predna klucka

Všeobecné príspevky ohľadne dielov karosérie
Napísať odpoveď

Autor témy
Primo183
Príspevky: 117
Dátum registrácie: 04 Okt 2010, 08:09

Caute tak dnes sa mi pokazila vodicova klucka vsetko fungovalo a zrazu ked som zavrel dvere a chcel otvorit tak iba zatlacam ten stuplik a nic :/ tak sup sa otvorit zadne dvere a otvorit si zvnutra. Neviete nahodou ako sa dava ta klucka chromova dole musim to pozriet len neviem ako ju dat dole za odpovede dakujem.
Používateľov profilový obrázok

HENO
Príspevky: 101
Dátum registrácie: 17 Dec 2010, 20:25

sklo do hornej polohy-zavriet, odrubujes madlo dveri dve sruby torx, podnim tusim 10 dve sruby, potom pri vyskovom reproduktore, za takou zaslepkou krizovy srub, velky reprak odsrubujes,madlo vyberies von a takisto plastovy kryt s vyskovym reproduktorom,samozrejme vsade odpojis konektory vycvaknes tapacir, sklo mas v hornej polohe , na kraji su dve sruby myslim 10, kt.drzia vodiacu listu na sklo odsrubujes, teraz pozor vycvaknes dve tiahla z klucky dobre pozri ako su umiestnene, bacha aby sa ti nezlamal taky plastovy cvakaci bazmek, povolis 2sruby na klucke tusim 10, a z boku dveri asi sesthran al.torx, potom klucku vyberies musis si najst spravny uhol ako ju vybrat , ale ide to dobre, tak som snad pomohol
Napísať odpoveď