Zadne okna mechanika/elektrika

Všeobecné príspevky k interíéru
Napísať odpoveď
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
kojko
Príspevky: 56
Dátum registrácie: 11 Nov 2012, 14:41

cavko dal som si do alfi interier s inej a ta mala vzadu el okna ja som mal klasiku tak sa chcem spýtat ked chcem dat klasicke klucky na stahovanie okien nie elektriku staci mi len vivrtat otvor do tapaciru a pojde to alebo ma tapacir iny tvar a mechanika bude prikratka ? :think
Používateľov profilový obrázok

autickar21
Príspevky: 823
Dátum registrácie: 01 Nov 2010, 16:40

sak zmen len vypln tapaciru, nemusis menit cely tapacir.
2.4jtd EGR Off, Kat Off, FMIC cooler, GTA tlmenie, Chip Sarkan, vyfuk Remus zo subaru impreza wrx sti, 310mm brzdy brembo, GT2256V, uz EDC15C7
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
kojko
Príspevky: 56
Dátum registrácie: 11 Nov 2012, 14:41

no mam to uz cele prehodene a stare uz su prec :/ --

Primo183
Príspevky: 117
Dátum registrácie: 04 Okt 2010, 08:09

Staci to vyvrtat aj ja som to mal na mojej predošlej
Používateľov profilový obrázok

durri
Príspevky: 89
Dátum registrácie: 11 Nov 2011, 16:40

NO vyvrtat je jedna vec, ale musis tam zalozit aj tie rucky ktore maju ovladanie na okna, lebo tie povodne su mensie bez ovladania a nebude ti to sediet.
Cuore sportivo u mna bije od Novembra 2011.

Alfa Romeo 147 jtdm

Primo183
Príspevky: 117
Dátum registrácie: 04 Okt 2010, 08:09

Ja som rucky pouzil svoje bez ovladania a su take iste ako s ovladanim ono je tam to najťažšie tam vyvrtat dieru pre klucku otvarania okna ale ked sa stym pohras neni problem ja som si to vymeral s prdosleho tapaciru vsetko bolo ako origo.
Používateľov profilový obrázok

durri
Príspevky: 89
Dátum registrácie: 11 Nov 2011, 16:40

A to si menil na SW ci na sedane? Lebo som si skoro isty ze mne to nepasovalo :D alebo som sa na to krivo pozrel, ale vodicov tapacir som mal urcite iny. a zadne my asi tiez nesedeli lebo ta rucka s elektrickym ovladanim okna bola dlshia ako ta klasicka bez. :/
Cuore sportivo u mna bije od Novembra 2011.

Alfa Romeo 147 jtdm

Primo183
Príspevky: 117
Dátum registrácie: 04 Okt 2010, 08:09

Ja som mal sedana ale tam ak mas otvaranie na vsetky okna nas len mensie madlo ako myslim to vnutro a to co ma dve el okna ma vacsie aspon u mna to tak bolo.
Napísať odpoveď