vôľa vzadu

Všeobecné príspevky ohľadne podvozku
Používateľov profilový obrázok

Tono
Príspevky: 414
Dátum registrácie: 10 Apr 2013, 12:00

:pray
to su teda riesenia, prepacte ale to sa neda citat :no
Používateľov profilový obrázok

Danni
Príspevky: 2083
Dátum registrácie: 11 Máj 2010, 18:27

jasne zle sa to aj pise... no za mna lepsie nez dratem do oka... a az bude nejaky vaznejsi dovod preco zhadzovat napravnicu tak sa to zmakne naraz

no mne to je i tak fuk... je to kazdeho vec, auto, nazor, penazenka, chuť, domace prostriedky...
166 2.5 00
link= l Danni 156 1.6TS l
AR Spider 916 1.8TS link
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
barbi.3
Príspevky: 25
Dátum registrácie: 29 Okt 2013, 09:18

mne sa zdá že na tom fiate čo som mal bola zadná náprava lepšie riešená ako aj vpredu, ked tam nebolo horné rameno
Alfa Romeo 156 SW 1,9 JTD
Fiat Bravo 1,8 16v
Škoda 125L

CAWO
Príspevky: 243
Dátum registrácie: 13 Sep 2009, 21:01

Danni napísal:do predu nenavrtas :D
Ale navrtas, kedy si mi to tak jeden spravil aj na prednych silentoch.
Používateľov profilový obrázok

Tono
Príspevky: 414
Dátum registrácie: 10 Apr 2013, 12:00

Danni napísal:jasne zle sa to aj pise... no za mna lepsie nez dratem do oka... a az bude nejaky vaznejsi dovod preco zhadzovat napravnicu tak sa to zmakne naraz

no mne to je i tak fuk... je to kazdeho vec, auto, nazor, penazenka, chuť, domace prostriedky...
beriem, ale potom ked po niekom kupim izolackove a samorezkove auto (uz sa mi aj stalo ze som mal vyvarene pur penou) tak ma ide roztrhnut...
Používateľov profilový obrázok

Danni
Príspevky: 2083
Dátum registrácie: 11 Máj 2010, 18:27

CAWO: tak navrtas bo tiez som vrtal no bolo to dost obtiazne... utahovacka silna celovka magnet ohybne predlzovaky a nervy...

Tono: v takom pripade musi byt cena primerana stavu vozitlu... potom sa nemozes stazovat :think
ja svoje nepredam bo kasna je na odpis a ci mam niekde izolacku(musim mat bo sak som si robil led osvetlenie na nohy atd.) abo samorezku je bohuzial fakt ten najmensi problem :( komu auto nehnije tak nevie... ale clovek musi aj tak robit na aute nieco co mu urobi nejaku radost ci dobry pocit a nie dobry pocit niekomu tu na fore...
tak snad sme sa pochopili a dalej by som to tu nerozvadzal pac sme OT :)
166 2.5 00
link= l Danni 156 1.6TS l
AR Spider 916 1.8TS link
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
barbi.3
Príspevky: 25
Dátum registrácie: 29 Okt 2013, 09:18

dnes som popracoval na tej výmene, ale to môžu len taliani vymyslieť to uchytenie tými dlhými šrobami :)
ma išlo šlahnúť pri tom vykliepaní, pokial som ho dostal von
Alfa Romeo 156 SW 1,9 JTD
Fiat Bravo 1,8 16v
Škoda 125L
Používateľov profilový obrázok

Danni
Príspevky: 2083
Dátum registrácie: 11 Máj 2010, 18:27

to je este nic... kladivo a z druhej strany sa to snazit tocit... ale ta vidlica v predu na tlmici z liatiny hlinika ci coho a chajtracky imbus ktory sa samozrejme vydre tak na to trebalo mat v hlave nasrate a riadne!!! a to som este nepovoloval excentre v zadu v napravnici :pray to si ani nechcem predstavit radsej co to bude
166 2.5 00
link= l Danni 156 1.6TS l
AR Spider 916 1.8TS link
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
barbi.3
Príspevky: 25
Dátum registrácie: 29 Okt 2013, 09:18

ved to, autá dobré ale za toto by som strielal, na fiate som to mal podobné, ale tam pomohla flexa s rezným kotúčom, urazali sa šroby a bol pokoj, potom sa už lahko vyklepali von, výhoda bola že ked som tam menil ložiská boli k tomu aj šroby, silenty sa tam chvalabohu nemenili
kamarát to riešil tak že ich urezal a kúpil v alfe v zlíne nové, 500czk za kus
Alfa Romeo 156 SW 1,9 JTD
Fiat Bravo 1,8 16v
Škoda 125L
Používateľov profilový obrázok

Hrudky
Príspevky: 1088
Dátum registrácie: 09 Sep 2011, 15:14

ja kazdu jednu skrutku co vytiahnem(zatial som vytiahol vsetky)namocim do vazeliny,alebo oleja a ked ide naspat,ani ju neutieram...potom ked nieco rozoberam aj po roku,tak nemam problem :)
Cuore Sportivo :)
Napísať odpoveď