Trasenie pri pridaní plynu 4-5 prevodovy stupeň

Staršie neroztriedené príspevky
Napísať odpoveď
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
Leonydas
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 28 Okt 2014, 10:40

Dobrý deň.
Chcel by som sa spýtať či vymedzovacie/vystreďovacie krúžky v diferenciali môžu spôsobovať trasenie auta pri rozbiehaní a tiež trasenie keď idem na 4rke do kopca cca 80 a pridám viac plynu auto sa na chvílu rozochveje ale ako náhle stúpnu otáčky motora prestane to robiť to isté aj na Piatom prevodovom stupni.
Myslel som si že to bude robiť lavá poloos tak som ju vymenil celú trasenie auta pri rozbiehaní sa trochu zmiernilo ale stále tam je.
Mechanik mi povedal že mam vôlu na diferenciáli že tam mam vymlátené krúžky vraj sú to nejaké medenné pliešky alebo čo...
Chcel by som sa spýtať či už sa stým niekto stretol alebo či mi vie niekto poradiť.A ešte či sa tie krúžky dajú objednať alebo niečo také,našiel som v eliťáckom eshope Gufero diferenciálu je to nejaký krúžok ale neviem či je to to čo ten mechanik myslel.
Za radu vopred ďakujem :)

bjukemen
Príspevky: 750
Dátum registrácie: 14 Aug 2009, 18:51

nebude to zotrvacnik.? ten toto sposobuje bezne, kedze si vymenil poloos, volu v diffe mam miernu ako kazde JTD ale trasenie nepozorujem
Alfa Romeo 156 SW 2,4 JTD 110 Kw,, 3 Bar MAP 142,3 kw

Mannol Diesel Extra 10w-40+ Purflux
Eni 75w-80 GL5

Obrázok
Používateľov profilový obrázok

autickar21
Príspevky: 823
Dátum registrácie: 01 Nov 2010, 16:40

mozno gumovy silenblok v napravnici je slaby - 20e. lieta v dorazoch...
2.4jtd EGR Off, Kat Off, FMIC cooler, GTA tlmenie, Chip Sarkan, vyfuk Remus zo subaru impreza wrx sti, 310mm brzdy brembo, GT2256V, uz EDC15C7
Používateľov profilový obrázok

Danni
Príspevky: 2083
Dátum registrácie: 11 Máj 2010, 18:27

na TS trasenie moze sposobovat lozisko poloosi... ale to sa da lahko skontrolovat ci tam neni vola
166 2.5 00
link= l Danni 156 1.6TS l
AR Spider 916 1.8TS link
Napísať odpoveď