Nepríjemný zvuk pri otáčaní volantom

Všeobecné príspevky ohľadne riadenia
Používateľov profilový obrázok

Danni
Príspevky: 2083
Dátum registrácie: 11 Máj 2010, 18:27

ale mam pre teba riesenie.. tu je alfa dost mimo skus elektromobil :D
166 2.5 00
link= l Danni 156 1.6TS l
AR Spider 916 1.8TS link
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
EweNt3
Príspevky: 70
Dátum registrácie: 30 Dec 2013, 11:04

Danni napísal:tak to je blbe ked nevies kde sa otvara kapota :/
Viem kde sa otvára kapota problém je ten, že neviem kde presnejšie sa zisťuje hladina servo-oleja.Nie každý kto je na tomto fóre vie to čo ty. ;)
Používateľov profilový obrázok

Danni
Príspevky: 2083
Dátum registrácie: 11 Máj 2010, 18:27

to uz vobec nie je o tom kto vie co vie.. kontrola prevadzkovych kvapalin sa ucila este v autoskole :think a chcel si radu tak si ju dostal no ak chces aby ti to este niekto prisiel aj skontrolovat tak to je na picu
ale nic v zlom
166 2.5 00
link= l Danni 156 1.6TS l
AR Spider 916 1.8TS link
Používateľov profilový obrázok

dcl
Príspevky: 358
Dátum registrácie: 21 Júl 2010, 07:52

IT-čkár presne, ako ja s tým má veľký problém, lebo neviem kde to je vždy so všetkým idem do servisu. :D[/quote]

co takto pouzit google
Alfa Romeo 156 1.9Jtd 16v, Powered by Alfatuning, EGR off, XYZ 6-Pot brakes, XYZ SuperSport suspension
Alfa Romeo GT 3.2 v6, Novitec exhaust, Bianco Nuvola
Používateľov profilový obrázok

Pablo
Moderátor
Príspevky: 140
Dátum registrácie: 24 Máj 2009, 19:56

Ahoj, nadobku, kde mozes skontrolovat hladinu oleja v servocerpadle najdes podla prilozeneho obrazku. Odkrutis vrchnak, na ktorom je mierka hladiny oleja a uvidis, ci mas malo alebo dost. Vela zdaru :-)
Na prezeranie priložených súborov nemáte dostatočné oprávnenia.
Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTDm Alfa Rosso, Eibach Pro-System kit, EGR off, K&N filter, Novitec 180HP 345Nm
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
EweNt3
Príspevky: 70
Dátum registrácie: 30 Dec 2013, 11:04

Pablo napísal:Ahoj, nadobku, kde mozes skontrolovat hladinu oleja v servocerpadle najdes podla prilozeneho obrazku. Odkrutis vrchnak, na ktorom je mierka hladiny oleja a uvidis, ci mas malo alebo dost. Vela zdaru :-)
Pablo veľmi pekne Ďakujem to je presne to čo som potreboval a nie rečičky okolo toho konkrétny obrázok ešte aj s presne motorom, ako mám ja ešte raz dikes. ;)

katan
Príspevky: 728
Dátum registrácie: 11 Jan 2011, 23:08
Dostal poďakovanie: 1 time

Ale hej nerob si picu, ze si nevedel kde sa kontroluje servoolej ked este aj volant tam je nakresleny :think
Alfa Romeo 166 FL 2.4JTD 110kW
EX - Cuore sportivo 2.4JTD 110kW
Owning an Alfa Romeo is like having a supermodel as a girlfriend. Yes, she is a bit stupid. Yes, she is expensive but fuck it! She is soo damn HOT!
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
EweNt3
Príspevky: 70
Dátum registrácie: 30 Dec 2013, 11:04

katan napísal:Ale hej nerob si picu, ze si nevedel kde sa kontroluje servoolej ked este aj volant tam je nakresleny :think
Ale tak troška srandy nezaškodí nie?...Ale za ten priložený obrázok aj tak ďakujem. :D
Používateľov profilový obrázok

Hrudky
Príspevky: 1088
Dátum registrácie: 09 Sep 2011, 15:14

Chalani, dnes som si vsimol pri prejazde zatackou(ked som zatocil volantom do pravej strany)jemne puknutie z pravej prednej strany. Neviem ci by to mohla byt poloos,to puknutie je take tupe,nie ostre. Nemoze to byt aj nieco ine? nejaky cap?tycky stabika? Mam nove horne ramena a spravenu geometriu.Spodne ramena som dal jazdene ale capy a silenty boli OK. Skusal som na mieste tocit volantom,ale nebolo pocut nic.takisto som aj skusal mikat kolesom,ale ziadne zvuky...
Cuore Sportivo :)

katan
Príspevky: 728
Dátum registrácie: 11 Jan 2011, 23:08
Dostal poďakovanie: 1 time

nejspis homokinetak :think
Alfa Romeo 166 FL 2.4JTD 110kW
EX - Cuore sportivo 2.4JTD 110kW
Owning an Alfa Romeo is like having a supermodel as a girlfriend. Yes, she is a bit stupid. Yes, she is expensive but fuck it! She is soo damn HOT!
Napísať odpoveď