Problem s autoradiom

Všeobecné príspevky k interíéru
Používateľov profilový obrázok

Tono
Príspevky: 414
Dátum registrácie: 10 Apr 2013, 12:00

tazko povedat kde je ten zosilovac, ak tam vobec je. antenu mame na streche (btw. necorol ti niekto len antenu - ked ju dam dole tiez to nema vobec signal).
isiel by som nejak po kabli a prepipaval ho, niekde prepokladam ze bude seknuty.

podla nakresu by mal byt v dverach, alebo pod kridlom.

ak sa ti to nepodari spravit kup koax kabel, zosilovac a antenu do kufra, trocha popajkujes a za dve hodky to mas spravene...

este ma napadlo mas na vystupe z radia tu redukciu na antenny kabel, bez toho ti to tiez bude velmi zle chytat...
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
Hrudky
Príspevky: 1088
Dátum registrácie: 09 Sep 2011, 15:14

mam taky dojdem,ze ziadnu redukciu tam nemam...skusim to rozobrat,ked bude trosku casu...skusim hladat ten zosilnovac hned pri antene,potom skusim zadne kridlo...

A zaoxidovane neviem ci nieco bude z tohoto pocasia,lebo uz to nehra odkedy mam auto...teda hra,ale slabo :/
Cuore Sportivo :)
Používateľov profilový obrázok

Tono
Príspevky: 414
Dátum registrácie: 10 Apr 2013, 12:00

dobre v tom pripade na 99% typujem ze tam nedali toto:
http://autoomega.sk/index.php?id_sek=14 ... denie=1&c=" onclick="window.open(this.href);return false;

vytiahni radio a kukni ci tam je, ak nie behni do hocjakeho erektra (napr. nay) a kup.

ak tam tuto redukciu mas, tak prepipaj kabel...
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
Hrudky
Príspevky: 1088
Dátum registrácie: 09 Sep 2011, 15:14

Tak chalani,rozobral som radio a redukciu tam mam...teraz asi skontrolujem zosilnovac anteny,len musim na to dojst,kde ho najdem :D
inak,nemoze byt chyba aj v antene?lebo ked som tam dal medeny drotik,tak to celkom dobre hralo...
Cuore Sportivo :)
Používateľov profilový obrázok

Tono
Príspevky: 414
Dátum registrácie: 10 Apr 2013, 12:00

tak sa na to vykasli, kup antenu aj s kablom do kufra a budes mat pokoj a ziadne nervy. lebo takto hladat chybu tak to bude na palicu...

skus to este prepipnut...
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
Hrudky
Príspevky: 1088
Dátum registrácie: 09 Sep 2011, 15:14

skusim to prepipnut...a antenu do kufra s kablom myslis aku? nemam v tomto smere nejake extra skusenosti :/
Cuore Sportivo :)
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
Hrudky
Príspevky: 1088
Dátum registrácie: 09 Sep 2011, 15:14

chalani,neviete mi niekto povedat ako to vyzera pod antenou? ked ju dam dole,ake su tam velke diery,kolko ich tam je a podobne???Dakujem
Cuore Sportivo :)

bjukemen
Príspevky: 750
Dátum registrácie: 14 Aug 2009, 18:51

ako myslis kolko dier,jedna diera tam je na upevnenie anteny, ale napriklad ja mam antenu na radio v zadnom kridle a ta co je na streche je pre navigaciu, a vacsina alf sw ma antenu v zadnom kridle, zhodou okolnosti som to robil vcera a uspesne,aj ked sme v oblasti kde hra malo co max 3 stanice, teraz ich hra 6 a vacsinou cisto, takze az mas antenu na streche tak je rozoberatlena a je zosilnovac priamo v tele anteny, ked ju vyberies tak to ofot, mala by mat so spodu dve srobky zaliate tmelom takze to vydlabes a odskrutkujes...a vyberies zosik az ho ovsem vies opravit,a ked mas antenu v zadnom kridle tak musis dat dole plast co je na kufrovych dverach + pocitaj s tym ze sa ti polamu uchyty ako mne,a tam najdes odrusovaci clen a aj antenny zosik na pravej strane a tenky koax sa zvykne predrat teda prebija na kostru


http://www.alfisti.cz/index.php?link=cu ... 147-antena ps: az tu nemoze byt ten link tak ho zmaz, ale takato antena je aj v 156 s tym rodielom ze musis sundat tapacir na streche inak sa k tomu nedostanes
Alfa Romeo 156 SW 2,4 JTD 110 Kw,, 3 Bar MAP 142,3 kw

Mannol Diesel Extra 10w-40+ Purflux
Eni 75w-80 GL5

Obrázok
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
Hrudky
Príspevky: 1088
Dátum registrácie: 09 Sep 2011, 15:14

ja uz mam antenu prerobenu...hore som dal plutvu(zaslepku) a na okno som zvnutra nalepil interierovu antenu digitalnu...ale hra to velmi slabo :/
Cuore Sportivo :)

bjukemen
Príspevky: 750
Dátum registrácie: 14 Aug 2009, 18:51

tak a co si cakal ze to bude hrat dobre.? interierova antena je maximalna blbost chyta to rusenie a je silne tieneny pristup signalu k nej, plutvu vysmar do potoka, kup riadku antenu na strechu v ktorej bude aj antenny zosilnovac a mas to vybavene musi to hrat, a este mi prezrad ake mas autoradio pre infosku
Alfa Romeo 156 SW 2,4 JTD 110 Kw,, 3 Bar MAP 142,3 kw

Mannol Diesel Extra 10w-40+ Purflux
Eni 75w-80 GL5

Obrázok
Napísať odpoveď