Alfa Romeo 156 SW 1,9JTDm 110kw ej kej ej Alf

Priestor pre predstavenie Tvojej Alfy
Napísať odpoveď
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
frostik
Príspevky: 36
Dátum registrácie: 15 Feb 2015, 17:17

Seruste, volam sa Frost, pochadzam s nemalebneho zaprdeneho mesta Rimavska Sobota, je to panu bohu za chrbtom nieje to ani v Lučenci ani v Rožnave, proste na pol ceste. Tu zijem s mojou rodinkou. Mam krasneho syna a menej krasnu priatelku ( kks keby to citala :D ). Som v podstate BMW pozitiv, mal som svoj dlho vysnivany sedan e46, ktory som nadobudol pred cca rokom a pol s mojim dvornym šukačom vyfukov bjukemenom. Kedze vtedy som neplanoval mat dieta , sedan vyhovoval. Po kuse sa vztahy upevnili a rozhodlo sa ze sa ide robit syn, co sa aj podarilo. Kedze mam svokrovcov kusok tu od tejto zaprdenej diery, v dedine ktoru radsej nemenujem lebo by ste ju aj tak na mape nenasli vozil sa kociar, vercajchy na maleho support apod. To sa mi do sedanu samozrejme nespratalo tak sa spravil zaver ze cuker ide do prec. Predal som ho celkom rychlo , aj ked mi srdce trhalo a este aj trha ze som ho dal do prec, ked som po jednom neuspesnom tripe za kombikom videl tie hrdze co skur.eta slovac predava, nestarane proste odpad spolocnosti. Druhy den po tomto tripe som chcel ostat doma , neriesit nic , nechat to kusok plynut a pospekulovat. Potom mi jeden cecer, myslim ze ho poznate, bjukemen poslat inkriminovany objekt. Kua ta alfa vyzerala na fotkach paradne, uz cestou som vnutorne onanoval ze ju musim mat. Prislo sa na miesto, mala to zenska, 2 deti na krku , slobodna, v jednoizbaku zaprdenom byvala. Bydlisko Sliač. Kua kym to moja Penny v navi nasla chvilu to trvalo ale boli sme na mieste. Ako na prvy pohlad v nej bol chliev ako v tranzite, smrad od stromcekov vonavych ako v drogerii, dve detske sedaky, kufor plny kktin. Katastrofa. SLi sa sa povozit, kus to hurplovalo sem a tam, malo to svoje muchy, slo sa jednat, kotuha zenska sa robila neznala ... Po case sa ukazalo ze velmi dobre vie co vlastni, aku to ma cenu , a co je to zac... vyslo s nej par veci ktore sa daju pouzit do buducnosti. Chybu co spravila je ta ze ju skrutila. o 100t, mne to osobne nevadi lebo je v dobrom stave a po nejakych opravach/upravach bude ako cuker ale seka svieti ako jebnuta. No nevadi...

fotky som nestihol spravit lebo som leniva svina, pridam zatial foto po oprave laveho xenonu ( hid ) - balast nebol pripevneny a zletel na kryt pod motorom, dalej netreba opisovat asi preo nesiel ze.. vymena .. test..
Na prezeranie priložených súborov nemáte dostatočné oprávnenia.

bjukemen
Príspevky: 750
Dátum registrácie: 14 Aug 2009, 18:51

menej krasnu, zaprdenom, Cecer!!!! odpadol som 150 razy zvysok okomentujem najtro, treba mi ist kefovat, lebo ze vraj bude rozchod!

Krista Vášho!!!!!
Alfa Romeo 156 SW 2,4 JTD 110 Kw,, 3 Bar MAP 142,3 kw

Mannol Diesel Extra 10w-40+ Purflux
Eni 75w-80 GL5

Obrázok
Používateľov profilový obrázok

Breznew18
Príspevky: 751
Dátum registrácie: 25 Dec 2011, 11:10

bjukemen je moja zena tak bacha na to :D zvedavy som na dalsie fotky
Alfa Romeo 156SW 1,9 jtdm 103kw chip cca 160k 350NM Alpiners
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
frostik
Príspevky: 36
Dátum registrácie: 15 Feb 2015, 17:17

Tak dnes sa dal vymenit olej v prevodovke , kedze sa tam radili rychlosti jak perkelt ked sa miesa, je to lepsie ale pedal je kus dole, bude to treba hadam odvzdusnit popripade vymenit spojku, s tym som ratal...

