nejde na plný výkon

Informacie, problemy, tipy, riesenia pre JTD (unijet)
Používateľov profilový obrázok

kojko
Príspevky: 56
Dátum registrácie: 11 Nov 2012, 14:41

pokial ti zacne svietit triska a nerobi ti to vzdi tak to moze byt potenciometer ja mam tento isty problem na mojej alfe
Používateľov profilový obrázok

maxo11
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 16 Okt 2012, 16:53

ja som mall tiež takéto haluze nemám prvú alfu ale tato ma dost potrápila..a to keď som ju kúpil šla normláne mam 2,4jtd RV 02 sw sport paket2..pre upresnenie potom časom po cca 1000km šiel som po dilanici do ba skušali sme maximálku a tak alfa cuoro sportivo a alfa si za jazdy zhasla rozsvietia sa kontrolka paliva ..ok dám na krajnicu štartnem a sup ide normálne..ideme dalej celow cestov nič mal som podozrenie na čerpadlo v nádrži..a lebo relátka na palivo pri baterke.vybral som relátka prečistil boli zsrate koroziow hodil dagnozu písalo tlak paliva hodil som test relátok ..ok reku v pohode jazdím jazdím nič chyba odstranená ..potom idem znovu a zasa to iste rozhádžem elektriku všetko co ma napadlo dám diagnozu fiat ecu scan 2,5 zasa tlak paliva jazdím dalej nič v pohode potom znova ale už co raz častejsie ..tak som vybral čerpadlo nafty niccc v pohode ..nakoniecc ma tuklo ist ku kamossovy na inu diagnozu ako fiat ecu scan....a haluz..chyba reguálcia tlaku paliva zhodím kryt motora vy montujem ventil a tam sajrajt.vyčistil som ho dal new palivák a alfa ide ako oheň len ma jebe na tom všetkom to ze ľudia trepú ze alfi sa kazia sú zlé že nemec je nemec ale hlavná vecc že sa kazi nemecká elektronika bosch.... :D
Používateľov profilový obrázok

autickar21
Príspevky: 823
Dátum registrácie: 01 Nov 2010, 16:40

Neda sa presne urcit ze v com je problem len menenim... Kludne sa moze sekat regulator tlaku paliva, cerpadlo railu nemusi stihat, cerpadlo v nadrzi taktiez, trisky moizu pri nakladani a prehriati pustat do prepadu viac, nekvalitny palivovy filter ,....
2.4jtd EGR Off, Kat Off, FMIC cooler, GTA tlmenie, Chip Sarkan, vyfuk Remus zo subaru impreza wrx sti, 310mm brzdy brembo, GT2256V, uz EDC15C7
Používateľov profilový obrázok

Breznew18
Príspevky: 751
Dátum registrácie: 25 Dec 2011, 11:10

tipujem drv??
Alfa Romeo 156SW 1,9 jtdm 103kw chip cca 160k 350NM Alpiners
Používateľov profilový obrázok

faier5
Príspevky: 38
Dátum registrácie: 23 Mar 2009, 23:29

Ja som mal tiez tento problem a bol to regulator tlaku paliva
Napísať odpoveď