Cyklovac stieracov

Všeobecné príspevky k interíéru
Napísať odpoveď

Autor témy
CAWO
Príspevky: 243
Dátum registrácie: 13 Sep 2009, 21:01

Ahojte. neviete aky moze byt problem so steracmi ked dam do prvej polohy /mam dazdovy senzor/ tak v zime mi stieracu idu normalne, ale sem tam v tej prvej polohe ked idu stierace stierat tak sa smerom hore asi za 10cm zaseknu a musim dat normalnu polohu na pomale ale permanentne stieranie aby to islo. Potom to ide a potom zas nie atd. V lete nemam problem.
Dik
Používateľov profilový obrázok

Kubislav17
Príspevky: 156
Dátum registrácie: 08 Apr 2012, 18:26

Toto isté začalo robit aj mne :)
Alfa 156 2,4jtd EGR-off, KAT-off, chip, cooler sport packet III
Alfa 156 sw 2.4jtdmEGR-off ,KAT-off chip, Turismo Internazionale
Používateľov profilový obrázok

autickar21
Príspevky: 823
Dátum registrácie: 01 Nov 2010, 16:40

Neviem ako to je u tychto aut, ale na 145ke - zadny stierac som musel rozchodit a tam som si vsimol, ze pohyb stieracou vpred a vzad je robeny mechanick v motorceku, teda na oske ktora ide z motorceka von, je vo vnutri kolecko, kde su medenne klzne cesty a po nich klzu medenne pliesky, To v podstate tam robilo cykly hore-dole. Cyklovac bolo len prudove obmedzenie a casovac. Mozno je to robene takto aj na prednych. Robi to aj v inych rezimoch?
2.4jtd EGR Off, Kat Off, FMIC cooler, GTA tlmenie, Chip Sarkan, vyfuk Remus zo subaru impreza wrx sti, 310mm brzdy brembo, GT2256V, uz EDC15C7
Používateľov profilový obrázok

Breznew18
Príspevky: 751
Dátum registrácie: 25 Dec 2011, 11:10

toto som riesil aj ja treba vybrat motorcek stieraca aj stym co spominal autickar a treba to cele precistit hlavne tu osku co roztaca to umele koliesko na com su tie pliesky je to cele sice zakryte nejakym igelitovim krytom ja som ho mal deravy zatiekla tam voda a chytilo to cele silnu hrdzu po dokladnom vycisteni a premazani mi to uz ide normalne
Alfa Romeo 156SW 1,9 jtdm 103kw chip cca 160k 350NM Alpiners

Autor témy
CAWO
Príspevky: 243
Dátum registrácie: 13 Sep 2009, 21:01

Takto: Ked tuknem do packy smerom hore, stierac by mal zotriet iba 1x. Ked je zima /teda vtedy som si vsimol tento jav/ a tuknem do packy, tak stierace sa zodvihnu max 10-15cm a ostanu stat. Potom ked este raz tuknem do packy tak isto smerom hore, tak stierac dostiera. Nerobi to vsak stale a vobec to nerobi ked je stierac v prvej /pomalsej/ polohe stierania. Vtedy pekne stiera ako ma. To iste plati aj pri najrychlejsom rezime, ze ide ako ma.
Používateľov profilový obrázok

Breznew18
Príspevky: 751
Dátum registrácie: 25 Dec 2011, 11:10

mne cyklovac nesiel vobec ked som dal o polohu dole no ked som dal stierac do 2 polohy stieral normalne a bol problem v tom co som pisal
Alfa Romeo 156SW 1,9 jtdm 103kw chip cca 160k 350NM Alpiners
Používateľov profilový obrázok

Danni
Príspevky: 2083
Dátum registrácie: 11 Máj 2010, 18:27

skus pozriet/precistit rele potom uz len to co tu je spomenute
166 2.5 00
link= l Danni 156 1.6TS l
AR Spider 916 1.8TS link
Používateľov profilový obrázok

durri
Príspevky: 89
Dátum registrácie: 11 Nov 2011, 16:40

Ja mám celkovo problém zo stieracmi. Predné ked idú, tak vydávajú brutálny zvuk. Skusal som vycistit motorcek aj mechanizmus. Ked to je rozoberete ide to ticho, ale ked to cele zlozim dokopy huci to nenormalne. Neviem ci to robi aj niekomu inemu? a druha vec je zadny stierac ktory nejde vobec. Pripada mi to ako keby ten mororcek nevladal. V lete som to vycistil, namazal poriadne, a aj tak sa ledva pohol asi tak do stvrt skla a to je koniec. Docasne riesenie je ze ho nepouzivam, ale uz ma to celkom rozculuje. Ked mu pomozem rukou tak ide, ale inak bez sance.
Cuore sportivo u mna bije od Novembra 2011.

Alfa Romeo 147 jtdm
Používateľov profilový obrázok

Danni
Príspevky: 2083
Dátum registrácie: 11 Máj 2010, 18:27

ten zadny je uz asi po smrti ale chcelo by to premerat kolko stavy do neho ide a v predu no neviem bud ozubenie(velke vole) abo lozisko...
166 2.5 00
link= l Danni 156 1.6TS l
AR Spider 916 1.8TS link
Napísať odpoveď