Napasovanie dverí

Všeobecné príspevky ohľadne dielov karosérie
Napísať odpoveď
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
aca24
Príspevky: 131
Dátum registrácie: 09 Jan 2013, 18:13

Menil som dvere na aute a teraz nie a nie napasovat dvere ! co sa týka okrajov po obvode dverí pasuje vzdialenost všade ale tento dolný roh dverí mi odstáva...Už som to nastavoval milion krát a stále to isté,plus,mínus...
Neaký nápad ako to dať do poriadku,neviem si s tým už rady ...
Na prezeranie priložených súborov nemáte dostatočné oprávnenia.
Používateľov profilový obrázok

dcl
Príspevky: 358
Dátum registrácie: 21 Júl 2010, 07:52

nemozu byt tie dvere pokrivene?
Alfa Romeo 156 1.9Jtd 16v, Powered by Alfatuning, EGR off, XYZ 6-Pot brakes, XYZ SuperSport suspension
Alfa Romeo GT 3.2 v6, Novitec exhaust, Bianco Nuvola
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
aca24
Príspevky: 131
Dátum registrácie: 09 Jan 2013, 18:13

nevyzerajú byť pokrivené,ba ani buchnutá alfa nebola z kadial som kúpil tie dvere kurnajs.../ž ma nič nenapadá ako to spraviť.keby na tú stranu vyvyniem tlak,sa bojím že by praskla farba,alebo ja už neviem ako nato :think
Používateľov profilový obrázok

dcl
Príspevky: 358
Dátum registrácie: 21 Júl 2010, 07:52

Osobne som teda dvere este nemenil, ale podla tych fotiek mi to pride tak ze tie dvere proste su krive :D
Alfa Romeo 156 1.9Jtd 16v, Powered by Alfatuning, EGR off, XYZ 6-Pot brakes, XYZ SuperSport suspension
Alfa Romeo GT 3.2 v6, Novitec exhaust, Bianco Nuvola

R3LiCK
Príspevky: 226
Dátum registrácie: 24 Apr 2012, 13:44

a nemal si tu alfu nahodou buranu? pretoze presne toto sa stalo aj mne ked som dostal smyk a trafil kolesami o obruvnik zboku proste sa mi posunul asi nosnik v predu na kapote a ta je viac natlacena na lavu stranu a potom sa mi pohol zadni blatnik a zadne prave dvere mi tiez trocha odstavaju ale iba dole
Alfa Romeo 2.0 T.S Sport Packet - 114 KW (155PS)
Používateľov profilový obrázok

Danni
Príspevky: 2083
Dátum registrácie: 11 Máj 2010, 18:27

da sa nastavit zamka skus sa pozriet ci to pri zatvarani nejak nedre abo co inak tazko povedat
Edit: nie su tie dvere z nejakeho ineho auta? Sw facelift abo take daco?
166 2.5 00
link= l Danni 156 1.6TS l
AR Spider 916 1.8TS link
Napísať odpoveď