Alfa?

Staršie neroztriedené príspevky
Napísať odpoveď
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
EweNt3
Príspevky: 70
Dátum registrácie: 30 Dec 2013, 11:04

Zdravíčko ľudia čím to bude, že skoro každý kto sa rozumie lepšie do áut povie na Taliana iba šrot, alebo vyhodené peniaze čím to bude čo si myslíte vy?Prečo ľudia takto reagujú na Talianske autá hlavne Alfa Romeo každopádne sú zase ľudia, ktorí povedia to je krásne auto, ale to sú viac menej tí ktorí o autách moc nevedia len vidia, že je krásne čo Alfičky rozhodne sú.Čo myslíte prečo sú ľudia takí skeptický ku Alfičkám? :(
Používateľov profilový obrázok

denny224
Príspevky: 237
Dátum registrácie: 19 Júl 2012, 16:21

Moj nazor:
Lebo nikdy taliana nemali... a vozia sa v koncernovkach vw group ... :-) plus vladne nejaky nevysvetlitelny predsudok ze talian je napicu auto ( hm maserati, ferrari, lamborghini su tiez talianska trikolora a nad tymi autami sa uz vsetci odbavuju potajomky :biggrin ) , plus tieto znacky si image nikdy nestavali na spolahlivosti, mozno to je chyba :-)
We have to love Alfa, it's the law.
Obrázok
Používateľov profilový obrázok

Danni
Príspevky: 2083
Dátum registrácie: 11 Máj 2010, 18:27

velmi jednoduche... lebo to nevedia opravovat!!! a ked nikdy nemal fiata ani alfu tak je rad ze to vobec vie nastartovat a otvorit kapotu

ved niekto da vymenit brzdove dosticky niekomu co opravuje auta a rozjebe ti cely brzdovy strmen bo nevie jak ho zatlacit ale inak servis to je neskutocny kazdy lojzo z dediny tam ide so svojou skodnou ci motykou a ked niekto pride s alfou ta su v pici zo zivota...

ale zase moja reakcia je taka ista ked mi niekto rozprava o skodovke ci VW :P

mi hovor nieco o spolahlivosti
http://forum.skodahome.cz/topic/83656-v ... -za-jazdy/" onclick="window.open(this.href);return false;
maju take iste problemi jak my... akurat ze na novych autach :D

ale na slovensku je celkovo blby narod
166 2.5 00
link= l Danni 156 1.6TS l
AR Spider 916 1.8TS link
Používateľov profilový obrázok

Xenn
Hlavný Administrátor
Príspevky: 624
Dátum registrácie: 18 Feb 2009, 13:57
Kontakty:

Vo vacsine pripadov plati to ze 70% ludi co nakladaju na talianov sa len slepo drzi veci co niekto povedal. Ziadne svoje realne skusenosti. Dalsia cast ludi proste naslepo kupila vybehane kusky a pri prvom probleme uz to bol razom taliansky kybel...

Kazde auto ma svoje pre a proti, kazda znacka ma svojich skalnych "dospelych" fanusikov, ktori ale neodsudzuju ine znacky.
Alfa Romeo 147 1.6 Twin Spark, Black Line
EX Alfa Romeo 156, 2.5 V6 24V, 3.0 swap, CosmoBlue, 17" GT, XYZ Supersport Coilovers, AMA Exhaust Systems - Equal lenght downpipes and tail section
Používateľov profilový obrázok

Tono
Príspevky: 414
Dátum registrácie: 10 Apr 2013, 12:00

presne tak, dokonca by som povedal ze je tych ludi tak 90%, 8% je tych co si kupili kyble (to mohli aj hocjaku inu znacku) a 2% ludi (mozno aj menej) co su ozajstny autickari a kazdy z nich ti povie ze poriadny sofer mal aspon raz za zivot alfu ;)

a xenn ma uplnu pravdu aj v tom ze skalny znackari ine auta neodsudzju, mam kamosa co ma M3 a jedneho co ma octaviu rs a ani jedny z nich nema problem s mojou alfou, dokonca sa im mrte paci...
Používateľov profilový obrázok

Hrudky
Príspevky: 1088
Dátum registrácie: 09 Sep 2011, 15:14

moji kolegovia tiez nadavaju na alfy a v zivote ziadnu nemali...a nadavaju,lebo jedna babka povedala...
Cuore Sportivo :)
Napísať odpoveď