ake radio do auta ?

Všeobecné príspevky k interíéru
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
imro91
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 03 Sep 2012, 09:12

prosim va neviete mi poradit nejake lepsie radio do auta chcelk by som vymenit za original rozmyslam nad alpine kenwood pioneer
Používateľov profilový obrázok

autickar21
Príspevky: 823
Dátum registrácie: 01 Nov 2010, 16:40

Ak mas multifunkcny volant, tak popozeraj na strankach vyrobcu radii, ci to nema nejaky jeho model.
Vymenoval si vsetko znackove radia, asi len podla dizajnu a farby podsvietenia. Prijem maju vsetky kvalitny. ja som napr volil zakladnu triedu od jvc s USB na celnom panely. cena bola vtedy tusim 120e. Ale moc ho nevyuzivam, motor znie krajsie ako nejake radio.
2.4jtd EGR Off, Kat Off, FMIC cooler, GTA tlmenie, Chip Sarkan, vyfuk Remus zo subaru impreza wrx sti, 310mm brzdy brembo, GT2256V, uz EDC15C7
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
imro91
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 03 Sep 2012, 09:12

pozeram to aj na pripojenie na volant tam kupim konektor na preponie a malo by to ist tak uz len vybrat nejake ja som uvazoval nieco taketo http://autoradia.heureka.sk/alpine-ida- ... e/#section" onclick="window.open(this.href);return false;
Používateľov profilový obrázok

PepekVK
Príspevky: 109
Dátum registrácie: 10 Dec 2011, 22:16

Súhlasím s autickarom21, ja osobne by som asi volil Pioneer MVH-350BT - je to síce autorádio bez mechaniky, ale aj tak v dnešnej dobe málokto počúva CD-čka. Väčšina ľudí, čo poznám používa USB kľúče, pamäťové karty alebo má rádiá prepojené s mobilmy. Má to takmer všetko čo potrebuješ a je :think za veľmi dobrú cenu...

Autorádio Pioneer MVH-350BT je vhodné pre väčšinu užívateľov, ktorí nepotrebujú mechaniku, pretože pri svojej cene má výbornú výbavu a hlavne kvalitu zvuku.

Hlavné vlastnosti autorádia:
Výkon 4×50 W (MOSFET) dostačujúca pre kvalitné ozvučenie vášho auta
USB vstup umožní pripojenie USB flash pamäte alebo prehrávača a prehrávanie formátov WAV/MP3 a WMA
Autorádio má možnosť pripojiť do USB výrobky Apple iPod / iPhone,
ovládanie iPhone a iPod cez kábel CD-IW.51, podporuje Android Media, ASR,
5-pásmový EQ, SLA,
Bluetooth
Hands-free volanie a streamovanie audia
Ak vás omrzí počúvanie CD či USB má autorádio i FM / AM tuner s RDS a 24 predvoľbami
Sound Retriever je funkcia pre skvalitnenie kompresných formátov
Predný audio vstup jack umožní pripojiť externé zariadenie cez 3,5 jack konektor
2 x RCA (zadné repro alebo subwoofer),
Vstup pre diaľkové ovládanie na volante
Autorádio má červené podsvietenie tlačidiel
ID3 Tagy – zobrazenie názvov albumov a skladieb na displeji autorádia
Je možné si nastaviť zvlášť basy, stredy a výšky pre zlepšenie kvality zvuku
Autorádio má odnímateľný čelný panel

cena: od 90 € + poštovné
Napríklad tu: http://www.shoppie.sk/pioneer-mvh-350bt ... =parametry" onclick="window.open(this.href);return false;
Na prezeranie priložených súborov nemáte dostatočné oprávnenia.
Alfa Romeo 156 Rosso Proteo met., r.v. 1999, 2.4 JTD 100 kW 136 HP
Cuore Sportivo™ inside by PepekVK
Obrázok

CAWO
Príspevky: 243
Dátum registrácie: 13 Sep 2009, 21:01

Akym sposobom by sa ot dalo napojit na ovladanie z volantu?
Používateľov profilový obrázok

Hrudky
Príspevky: 1088
Dátum registrácie: 09 Sep 2011, 15:14

niekde som minule cital clanok,ze jedine autoradio,ktore naozaj spolupracuje s ovladanim na volante je kenwood.Nemam to sice napojene,ale ja som si kupil taketo nieco:

http://www.carhifi-profi.cz/autoradia/0 ... 5051u.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Cuore Sportivo :)
Používateľov profilový obrázok

autickar21
Príspevky: 823
Dátum registrácie: 01 Nov 2010, 16:40

Treba na to redukciu na ten dany typ radia. Je to sice drahsie, ale funguje to, aspon vecsina funkcii.
2.4jtd EGR Off, Kat Off, FMIC cooler, GTA tlmenie, Chip Sarkan, vyfuk Remus zo subaru impreza wrx sti, 310mm brzdy brembo, GT2256V, uz EDC15C7
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
imro91
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 03 Sep 2012, 09:12

ja som sa nakoniec rohodol pre nieco taketo http://autoradia.heureka.sk/pioneer-deh ... t/recenze/" onclick="window.open(this.href);return false;
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
imro91
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 03 Sep 2012, 09:12

tuto som nasiel aj adapter snim by to malo ist http://www.tme.eu/sk/details/ctsar001/a ... connects2/" onclick="window.open(this.href);return false;

katan
Príspevky: 728
Dátum registrácie: 11 Jan 2011, 23:08
Dostal poďakovanie: 1 time

Mam jednu otazku.
Teraz mam v aute neoriginal radio a chcel by som ho vymenit za original + CD menic. Co vsetko k tomu potrebujem? Staci iba napojit radio s pristupnou kabelazou a prepojit ho s kabelazou do CD menica? Tu ale nemam preto neviem co vsetko pytat od predajcu. Originalna pozicia CD menica je predpokladam v kufry, ci? Lebo inac nemam jasnu predstavu ako to spojazdnit a kam by som to umiestnil. Mam ovladanie na volante tak to chcem hlavne kvoli tomu. Alebo myslite, ze by ten adapter na original ovladanie fungoval? Niekde som pocul, ze to nie stale ide tak preto ziadam o radu prave vas. Dakujem
Alfa Romeo 166 FL 2.4JTD 110kW
EX - Cuore sportivo 2.4JTD 110kW
Owning an Alfa Romeo is like having a supermodel as a girlfriend. Yes, she is a bit stupid. Yes, she is expensive but fuck it! She is soo damn HOT!
Napísať odpoveď