vyskove repro do dvier (BOSE)

Všeobecné príspevky k interíéru

Autor témy
bjukemen
Príspevky: 750
Dátum registrácie: 14 Aug 2009, 18:51

ale eper ukazuje na toto a tak isto som to mal (mam) aj ja
Na prezeranie priložených súborov nemáte dostatočné oprávnenia.
Alfa Romeo 156 SW 2,4 JTD 110 Kw,, 3 Bar MAP 142,3 kw

Mannol Diesel Extra 10w-40+ Purflux
Eni 75w-80 GL5

Obrázok
Používateľov profilový obrázok

pavol haulik
Príspevky: 144
Dátum registrácie: 20 Okt 2012, 09:24

Tie vyskove repraky mam aj vo dverach tak teda v jednom aute su a v inom nie zrejme zalezi od vybavy
alfa romeo 156 1.9 jtd 77kw egr off a same problemi
Používateľov profilový obrázok

yetyGTA
Moderátor
Príspevky: 225
Dátum registrácie: 01 Dec 2010, 10:31

Zaujimave. Pozriem doma v Eperi, co mi vyhodi pri mojom VIN.

Mohol by si pripadne vybrat a odfotit? Skusal si aj oficialny AR servis ci sa da este objednat ako nahradny diel?
"I have argued many times that owning an Alfa is a portal through which all petrolheads must pass if they genuinely want to know what it is that differentiates a car from a toaster or a washing machine."

Autor témy
bjukemen
Príspevky: 750
Dátum registrácie: 14 Aug 2009, 18:51

foto repraciku domam teraz aktualizujem telefon :D este som to neriesil aj ked drahe niesu, ale u nas vo Fiate RS je to bieda
Alfa Romeo 156 SW 2,4 JTD 110 Kw,, 3 Bar MAP 142,3 kw

Mannol Diesel Extra 10w-40+ Purflux
Eni 75w-80 GL5

Obrázok
Používateľov profilový obrázok

yetyGTA
Moderátor
Príspevky: 225
Dátum registrácie: 01 Dec 2010, 10:31

Tak toto zase ukazeje ePer mne. Navyse pri vybere kategorie musim zvolit stupen vybavy aj napriek tomu, ze som zadal VIN. Dal sa dokupit BOSE aj do najnizsich stupnov vybavy?

Kazdopadne dam dole krytku a uvidim, ci tam ten vyskovy reproduktor je, alebo nie. Podla mna nieje. Vsetok zvuk sa totiz zda, ze vychadza zdola.

Obrázok
"I have argued many times that owning an Alfa is a portal through which all petrolheads must pass if they genuinely want to know what it is that differentiates a car from a toaster or a washing machine."
Používateľov profilový obrázok

yetyGTA
Moderátor
Príspevky: 225
Dátum registrácie: 01 Dec 2010, 10:31

Takto to vyzera u mna. Je tam iba plastova zaslepka vyzerajuca ako vyskovy reproduktor. Dokonca k nej vedu aj kable s konektorom. Ale tie su podla mna nefunkcne, kedze BOSE ma svoj vlastny okruh.

Obrázok

Obrázok

Vyskovy reproduktor je samostany kus nacvaknuty na plastovom drziaku pred hlavnym reproduktorom.

Obrázok

Obrázok

Rozmyslam, ze jednoducho zvediem dvojlinku od konektorov na hlavnom reproduktore hore ku klucke a BOSE vyskovy nalepim zozadu plastoveho drziaka (je vacsi nez samotny otvor).
"I have argued many times that owning an Alfa is a portal through which all petrolheads must pass if they genuinely want to know what it is that differentiates a car from a toaster or a washing machine."

Autor témy
bjukemen
Príspevky: 750
Dátum registrácie: 14 Aug 2009, 18:51

..tie origo kable pri klucke su zive, vyskusaj si to, kazde BOSE ich ma ozivene a moj repracik vypada takto je vybratý z dvier...

ps: ked ten spodny reprak das hore nebude to ono bude tak ci tak malo vysiek, kedze to BOSE je kus pofiderne navrhnute

ps2:sry za zle foto zajtra to cvaknem riadne
Na prezeranie priložených súborov nemáte dostatočné oprávnenia.
Alfa Romeo 156 SW 2,4 JTD 110 Kw,, 3 Bar MAP 142,3 kw

Mannol Diesel Extra 10w-40+ Purflux
Eni 75w-80 GL5

Obrázok
Napísať odpoveď