tesnenie kufra

Všeobecné príspevky ohľadne dielov karosérie
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
Breznew18
Príspevky: 751
Dátum registrácie: 25 Dec 2011, 11:10

Pablo napísal:
Breznew18 napísal:vie mi niekto poradit kde zozeniem tesnenie na kufor tu gumu co je dookola minule som zbadal ze mam plny kufor vody aj zadne sedacky natiahly vodu potrebujem to rychlo doriesit na vebe sa mi nepodarilo nic najst
Ahoj, skus zavolat na tento inzerat, mali by mat aj tesnenia kufra:
http://auto.bazos.sk/inzerat/31279396/t ... eo-156.php" onclick="window.open(this.href);return false;
napisal som mu mail odpisal ze dnes kukne v akom su stave a da vediet tak dufam ze sa nejake dobre najde premna aj ked este neviem ci je vlastne to problem ale tak 10 eur ma nezabije :)
Alfa Romeo 156SW 1,9 jtdm 103kw chip cca 160k 350NM Alpiners
Používateľov profilový obrázok

autickar21
Príspevky: 823
Dátum registrácie: 01 Nov 2010, 16:40

tesnenia pasuju z bras akeho auta. dverne mam z vw sharan. Ine auto, inak tvarovane dvere, teda inak vylezane tym padom viac tesni. Kufrove som daval z kombika, to je dlhsie a na spodnej hrane kde bolo donicene som len odstrihol, teraz mam tesnenie ako nove. Ale urcite do kufra nenatecie cez tesnenie kufra, pokial ma dosadaciu hranu nedotrhanu, konstrukcne to nieje mozne...
2.4jtd EGR Off, Kat Off, FMIC cooler, GTA tlmenie, Chip Sarkan, vyfuk Remus zo subaru impreza wrx sti, 310mm brzdy brembo, GT2256V, uz EDC15C7
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
Breznew18
Príspevky: 751
Dátum registrácie: 25 Dec 2011, 11:10

tak cez tesnenie nezateka zatekalo cez lave zadne svetlo a prepustal srob ktori je pod zamkou s tym ockom na dosadacej ploche bola gumicka a ta sa asi casom rozpadla tak som auto oblieval a zatial netieklo no este radsej pockam
Alfa Romeo 156SW 1,9 jtdm 103kw chip cca 160k 350NM Alpiners
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
Breznew18
Príspevky: 751
Dátum registrácie: 25 Dec 2011, 11:10

predsa tecie a cez tesnenie tak som si zobral od suseda za sharana kufrove ale tecie aj to popod tesnenie tak som ho skusil este zalepit silikonom a uvidim ak nie budem si asi musiet hold objednat nove nemam uz na to nerva
Alfa Romeo 156SW 1,9 jtdm 103kw chip cca 160k 350NM Alpiners
Napísať odpoveď