Pofotil som ho konecne, este na zavodnych znackach (ZV) ....

dnes som objednal nejake potrebne diely, cez vieknd sa na nom kus popracuje.

pada jej stk takze pondelok ideme po nove nalepky
Na prezeranie priložených súborov nemáte dostatočné oprávnenia.
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
frostik
Príspevky: 36
Dátum registrácie: 15 Feb 2015, 17:17

tu riadne skapal pes, na bmwklube bolo na jeden prispevok 20 odpovedi a 19 hejtov :D

katan
Príspevky: 728
Dátum registrácie: 11 Jan 2011, 23:08
Dostal poďakovanie: 1 time

Nikto ti do toho nechce kecať :P

Až vytvoríš vlákno o spotrebe, spoľahlivosti, nákladov na údržbu a pod tak sa to rozbehne :kidding

BTW vyzerá slušne.
Tvoja prvá Alfa? Budeš ju chipovať?
Alfa Romeo 166 FL 2.4JTD 110kW
EX - Cuore sportivo 2.4JTD 110kW
Owning an Alfa Romeo is like having a supermodel as a girlfriend. Yes, she is a bit stupid. Yes, she is expensive but fuck it! She is soo damn HOT!
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
frostik
Príspevky: 36
Dátum registrácie: 15 Feb 2015, 17:17

No ja to nejak tu spotrebu neriešim,
spoľahlivosť, poklopem, zatiaľ ok ale mam ju veľmi krátko
udržba tiež časom...

nech si to trošku oživím:

vymenil sa olej v prevodovke - radi lepšie - bol tam hnoj - 43€
vymenil som lanka ručnej brdzy - ide jak cuker - 31€
vymenil som zadné stabíky - kktský prístup ale spravil som to ( flexa styl ) - 22€
vymenil som gulove capy na riadeni - 25€
4d geometria - kedze som pri vymene troška zabudol počitat otocky :D stali mi kolesa ako ***** foto nizsie :D

Prepísalo sa auto - chujová značka - ale tak konexie a prepisal som za 25minut, cigani tam zvyknu stat cely den

V pondelok ideme na STK a EK

Zatial na tento mesiac ideme len čapovať naft , lievať VIF a troska poosetrovat gumy a plastove casti, venujem sa kusok detailingu a mam cit pre detail takze ma vytaca vela veci spinave to spinave hento , musim to priesit

v Plane mam na dalsi mesac , velurove koberce od autorohoze.eu
Stierace - bosch - predok zadok
Spojka

(najviac funny bola dnes odpoved v servise kde som daval robit geometriu - ze kolko by vysla vymena - aj s materialom - drzte sa .... 799€ )
takze spojku vymenim u garazmajstra jedneho tu zo stoky blizko rs - pyta 50€ :D

zatial tolko... idem to troska pocistit cez vikend , tak vam spravim mansi briefing nech si mozte vase krasky aj vy vyluxovat pomocou profi produktov
Na prezeranie priložených súborov nemáte dostatočné oprávnenia.
Používateľov profilový obrázok

mfuska
Hlavný Administrátor
Príspevky: 496
Dátum registrácie: 25 Máj 2009, 14:56
Kontakty:

kamarat umrel som z teba... ten text o zriadeni alfy nema chybu :D hlavne nech dobre sluzi a poslucha :) a cil som zvedavy hlavne na ten detajling, ako dopadne a co pouzijes ;)
________________________
Obrázok
AR 159 2,4 JTDm SW Ti 147kW AT6 r.v. '07
AR 147 2.0 TS Selespeed r.v. '01
AR 166 2,5 V6 - BA/LPG, 140kW, r.v. '99
AR 156 SW 2,4 JTDm, 129kW, r.v. '04 ex
AR 156 2,5 V6, 140kW, r.v. '99 ex
Používateľov profilový obrázok

Danni
Príspevky: 2083
Dátum registrácie: 11 Máj 2010, 18:27

daj link z bmw klubu chcel by som citat odpovede ked si tam praskol alfu ako nahradu za bmw :D
166 2.5 00
link= l Danni 156 1.6TS l
AR Spider 916 1.8TS link

bjukemen
Príspevky: 750
Dátum registrácie: 14 Aug 2009, 18:51

niesu komenty zatial ziadne, lebo ani nenapisal ze predal bmw lebo je madar
Alfa Romeo 156 SW 2,4 JTD 110 Kw,, 3 Bar MAP 142,3 kw

Mannol Diesel Extra 10w-40+ Purflux
Eni 75w-80 GL5

Obrázok
Napísať odpoveď