Predne ramena

Všeobecné príspevky ohľadne podvozku
Používateľov profilový obrázok

Danni
Príspevky: 2083
Dátum registrácie: 11 Máj 2010, 18:27

Obrázok
166 2.5 00
link= l Danni 156 1.6TS l
AR Spider 916 1.8TS link

bjukemen
Príspevky: 750
Dátum registrácie: 14 Aug 2009, 18:51

tato rozpera je momentalne dlhodobo nedostupna
Alfa Romeo 156 SW 2,4 JTD 110 Kw,, 3 Bar MAP 142,3 kw

Mannol Diesel Extra 10w-40+ Purflux
Eni 75w-80 GL5

Obrázok
Používateľov profilový obrázok

denovk
Príspevky: 76
Dátum registrácie: 08 Aug 2012, 09:05

cau chlapi , zase otravujem. strasne mi teraz cez zimu zacali vrzgat bud silentbloky na ramenach prednych alebo cap. buchat nie , len vrzgat aj pri jazde aj pri otacani kolies... zachvilu budem menit letne, tak v tedy to chcem nejako vyriesit, ze do nich napustim nieco, nejaky olej alebo vazelinu , viete mi odporucit nieco konktretne ? skusali ste uz nieco ? a staci ked sa to nastrieka napr čap iba zvonkiu ? alebo mam prepichnut manzetu ihlou zo striekackou a natlacit tam dnuka nejake mazivo ? Dakujeem za kazdu radu lebo uz to zacina byt na nevydrzanie..PS: inak mam taky pocit ze to budu capy nie silenty
Používateľov profilový obrázok

Danni
Príspevky: 2083
Dátum registrácie: 11 Máj 2010, 18:27

aky vyznam by malo poliat cap z vonku!? to aby ma tu šlaken trafen :D
-moznost F) s ihlou a olejom je spravna :applause
166 2.5 00
link= l Danni 156 1.6TS l
AR Spider 916 1.8TS link

bjukemen
Príspevky: 750
Dátum registrácie: 14 Aug 2009, 18:51

cap z vonka ti nepomoze a ten vrzgat nebude, vrzgaju silenty vo vrchnych ramenach a mozno budu uz pridrate, cize namazat riadne..
Alfa Romeo 156 SW 2,4 JTD 110 Kw,, 3 Bar MAP 142,3 kw

Mannol Diesel Extra 10w-40+ Purflux
Eni 75w-80 GL5

Obrázok
Používateľov profilový obrázok

denovk
Príspevky: 76
Dátum registrácie: 08 Aug 2012, 09:05

dakujem za info... raz som nastriekal len WDckom cap, este na staryhc ramenach a prestal vrzgat ,ale len na par dni , pomohlo to mozno preto ze mohla byt niekde derava manzeta na cape a tak sa tam dostalo wd aj ked som to len oblial zvonku :D:D len neviem aky olej mam nalia do striekacky z ihlou ?? je to jedno ? nieco na mazanie proste ? dik este
Používateľov profilový obrázok

Danni
Príspevky: 2083
Dátum registrácie: 11 Máj 2010, 18:27

tak ja som dal stary prevodovy.. je dost riedky tak sa dal pretlacit cez ihlu ak pouzijes nieco hustejsie tak si to najprv poriadne zohrej... ak mas chyteny cap tak ti to uz aj tak niekde netesni a dostala sa tam voda, asi najskor hore cez nitovanie alebo manzety
166 2.5 00
link= l Danni 156 1.6TS l
AR Spider 916 1.8TS link
Používateľov profilový obrázok

denovk
Príspevky: 76
Dátum registrácie: 08 Aug 2012, 09:05

no, polovica toho zvuku zmizla ked som do capov napustil olej... jeden cap riadenia ma uplne roztrhanu manzetu, ale to na tej strane ktora nevrzga, takze tie capy riadenia vymenim v blizkej buducnosti obidva,,, takze ku problemu, pri lavom prednom kolese nieco strasne vrzga, najskor to robilo aj pri otacani aj pri pruzeni ,teraz po tom ako som dal olej do capov a WD na silenty sa ten vrzgot trochu zmenil a pri otacani kolies to nerobi, len zacalo to robit iba pri prepruzeni auta aj pri jazde aj pri stati a je to taky skor zelezny zvuk, neviem si predstavit zeby silenty vedeli vydat taky zvuk . Napada vas niekoho co by to mohlo byt ? pruzina ? tlmic ? ulozenie horne je skoro nove. nema ani rok a dal som tam sachs..
Používateľov profilový obrázok

denovk
Príspevky: 76
Dátum registrácie: 08 Aug 2012, 09:05

mam pre vas dobru radu chalani, NEKUPUJTE sadu ramien MS sport . Dnes po lepsej prehliadke zistene : Prave horne rameno, silentbloky na vymlatene, cap riadenia prava strana uplne roztrhana manzeta, zatial velmi nebucha... , Lava strana spodne rameno, cap vrzga tak ze to ste este nepoculi, som zvedavy ked sa to rozobere ze co s tym este dalej bude, lavy cap riadenia tiez sa zacina trhat manzeta. Ma to cca 9mesiacov, a cca 15 000- 20 000km ... doteraz to bolo v pohode, ale dako sa to zosypalo za par dni naraz ... Fňuck
Používateľov profilový obrázok

autickar21
Príspevky: 823
Dátum registrácie: 01 Nov 2010, 16:40

A kupujte chujoviny do toho stale...A potom nariekajte... Prikladam kolegove ceny ramien spred dvoch tyzdnov. Myslim ze sa hlavne vrchne ramena oplatia.
ramena.jpg
Na prezeranie priložených súborov nemáte dostatočné oprávnenia.
2.4jtd EGR Off, Kat Off, FMIC cooler, GTA tlmenie, Chip Sarkan, vyfuk Remus zo subaru impreza wrx sti, 310mm brzdy brembo, GT2256V, uz EDC15C7
Napísať odpoveď