zahada svetla

Staršie neroztriedené príspevky
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
Marssell
Príspevky: 147
Dátum registrácie: 14 Feb 2013, 21:38

NO chlapci pre toto je alfa alfou :D radte : interierove osvetlenie to zlte som vymenil za take iste osvetlenie cize sulfidky len biele, pekne som to tam nastrcil aj vpredu aj vzadu, nastavene to je tak ze ked sa otvoria dvere zasvieti normalne klasika, lenze teraz, siel som prebehnut auto a pozeram v predu tak slabucko svietili tie sulfidky, tak som to celkom vypol aby ani ked dvere otvorim sa to nerozsvieti lenze ked som to dal do tej polohy tak sa mi zas rozsvietili z nicoho nic zadne a naopak,,, a ked som tam dal dopredu tie stare zlte tak vsetko ok .... a este, svieti mi kontrolka ziarovky, nerozumiem preco vsetko svieti jak ma, ale pre istotu vsetko odkontrolovane ale aj tak svieti, aj spz svieti aj parkovacky proste vsetko... dajte niekto nejaky navod co s tym :-) obrovska vdaka vopred
Používateľov profilový obrázok

Danni
Príspevky: 2083
Dátum registrácie: 11 Máj 2010, 18:27

po vypnuti ze to tak slabo svieti tak to je normalne je to LED a aj po vypnuti nejaky ten slaby prud tam je ak sa toho chces zbavit tak tam treba dat nejaky odpor ktory tie volty spali.. s tym zapnutim zadnych svetiel ti neporadim.... ja mam vsade led ale toto sa mi neprejavylo... vlastne nic z toho co popisujes aj ked to slabucke svietenie by som aj bral
166 2.5 00
link= l Danni 156 1.6TS l
AR Spider 916 1.8TS link
Používateľov profilový obrázok

mfuska
Hlavný Administrátor
Príspevky: 496
Dátum registrácie: 25 Máj 2009, 14:56
Kontakty:

daj spat tie klasicke ziarovky a uz ti nebudu tliet. toto iste robilo aj kamosovi, akoby do nich este nejaky prud siel a preto tak slabo svietia. a za dalsie, ked vypnes hlavne svetlo, tak zadne ti po otvoreni dveri budu svietit nadalej. nie je to cemtralny vypinac. ale tukni na svetlo nad zadnymi sedadlami a vypne sa ti. v kazdom je zabudovany aj vypinac. :-)
________________________
Obrázok
AR 159 2,4 JTDm SW Ti 147kW AT6 r.v. '07
AR 147 2.0 TS Selespeed r.v. '01
AR 166 2,5 V6 - BA/LPG, 140kW, r.v. '99
AR 156 SW 2,4 JTDm, 129kW, r.v. '04 ex
AR 156 2,5 V6, 140kW, r.v. '99 ex
Používateľov profilový obrázok

Danni
Príspevky: 2083
Dátum registrácie: 11 Máj 2010, 18:27

ak si dal LED do zadnych SPZ tak preto ti svieti kontrolka

EDIT:: -inak alfa je alfou ale z 90% za to nemoze :/ ... ak by si mal nejaku skodu abo VW co by si povedal keby sa ti toto stalo? asi nic co? :pray
166 2.5 00
link= l Danni 156 1.6TS l
AR Spider 916 1.8TS link
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
Marssell
Príspevky: 147
Dátum registrácie: 14 Feb 2013, 21:38

ako dobre rozumiem, ale s tym zadnym, je to tak ze normalne sedim dnu motor bezi vsetky dvere zatvorene, v predom osvetleni slabo svietia ledky, v zadnom osvetleni tma, a ked len prepnem na prednom osvetleni vypinac do off ( dvere su zatvorene ) tak predne ledky zhasnu, a tak slabo sa rozsvietia vzadu... tak tolko...

len chcem vediet ci je nejake riziko zeby sa mohlo nieco stat ked tam dam naspat tie biele sulfidky a budu trocha svietit..... pretoze ledka potrebuje ovela menej prudu ako obycajna ziarovka lebo vlakno potrebuje viac energie aby svietilo tak neviem....
Používateľov profilový obrázok

Danni
Príspevky: 2083
Dátum registrácie: 11 Máj 2010, 18:27

je to OK
166 2.5 00
link= l Danni 156 1.6TS l
AR Spider 916 1.8TS link
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
Marssell
Príspevky: 147
Dátum registrácie: 14 Feb 2013, 21:38

nie nemam ledky vzadu... a inac rozumiem tomu mam rad to auto predsa uz je druha alfa .. a uz som mal toho kopu od skody 105 cez fabiu octavku forda,bmw... teraz najnovsie stoji v garazi funglovka novy megan a duster, pravdupovediac od megana som cakal viac a duster prijemne prekvapil . kazde auto ma svoje chyby...inac este taka otazka treba mi vymenit vzduchovy filter poradte nejaky dobry.. vdaka
Používateľov profilový obrázok

Danni
Príspevky: 2083
Dátum registrácie: 11 Máj 2010, 18:27

-len sa mi nepaci ked dakto hovory ze alfa zase toto tamto ked sam vidim ako sa ludia k tomu autu spravaju jak ku traktoru a potom placu ze jaj to je zle auto alfu uz nikdy a tak
http://olejposta.sk/r_2182.html" onclick="window.open(this.href);return false; -napr.
-rozhodne taky co ma vystuhu z kazdej strany inak sa v boxe skrci (vlastna skusenost) abo to ja velmi dotahujem? :whistle
166 2.5 00
link= l Danni 156 1.6TS l
AR Spider 916 1.8TS link
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
Marssell
Príspevky: 147
Dátum registrácie: 14 Feb 2013, 21:38

nie na alfu som nepovedal krive slovo.. hoci niekedy nastve ale to je milacik..... o kazde auto sa treba starat s laskou len mna nastve to ked pojdem nieke na bazar a vydim tie smiesne ceny za alfy... 1000 alebo 1500 euro sak to je smiesna cena, len kvoli tomu pretoze sa o to nikto nestara a chodim s tym jak idiot.... a dik za link
Používateľov profilový obrázok

Danni
Príspevky: 2083
Dátum registrácie: 11 Máj 2010, 18:27

no joo kruta realita... svoje keby som mal predat ta ani nepredam radsej rozpredam nez keby si to mal kupit dajaky sedlak jaaaj a ked vidim poniektorych ciernych jak sa uz zacaly vyvazat v 166ke ta ma az srdce zaboli
166 2.5 00
link= l Danni 156 1.6TS l
AR Spider 916 1.8TS link
Napísať odpoveď