tazke startovania ci je zima ci je leto

Informacie, problemy, tipy, riesenia pre JTD (unijet)
Napísať odpoveď
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
asken1
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 10 Feb 2013, 16:24

Chlapi poradte kupil som 156-ku 2.4jtd zevraj dobry motor ale tazko statuje a na pristrojovke svieti kontrolka vstrekovania.nastaruje na druhy treti krat ale dnes som bol skusit a dal som kluc do zapalovania a stlaci som gombik centralu kontrolka zmizla a auto nastartovalo na brnk.co si myslite su to vstrekovace,podavacie cerpadlo,zhavice,imobilizer alebo co to moze byt poradte.bol som aj na origo diagnostiku ale vypisovalo to iba chybu merac hmotnosti vduchu to je vsetko. :/
Používateľov profilový obrázok

mysiak83
Príspevky: 281
Dátum registrácie: 07 Okt 2012, 07:43

ak ti svieti kontrolka vstrekovania, určite je v pamäti závad aj iná chyba.....určite!
Alfa Romeo 156 1,9JTD, 85 kW, 2003, sportwagon
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
asken1
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 10 Feb 2013, 16:24

a este po nastartovani zacne blikat zhavenie.no bol tam meneny motor a chlap mi pri diagnostike vravel ze aj turbo je take zdochnute ze ma vraj slabe tlaky alebo take nieco somotil pojdem k nemu znovu a vsetko si to zapisem,len auto ide teraz do opravy idu mi menit simering pod zotrvakom tak na nom nemozem behat aby som neznicil spojku ked to spravia pojdem za nim.ta kontrolka niekedy svieti niekdy nie ale ked zhasne tak auto sa uplne inak sprava ide tichsie a netrasie tak nim.
Používateľov profilový obrázok

autickar21
Príspevky: 823
Dátum registrácie: 01 Nov 2010, 16:40

Kolko mas to auto?
2.4jtd EGR Off, Kat Off, FMIC cooler, GTA tlmenie, Chip Sarkan, vyfuk Remus zo subaru impreza wrx sti, 310mm brzdy brembo, GT2256V, uz EDC15C7
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
asken1
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 10 Feb 2013, 16:24

niekolko mesiacov ale zajtra idem na diagnostiku a tam sa ukaze ci je nieco zle lebo posledne ked som bol na diagnostike tak povedal chlap ze vaha vzduchu je vtahu a turbo je slabsie ale chlap co sa venuje iba alfam mi povedal ze tam nieco bolo robene z riadiacou jednotkou ale ja sa nevyznam semtam sa aj stierace zapnu sami opd seba a packa je stale hore tak neviem.
Používateľov profilový obrázok

autickar21
Príspevky: 823
Dátum registrácie: 01 Nov 2010, 16:40

Predaj to cim skor. to auto bude zodrate... moze mat uz kabelaz nahnitu a podobne. lahko v tom aute utopis 2000e...
2.4jtd EGR Off, Kat Off, FMIC cooler, GTA tlmenie, Chip Sarkan, vyfuk Remus zo subaru impreza wrx sti, 310mm brzdy brembo, GT2256V, uz EDC15C7
Napísať odpoveď