Vypalena ziarovka

Staršie neroztriedené príspevky
Napísať odpoveď
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
Hrudky
Príspevky: 1088
Dátum registrácie: 09 Sep 2011, 15:14

Caute :)

Dnes rano som nastartoval a nesvietila mi prava stretavacka,asi je vypalena. Ale co ma viac zaujima,ze preco mi na budikoch nesvieti kontrolka vypalenej ziarovky...
Ked sa mi uz asi 3x vypalila parkovacka,vtedy mi to svietilo a teraz pri hlavnom svetle,co je ovela dolezitejsie ako parkovacka tak to nesvieti :/ neviete kde moze byt chyba?
Cuore Sportivo :)
Používateľov profilový obrázok

dcl
Príspevky: 358
Dátum registrácie: 21 Júl 2010, 07:52

Myslím, že všetko je v poriadku. Alebo potom obaja máme chybné autá :D
Alfa Romeo 156 1.9Jtd 16v, Powered by Alfatuning, EGR off, XYZ 6-Pot brakes, XYZ SuperSport suspension
Alfa Romeo GT 3.2 v6, Novitec exhaust, Bianco Nuvola
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
Hrudky
Príspevky: 1088
Dátum registrácie: 09 Sep 2011, 15:14

tak to je zaujimave...ked sa mi vypali parkovacka alebo brzdove svetlo,tak ma to hned upozorni... ale hlavne svetlo nie? hm... :think
Cuore Sportivo :)
Používateľov profilový obrázok

dcl
Príspevky: 358
Dátum registrácie: 21 Júl 2010, 07:52

Tak, Taliani podla mňa mysleli na to, že ked ti nebude svietiť stretávačka, tak si to všimneš. A preto ti to nemusí hlásiť palubovka :D
Alfa Romeo 156 1.9Jtd 16v, Powered by Alfatuning, EGR off, XYZ 6-Pot brakes, XYZ SuperSport suspension
Alfa Romeo GT 3.2 v6, Novitec exhaust, Bianco Nuvola
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
Hrudky
Príspevky: 1088
Dátum registrácie: 09 Sep 2011, 15:14

dost mozne :D uvidim,ked sa vypali druha,ci bude hlasit nieco :D

ake pouzivas ziarovky? ja som mal cool blue intense od osramu
Cuore Sportivo :)
Používateľov profilový obrázok

Breznew18
Príspevky: 751
Dátum registrácie: 25 Dec 2011, 11:10

mne tiez vcera vypalilo stretavacku a kontrolka nesvieti ale ked odpali obrisovky ci ako sa volaju tie male ziarovky vtedy signalizuje
Alfa Romeo 156SW 1,9 jtdm 103kw chip cca 160k 350NM Alpiners
Používateľov profilový obrázok

dcl
Príspevky: 358
Dátum registrácie: 21 Júl 2010, 07:52

mal som osram cool blue, po troch mesiacoch jedna odisla, druha bola roztavena... presiel som na philips nightguide. tie mi vydrzali dva roky. a svietili neporovnatelne lepsie. teraz ich mam znova
Alfa Romeo 156 1.9Jtd 16v, Powered by Alfatuning, EGR off, XYZ 6-Pot brakes, XYZ SuperSport suspension
Alfa Romeo GT 3.2 v6, Novitec exhaust, Bianco Nuvola
Používateľov profilový obrázok

BrumikPE
Príspevky: 311
Dátum registrácie: 23 Nov 2009, 09:35

ja som si to tiez vsimol ze pri stretavacke mi nesvieti...ale ak mi nesvieti parkovacka/spz osvetlenie alebo zadne svetlo tak hned kontrolka
156 1.9JTD 16V 103kW Nero Metallico 2004
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
Hrudky
Príspevky: 1088
Dátum registrácie: 09 Sep 2011, 15:14

zasrani taliani :D toto nedomysleli :D
ja chcem kupit nejake nove ziarovky ale neviem ake :/ aku znacku odporucate?
tie cool blue intense neboli zle,ale ta cena :/ 16 eur za 2 ziarovky,ktore sa po chvilke vypalia :/
Cuore Sportivo :)
Používateľov profilový obrázok

mysiak83
Príspevky: 281
Dátum registrácie: 07 Okt 2012, 07:43

čo sa týka žiaroviek tak s ohľadom na funkčnosť som bol jednoznačne najspokojnejší so žiarovkami ktoré svietili úplne na žlto. Neviem presne názov (ale myslím že "all weather"), boli potiahnuté takou farbou ako cd zo spodnej strany. Keď pršalo alebo snežilo svetlo sa vôbec od kvapiek, vločiek neodrážalo. V hmle boli tak isto super, nerobili akoby stenu pred autom. Teraz mám podobné, ale nesvietia až tak úplne žlto.
Bolo to niečo takéto:
Na prezeranie priložených súborov nemáte dostatočné oprávnenia.
Alfa Romeo 156 1,9JTD, 85 kW, 2003, sportwagon
Napísať odpoveď