Ako vymenit brzdove oblozenie?

Všeobecné príspevky ohľadne bŕzd
Používateľov profilový obrázok

Danni
Príspevky: 2083
Dátum registrácie: 11 Máj 2010, 18:27

presne.. ja som svoje strmene este aj hoblikom cistil, tie sticne hrany by sa mali lesknut :D
tak potrebujes to rozchodit ci rozhodit? odkry prachovku a uvidis ako to tam vyzera ci to je zadrbane od hrzde ak hej kup opravnu sadu nie je az taka draha no mozno to staci len namazat
-inak nejake to vlakno ohladne brzd tu uz je...
166 2.5 00
link= l Danni 156 1.6TS l
AR Spider 916 1.8TS link
Používateľov profilový obrázok

Hrudky
Príspevky: 1088
Dátum registrácie: 09 Sep 2011, 15:14

ja som hladal aj v hladaciku ale nenasiel som nic,iba u niekoho v showroome a tam som to rozoberat nechcel...a pri brzdeni mi ide teraz pedal na podlahu a uz som to 2x odvzdusnoval...aj to tu niekto uz rozoberal,ze sa mu to stalo,ale vcera som hladal asi 15 minut a nenasiel som to...
Cuore Sportivo :)
Používateľov profilový obrázok

Danni
Príspevky: 2083
Dátum registrácie: 11 Máj 2010, 18:27

daco som nasiel s tym pedalom ale nic moc... dalej este riesenie zadneho strmena ale ty riesis predny
http://alfa156.sk/viewtopic.php?f=7&t=2947" onclick="window.open(this.href);return false;

http://alfa156.sk/viewtopic.php?f=66&t=2581" onclick="window.open(this.href);return false; -tu by sa to mohlo spojit
inak kvapalinu si menil ako? celu si ju vypustil a nalial druhu? ja som staru z nadobky odsal striekackou a tak si to ani nemohlo nasat vzduch... este by som skusil nejak dat do provozu ABS ak ti to aspon trocha brzdi niekde na strku
166 2.5 00
link= l Danni 156 1.6TS l
AR Spider 916 1.8TS link
Používateľov profilový obrázok

Hrudky
Príspevky: 1088
Dátum registrácie: 09 Sep 2011, 15:14

presunute.

Co sa tyka vymeny,vytiahol som ju striekackou a nalial novu,odvzdusnoval som a stale doleival aby nekleslo pod polovicku nadrzky a odvzdusnoval som pokial nesla nova kvapalina a bez bubliniek.
Cuore Sportivo :)
Používateľov profilový obrázok

Danni
Príspevky: 2083
Dátum registrácie: 11 Máj 2010, 18:27

tak by to malo ist bez problemov... alebo brzdovy valec dostal sok z novej kvapaliny tak zacal prepustat :D no neviem tiez som menil tak kvapalinu a zdalo sa mi ze je pedal trosku makksi tak som to prebrzdil az na abs a sa mi zda ze pomohlo... tebe pedal spadne az uplne na podlahu?
166 2.5 00
link= l Danni 156 1.6TS l
AR Spider 916 1.8TS link
Používateľov profilový obrázok

Hrudky
Príspevky: 1088
Dátum registrácie: 09 Sep 2011, 15:14

ide az uplne na podlahu,ale az ked silno zatlacim...ako brzdit to brzdi,ale rovnako ako doteraz...a to som cakal zazraky :D a skusim aj ja s tym abs,ked pojdem domov,mozno je zavzdusnene to...no musim si davat pozor,bo jazdim bez naraznika a zevraj to je na papiere :/ tak hadam nejak prejdem domov :/
Cuore Sportivo :)
Používateľov profilový obrázok

Danni
Príspevky: 2083
Dátum registrácie: 11 Máj 2010, 18:27

zazraku sa nedockas :D a ked mas vypnuty motor a naslapes to bez posilovaca tak by sa pedal nemal prepadnut az dole ak hej prepusta ti valcek... tak to musi vyzerat zaujimavo bez naraznika :D
166 2.5 00
link= l Danni 156 1.6TS l
AR Spider 916 1.8TS link
Používateľov profilový obrázok

Hrudky
Príspevky: 1088
Dátum registrácie: 09 Sep 2011, 15:14

ked mam zhasnute auto,tak pedal je tvrdy jak svina,ale ked nastartujem,uz je maksi a ide az dole :/...a dam foto bez naraznika ale az vecer :D
Cuore Sportivo :)
Napísať odpoveď