tlmenie dynamatom

Všeobecné príspevky k interíéru
Používateľov profilový obrázok

denny224
Príspevky: 237
Dátum registrácie: 19 Júl 2012, 16:21

chlapi a vedeli by ste mi poradit ake audio do auta ? kufor wooferom zasierat nechcem, nejaka zostava co by presne pasovala do 156ky (rozmer a tak) :biggrin
We have to love Alfa, it's the law.
Obrázok
Používateľov profilový obrázok

Tono
Príspevky: 414
Dátum registrácie: 10 Apr 2013, 12:00

kolko penazi chces do toho investovat a co od toho cakas?
Používateľov profilový obrázok

denny224
Príspevky: 237
Dátum registrácie: 19 Júl 2012, 16:21

Investovat tak do 200e, pripadne keby sa oplatilo tak aj viac

cakam od toho dobru hudbu :biggrin bass z ktoreho mi nerezonuje cele auto (mal som kedysi na renaulte laguna subik a bolo to napicu, pri max vykone mi aj svetla kus blikali spolu s bassom :D)... nahlas aj tak velmi casto nepocuvam, cize max hlas nemusi byt nejaky sialeny, ale nech to hra kvalitne, momentalne mi hra 1 a pol reproduktora co je dost biedne ... mam radio nejaky xplod abo take daco 4x45W
We have to love Alfa, it's the law.
Obrázok
Používateľov profilový obrázok

Tono
Príspevky: 414
Dátum registrácie: 10 Apr 2013, 12:00

kup si za tie peniaze autoradio, pioneer je v celku ok.
potom dosetri a pories odtlmenie, to je tak okolo 50-60e + md kruzky
potom zas dosetri a kup zosik okolo 150e aj jazdeny ale nejaky normalny nie sal a podobne sracky
no a nakoniec dosetri a kup morel tempo 6 za tiez nejakych 150e a budes maximalne spokojny...
Používateľov profilový obrázok

Danni
Príspevky: 2083
Dátum registrácie: 11 Máj 2010, 18:27

:biggrin ja som kupil za 70 radio za 30 ovaly do zadneho plata a neskutocna spokojnost bassy a celkovo... este mozno vytlmit dvere a bola by to neskutocna supa
166 2.5 00
link= l Danni 156 1.6TS l
AR Spider 916 1.8TS link
Používateľov profilový obrázok

denny224
Príspevky: 237
Dátum registrácie: 19 Júl 2012, 16:21

ako mam vysvetlit, ze mam v podstate nefunkcne repro ? (ze mi funguje jeden a pol reproduktora, nebolo myslene obrazne :D ) ... napicu mi je radio, zosik a tlmenie, ked tam nema co hrat... myslim ze poradie nakupov treba prehodnotit :whistle
We have to love Alfa, it's the law.
Obrázok
Používateľov profilový obrázok

Danni
Príspevky: 2083
Dátum registrácie: 11 Máj 2010, 18:27

smiesno mi :D
ale sakra... ked mi nehraje repro tak kuknem ci tam vobec nejake mam ak hej tak skontorlujem ci ide stava ak nejde tak mam na picu kontakty vo dverach alebo vo vedeni alebo v radiu

si pisal ze chces investovat 200€ a co vlastne mas za ne nakupit aby to hralo dobre no nepytal si sa preco ti nehraju repraky... tak kto chce kam? :cool
166 2.5 00
link= l Danni 156 1.6TS l
AR Spider 916 1.8TS link
Používateľov profilový obrázok

denny224
Príspevky: 237
Dátum registrácie: 19 Júl 2012, 16:21

tie repraky co tam mam su napicu, jeden ma roztrhanu membranu , vyskac jeden ide jeden ne... a ked ten jeden funkcny pustim tak hra na prd :D (potichu a nekvaltine)
We have to love Alfa, it's the law.
Obrázok
Používateľov profilový obrázok

Danni
Príspevky: 2083
Dátum registrácie: 11 Máj 2010, 18:27

mi pride dost nerealne aby vsetky 4 repraky zomreli... to iba ak by ich niekto vystriekal vodou abo utopil ci co... ja osobne by som zobral nejaky funkncy reprak co mam doma nejake a skusal zapajat namiesto starych ak by tiez hral na prd tak je to jasne... skrat/kontakt
166 2.5 00
link= l Danni 156 1.6TS l
AR Spider 916 1.8TS link
Používateľov profilový obrázok

denny224
Príspevky: 237
Dátum registrácie: 19 Júl 2012, 16:21

mozem to prekontrolovat ked sa dostanem k autu, ale nedavam tomu velke nadeje :), staci tam napojit iny repracik - tym overim ci neni kabelaz v tahu... ak druhy repracik pojde tak povodny je K.O. spravne predpokladam ?
We have to love Alfa, it's the law.
Obrázok
Napísať odpoveď