Reset zakodovaneho autoradia

Všeobecné príspevky k interíéru
Napísať odpoveď
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
MarekBA
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 09 Mar 2015, 14:40

Vyriesene: Link

Caute, mala otazocka, mate niekto overeny sposob ako sa da zresetovat autoradio aby bolo mozne ihned zadat kod autoradia? Sekol som sa o jednu cislicu a teda mam WAIT, (aj po 50 minutach), viem ze sa to skaluje podla poctu nespravnych pokusov az do 24h. Skusal som odpojit napajanie autoradia (cca na 5 sekund) ale nepomohlo. Taktiez v Alfe mi povedali ze radio ma pamat na tieto veci, cize sa to neda obist. Tak len nahodou ci nemate nejake podultove info? :)

BTW: kod som vygeneroval z radio-code.it, neviete ci su spravne?

Dik za odpoved.
PS: caka ma cesta na vychod a nechcem ist po tichu :)

bjukemen
Príspevky: 750
Dátum registrácie: 14 Aug 2009, 18:51

nic ine ako cakat ti neostava, treba odpojit radio a cakat, tiez sa mi to stalo, code radio.it su dobry ale dakedy sa stane chyba
Alfa Romeo 156 SW 2,4 JTD 110 Kw,, 3 Bar MAP 142,3 kw

Mannol Diesel Extra 10w-40+ Purflux
Eni 75w-80 GL5

Obrázok
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
MarekBA
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 09 Mar 2015, 14:40

Ok dik. No budem muset asi najst najakeho elektrikara nech to napoji na nabijacku. Stale dufam ze motyka vystreli a cestou na vychod sa spamata.
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
MarekBA
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 09 Mar 2015, 14:40

Len tak informacne sa mi podarilo spustit radio. Ani po siedmich hodinach jazdy nepreplo na moznost znovu zadat kod. Dnes som radio vybral a mal som ho asi 20 minut uplne bez prudu. Medzitym som kupil eurokoncovku a napojil to cez kable priamo na baterku. Po zapnuti som mal moznost hned zadat kod. Neviem sice ci pomohlo odpojenie na 20 minut alebo priame zapojenie na baterku ale tak pre ostatnych keby nahodou mali podobny problem.
Kod vygenerovany radio-code.it fungoval.
Napísať odpoveď