machine."

tomas156jtd
Príspevky: 197
Dátum registrácie: 19 Okt 2010, 07:55

V predu sú originál výškové tam kde je kľučka (ja som ich tam mal), ale je pravda že na jednej strane bola vypadnutá v tapacíri
Používateľov profilový obrázok

yetyGTA
Moderátor
Príspevky: 225
Dátum registrácie: 01 Dec 2010, 10:31

BOSE nema. Je integrovany v hlavnom reproduktore.
"I have argued many times that owning an Alfa is a portal through which all petrolheads must pass if they genuinely want to know what it is that differentiates a car from a toaster or a washing machine."

tomas156jtd
Príspevky: 197
Dátum registrácie: 19 Okt 2010, 07:55

len on v dotaze neuviedol či má obyčajnú alebo bose
Používateľov profilový obrázok

yetyGTA
Moderátor
Príspevky: 225
Dátum registrácie: 01 Dec 2010, 10:31

Jasne. S najvacsou pravdepodobnostou BOSE nema. Inak by sa pochvalil. :) Reagoval som skor na 7heaven, ktory uvadza, ze ich tam tiez nema. A nehovoril nic o BOSE. Tak asi zalezi na vybave.
"I have argued many times that owning an Alfa is a portal through which all petrolheads must pass if they genuinely want to know what it is that differentiates a car from a toaster or a washing machine."
Používateľov profilový obrázok

magor235
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 01 Sep 2013, 13:37

nemám bose, ale už som bol po jeden repráčik s alfi na nd a mal iný konektor ako tam mám ja aj to plastové lôžko na menič je iné plus nejaký odpor navyše ale nehral do prčic... tak teda idem skúsiť rozobrať tapacír a pozrieť sa či nieje niekde zapadnuty
--
ATWA
(Air, Trees, Water, Animals)
Napísať odpoveď