Alfinka 2.4

Priestor pre predstavenie Tvojej Alfy

karol
Príspevky: 319
Dátum registrácie: 26 Máj 2009, 19:46
Kontakty:

ako bolo spomenute, u preplnovanych motoroch to nespravy nic. ja osobne mam K&N ale origo.vlozku a ci ho tam mam alebo je tam seriovy, stale to ma rovnaky vykon. dolezite je, aby tahal co najchladnejsi vzduch a co najmenej bordelu.

kanon156: ale je to urcite lepsie ako si to mal predtym (nad zvodmi) len pozor na vodu a dazd! ;)
Alfa Romeo 145 2,0 T.S. 211ps - http://www.katanracing.sk" onclick="window.open(this.href);return false;
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
Kanon156
Príspevky: 77
Dátum registrácie: 23 Nov 2009, 21:24

karol napísal:ako bolo spomenute, u preplnovanych motoroch to nespravy nic. ja osobne mam K&N ale origo.vlozku a ci ho tam mam alebo je tam seriovy, stale to ma rovnaky vykon. dolezite je, aby tahal co najchladnejsi vzduch a co najmenej bordelu.

kanon156: ale je to urcite lepsie ako si to mal predtym (nad zvodmi) len pozor na vodu a dazd! ;)
no viem sak to bolo docasne reisenie len nemal som koleno sak neviem uvidim ak zozeniem ten airbox tak uvidim ale ked neviem mne sa to paci ked to ma taky kontakt zo vzduchom hned :D trubo cuca s plnych pluc .. :) ale musim to nejako porobyt lepsie len zatial neviem ako :) ...
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
Kanon156
Príspevky: 77
Dátum registrácie: 23 Nov 2009, 21:24

no pripava na striekanie ale zatial len necela polka nebolo casu .. ale hadam to bude lepsie potom doplnim viac foto :)
Na prezeranie priložených súborov nemáte dostatočné oprávnenia.
Používateľov profilový obrázok

sportwagon
Príspevky: 164
Dátum registrácie: 28 Mar 2009, 21:28

To nasavanie vzduchu mozme spolu poriešit, vyrabam hadicove nasavanie z AL trubiek a aj skovame filter do domčeka a bude nasavat studeny vzduch od chladiča .... ale až v marci, teraz riešim zakazku na jeep offroad ....
Honda Accord Tourer 2,4 V-TECH 149kw
AR 156 1,9JTD-M 125kw M-Jet Sportwagon 2004 EX
VW Passat GT DOHC 16V 100kw 1992 EX
Škoda Garde 130GLS 47kw 1985 EX
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
Kanon156
Príspevky: 77
Dátum registrácie: 23 Nov 2009, 21:24

sportwagon napísal:To nasavanie vzduchu mozme spolu poriešit, vyrabam hadicove nasavanie z AL trubiek a aj skovame filter do domčeka a bude nasavat studeny vzduch od chladiča .... ale až v marci, teraz riešim zakazku na jeep offroad ....
dobre dobre sak sa dohodneme dakedy alebo na zraze dakde lebo by som chel aj IC do buducna :)
Používateľov profilový obrázok

madarisko
Príspevky: 150
Dátum registrácie: 02 Nov 2010, 13:02

a finalne fotos nebudu???
Alfa Romeo 156 1,6 T.S. - ex
Alfa Romeo 156 2,0 T.S. SportPacket - ex
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
Kanon156
Príspevky: 77
Dátum registrácie: 23 Nov 2009, 21:24

madarisko napísal:a finalne fotos nebudu???
este nie je dobrusena to tak az za par tizdnov bude finalna narazniky spravit a dalsie dronosti potom budu :D
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
Kanon156
Príspevky: 77
Dátum registrácie: 23 Nov 2009, 21:24

dake starsie foto ako pokracuju prace na alfinke :)
Na prezeranie priložených súborov nemáte dostatočné oprávnenia.
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
Kanon156
Príspevky: 77
Dátum registrácie: 23 Nov 2009, 21:24

no zt nastriekane ako tak :D
Na prezeranie priložených súborov nemáte dostatočné oprávnenia.
Používateľov profilový obrázok

peterten
Príspevky: 45
Dátum registrácie: 04 Feb 2010, 20:54

Kanon156 napísal:no zt nastriekane ako tak :D
proc??? irenko proc tohlecto delas??? :( v tomto pripade u mna palec dole
Napísať odpoveď