ake radio do auta ?

Všeobecné príspevky k interíéru
Používateľov profilový obrázok

Tono
Príspevky: 414
Dátum registrácie: 10 Apr 2013, 12:00

zalezi aky si mal spraveny zasah pri montazi neorigo radia a ako sa to prekablovalo, ak tam mas redukciu tak vyhodis neorigo radio vyhodis redukciu a nahodis nove, ak si nemal cd menic tak musis pozhanat kable a ponatahovat ich...
adapter funguje ale vacsinou na radiach vyssej triedy...

btw ovladanie na volante pouzyvam iba hlasitost a na origo radiu ma sere automaticke stisovanie, takze uvazujem ze ho odtial vydrbnem a prekopem komplet hudbu, len zas uz som zan vyhodil prachy a je to zacarovany kruh s audiom...

katan
Príspevky: 728
Dátum registrácie: 11 Jan 2011, 23:08
Dostal poďakovanie: 1 time

Tak zasah do kablov tam urcite je. Mal som to rozobrane a je tam nieco preizolovane atd asi od novych kablov na repro. Hmm tak teraz neviem nerad sa hram s kablami :D. A ta redukcia to ma teda netesi radio mam sice nove ale iba pocuvanie hudby nic drahe a narocne.
Inac ako je to s tym automatickym stisovanim?
Alfa Romeo 166 FL 2.4JTD 110kW
EX - Cuore sportivo 2.4JTD 110kW
Owning an Alfa Romeo is like having a supermodel as a girlfriend. Yes, she is a bit stupid. Yes, she is expensive but fuck it! She is soo damn HOT!

katan
Príspevky: 728
Dátum registrácie: 11 Jan 2011, 23:08
Dostal poďakovanie: 1 time

Tak zasah do kablov tam urcite je. Mal som to rozobrane a je tam nieco preizolovane atd asi od novych kablov na repro. Hmm tak teraz neviem nerad sa hram s kablami :D. A ta redukcia to ma teda netesi radio mam sice nove ale je iba "pocuvanie hudby" nic drahe a narocne.
Inac ako je to s tym automatickym stisovanim?
Alfa Romeo 166 FL 2.4JTD 110kW
EX - Cuore sportivo 2.4JTD 110kW
Owning an Alfa Romeo is like having a supermodel as a girlfriend. Yes, she is a bit stupid. Yes, she is expensive but fuck it! She is soo damn HOT!
Používateľov profilový obrázok

Kubislav17
Príspevky: 156
Dátum registrácie: 08 Apr 2012, 18:26

Imro neotravuj tu :D :D :D
Alfa 156 2,4jtd EGR-off, KAT-off, chip, cooler sport packet III
Alfa 156 sw 2.4jtdmEGR-off ,KAT-off chip, Turismo Internazionale
Používateľov profilový obrázok

rafulkeer
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 28 Feb 2017, 16:50

Když už chceš něco kvalitnějšího a nebojíš se do toho investovat, tak bych se ohlédl po nějakém to 2din multifunkčním autorádiu, jako například toto:http://www.tonystore.cz/univerzalni-2din-autoradio. Budeš mít mnoho možností, včetně bluethoot, dvd, nebo USB. Ale to je jen návrh :)
Napísať odpoveď