tlmenie dynamatom

Všeobecné príspevky k interíéru
Používateľov profilový obrázok

coli84
Príspevky: 120
Dátum registrácie: 11 Dec 2011, 15:33

ak budeš kupovať nové repro tak pozeraj hlavne s čo najväčšou citlivosťou keď nebudeš dávať zosík,niečo čo má monimálne 92db a viac a samozrejme komponentné nie koaxiálne...poprípade keď potrebuješ nejaké konkrétne poradiť daj vedieť

mastr
Príspevky: 43
Dátum registrácie: 22 Jan 2011, 20:02

Ja som sa nechal presvedčiť zdá sa šikovným a znalým chlapíkom u Schottera (rádioamatér Jumbo centrum), taký malý, chudý, mám Pioneer + repro kruger&matz kompozitné a som spokojný
Používateľov profilový obrázok

denny224
Príspevky: 237
Dátum registrácie: 19 Júl 2012, 16:21

mastr: co ta to vyslo ?
We have to love Alfa, it's the law.
Obrázok

mastr
Príspevky: 43
Dátum registrácie: 22 Jan 2011, 20:02

presne ti nepoviem, aj s rádiom do stovky, dakde som zapotrošil bločky. Tlmenie Ipou, drží doteraz bez problémov, zvuk sa mi zdá dobrý, žiaden zosík, keđ dám hlasitosť napoly, idem ohluchnúť a basy sú akurát, potom ešte záleží, čo a ako počúvaš
Používateľov profilový obrázok

denny224
Príspevky: 237
Dátum registrácie: 19 Júl 2012, 16:21

no chlapci po tyzdnovom studiu audia som dospel k tomuto:
tlmenie STP iSilver 4 platy - 36e
repro AUDIO SYSTEM MX 165 PLUS - 99e
radio KENWOOD KDC-BT92SD - 204e

moze byt ?
este som rozmyslal nad kablami a tymi kruzkami ale vraj to netreba davat...
We have to love Alfa, it's the law.
Obrázok
Používateľov profilový obrázok

Tono
Príspevky: 414
Dátum registrácie: 10 Apr 2013, 12:00

preco kenwood?
- najdi si radsej pio, clarion alebo alpine
Používateľov profilový obrázok

denny224
Príspevky: 237
Dátum registrácie: 19 Júl 2012, 16:21

su nan dobre recenzie co sa tyka zvuku, vyzera pekne nie tak tuzersky jak vecsina radii, da sa nastavit farba podsvietenia (nastavim orandzovu ako mam vo zvysku auta), a ma vstavane telefonovanie cez BT rovno aj s mikrofonom a vytacanim cisel ... ma toto vsetko nejaky alpine clarion alebo pineer za lepsiu cenu ? ked hej sem s linkom :)

//EDIT:
rozmyslam ze kupim aj koaxialy dozadu a mdf na vsetky repro, ale chcel by som zachovat tie plastove kryty vo dverach tak MDF kruzok 0.8 mm by uz sposobil asi zeby som plast nezalozil vsak ?

+ mala otazka ako mi to bude hrat na starom radiu SONY XPLOD GT-24 ?

idea je taka zeby som porobil komplet vytlmenie dveri, nahodil mdf na to repro.. nechal to na starom radiu a potom dokupil lepsie, ked pride lepsia vyplata :biggrin
We have to love Alfa, it's the law.
Obrázok
Používateľov profilový obrázok

shaggy0608
Príspevky: 96
Dátum registrácie: 09 Dec 2013, 12:38

chalani ja som dnes kupil subwoofer aj so zosikom, kabelaz uz som v aute mal natiahnutu po predchadzajucom majitelovi, napojil som to, sice to basuje, ale subak hra vsetko, nielen basy, potom ked som sa preklikaval nastaveniami radia tak tam nema samostatne nastavenie pre subwoofer, dokazem to nejak urobit aby hral len tie basy okrem vymeny radia? to je nove, nema ani pol roka. ci staci nieco popretacat na tych kolieskach na zosiku, som laik takze ani neviem naco tie koliecka su, chcem len trochu basov do auta nech sa ta hudba da aj pocuvat. dik za rady, a odpovede prosim ako pre laika :pray

bjukemen
Príspevky: 750
Dátum registrácie: 14 Aug 2009, 18:51

shaggy0608: vzadu na koncaku musis mat prepinac aby pustal do subw iba nizke tony, kukni sa na to
Alfa Romeo 156 SW 2,4 JTD 110 Kw,, 3 Bar MAP 142,3 kw

Mannol Diesel Extra 10w-40+ Purflux
Eni 75w-80 GL5

Obrázok
Používateľov profilový obrázok

shaggy0608
Príspevky: 96
Dátum registrácie: 09 Dec 2013, 12:38

bjukemen napísal:shaggy0608: vzadu na koncaku musis mat prepinac aby pustal do subw iba nizke tony, kukni sa na to
Na koncaku? Myslis zosik? Tam je toho vela :)
Napísať odpoveď