Central problem

Staršie neroztriedené príspevky
Napísať odpoveď
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
fredo20
Príspevky: 34
Dátum registrácie: 17 Jan 2012, 18:15

Prosím pomôžte ked to zvyknem alebo odomknem tak stale svieti iba jedna strana ta soferova ako zamkne aj odomkne v pohode len či to nemá vedľajšie účinky.Ďakujem
Používateľov profilový obrázok

Hrudky
Príspevky: 1088
Dátum registrácie: 09 Sep 2011, 15:14

Skus to napisat s diakritikou,stacia ciarky a bodky,lebo neda sa to rozlustit :/
Cuore Sportivo :)
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
fredo20
Príspevky: 34
Dátum registrácie: 17 Jan 2012, 18:15

Jednoducho:Ked zamknem tak svieti iba jedna strana predná a zadná ľavá smerovka.Stačí?
Používateľov profilový obrázok

macgyver72
Príspevky: 133
Dátum registrácie: 05 Feb 2012, 15:11

kabelaz od rj centralu do vyvodov na smerove svetla,moze byt ze je tam odpalena usmernovacia dioda
Používateľov profilový obrázok

Hrudky
Príspevky: 1088
Dátum registrácie: 09 Sep 2011, 15:14

Jasne staci...;) a smreovky funguju normalne?
Cuore Sportivo :)
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
fredo20
Príspevky: 34
Dátum registrácie: 17 Jan 2012, 18:15

smerovky su v pohode a funguju normalne
Používateľov profilový obrázok

coli84
Príspevky: 120
Dátum registrácie: 11 Dec 2011, 15:33

čaute,mám tiež problém s tým že mi blbne centrál,auto zamknem diaľkovým ale odomknúť sa už nepodarí tak ho odomknem normálne kľúčom,samozrejme keď otvorím dvere začne húkať alarm tak ho vypnem v motorovom priestore priamo na húkačke tým malým kľúčikom,normálne jazdím a auto otváram a zatváram teda len kľúčom no po pár dňoch zapnem znova alarm a všetko zase funguje,teda diaľkové funguje jak má pokiaľ si to nerozmyslí a zas mu zadrbe,robilo mi to dá sa povedať od kedy ho mám ale stalo sa to raz za pol roka no teraz je to už tak že jeden deň alarm zapnem a na druhý deň ráno už zase diaľkové nefunguje. je tam alarm Meta System,neviem či je to od výroby ale na diaľkovom je znak alfa tak to je predpokladám origo,diódka je umiestnená na palubovke v strede hore vo fukáry. Moja otázka teda znie či sa s tým už niekto z vás stretol a čo sa tým dá robiť.... baterki v diaľkovom som samozrejme menil,rozdiel bol len v tom že to chvíľu fungovalo na väčšiu vzdialenosť potom už len klasika úplne z blízka
Napísať odpoveď