Trhanie

Informacie, problemy, tipy, riesenia pre JTD (unijet)
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
Kubislav17
Príspevky: 156
Dátum registrácie: 08 Apr 2012, 18:26

páni sem tam mi trhne auto tak že ako keby zdochlo a hned nabehlo nic nesvieti diagnoza nic a este napr. idem ustalenu rychlost a je tak jemne citit že trhá :think
Alfa 156 2,4jtd EGR-off, KAT-off, chip, cooler sport packet III
Alfa 156 sw 2.4jtdmEGR-off ,KAT-off chip, Turismo Internazionale

Primo183
Príspevky: 117
Dátum registrácie: 04 Okt 2010, 08:09

mne to robí senzor plynového pedálu ale zas mne ukázalo aj chybu na diagnostike robí to aj na zaradenej rýchlosti
Používateľov profilový obrázok

autickar21
Príspevky: 823
Dátum registrácie: 01 Nov 2010, 16:40

To robi kazde jedno jtd ked uz ma cosi za sebou. Pre pokoj duse vymen snimac otacok - ak si ho nemenil. Ak to robi pri stalych cca 2000ot, tak je to ono. Na ceskych forach sa tomu venovali viacej, tam v priebehu casu pomenili vsetko na aute. Plynovy pedal, repas trisiek, cerpadla, snimac tlaku paliva, regulator tlaku a podobne. Samozrejme bez vysledku. ja som dospel k nazoru, ze to robi bud vypalena kabelaz k triskam, alebo to je priamo rj motora. No ked povies ze to nieje tvoj pripad, som sa rozpisal zbytocne.
2.4jtd EGR Off, Kat Off, FMIC cooler, GTA tlmenie, Chip Sarkan, vyfuk Remus zo subaru impreza wrx sti, 310mm brzdy brembo, GT2256V, uz EDC15C7
Používateľov profilový obrázok

Breznew18
Príspevky: 751
Dátum registrácie: 25 Dec 2011, 11:10

mne zvykne trhnut ked sa z niekym nahanam roztahujem rychlosti alebo ked predbieham hore kopcom a durim 4 ku po preradeni do 5 ky pridam a vtedy trhne ako by nestihlo zregulovat tlak paliva alebo nedostatok paliva bohvie ale robi to malokedy dakedy spravy dakedy nie ani v pameti zavad nic nepise pri beznej jazde to nerobi takze to neriesim
Alfa Romeo 156SW 1,9 jtdm 103kw chip cca 160k 350NM Alpiners
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
Kubislav17
Príspevky: 156
Dátum registrácie: 08 Apr 2012, 18:26

autickar21 napísal:To robi kazde jedno jtd ked uz ma cosi za sebou. Pre pokoj duse vymen snimac otacok - ak si ho nemenil. Ak to robi pri stalych cca 2000ot, tak je to ono. Na ceskych forach sa tomu venovali viacej, tam v priebehu casu pomenili vsetko na aute. Plynovy pedal, repas trisiek, cerpadla, snimac tlaku paliva, regulator tlaku a podobne. Samozrejme bez vysledku. ja som dospel k nazoru, ze to robi bud vypalena kabelaz k triskam, alebo to je priamo rj motora. No ked povies ze to nieje tvoj pripad, som sa rozpisal zbytocne.
Typujem to na tie kable :)
Alfa 156 2,4jtd EGR-off, KAT-off, chip, cooler sport packet III
Alfa 156 sw 2.4jtdmEGR-off ,KAT-off chip, Turismo Internazionale
Používateľov profilový obrázok

autickar21
Príspevky: 823
Dátum registrácie: 01 Nov 2010, 16:40

Kubislav17 napísal:
autickar21 napísal:To robi kazde jedno jtd ked uz ma cosi za sebou. Pre pokoj duse vymen snimac otacok - ak si ho nemenil. Ak to robi pri stalych cca 2000ot, tak je to ono. Na ceskych forach sa tomu venovali viacej, tam v priebehu casu pomenili vsetko na aute. Plynovy pedal, repas trisiek, cerpadla, snimac tlaku paliva, regulator tlaku a podobne. Samozrejme bez vysledku. ja som dospel k nazoru, ze to robi bud vypalena kabelaz k triskam, alebo to je priamo rj motora. No ked povies ze to nieje tvoj pripad, som sa rozpisal zbytocne.
Typujem to na tie kable :)
Nasiel som take konektory cez google, su dostat kupit. Ak by si to isiel kupovat, rataj so mnou.
2.4jtd EGR Off, Kat Off, FMIC cooler, GTA tlmenie, Chip Sarkan, vyfuk Remus zo subaru impreza wrx sti, 310mm brzdy brembo, GT2256V, uz EDC15C7
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
Kubislav17
Príspevky: 156
Dátum registrácie: 08 Apr 2012, 18:26

Tak dnes idem po dialnici auto začalo trhať a dokonca mi zhaslo potom normálne nabehlo diagnostika nič. pooooomoc
Alfa 156 2,4jtd EGR-off, KAT-off, chip, cooler sport packet III
Alfa 156 sw 2.4jtdmEGR-off ,KAT-off chip, Turismo Internazionale
Používateľov profilový obrázok

autickar21
Príspevky: 823
Dátum registrácie: 01 Nov 2010, 16:40

snimac otacok kluky.
2.4jtd EGR Off, Kat Off, FMIC cooler, GTA tlmenie, Chip Sarkan, vyfuk Remus zo subaru impreza wrx sti, 310mm brzdy brembo, GT2256V, uz EDC15C7
Používateľov profilový obrázok

Breznew18
Príspevky: 751
Dátum registrácie: 25 Dec 2011, 11:10

snimac kluky by ale diagnostyka ukazala
Alfa Romeo 156SW 1,9 jtdm 103kw chip cca 160k 350NM Alpiners
Používateľov profilový obrázok

autickar21
Príspevky: 823
Dátum registrácie: 01 Nov 2010, 16:40

az ked je totalne vriti, potom ho diag ukaze.
2.4jtd EGR Off, Kat Off, FMIC cooler, GTA tlmenie, Chip Sarkan, vyfuk Remus zo subaru impreza wrx sti, 310mm brzdy brembo, GT2256V, uz EDC15C7
Napísať odpoveď