Predne ramena

Všeobecné príspevky ohľadne podvozku
Používateľov profilový obrázok

Danni
Príspevky: 2083
Dátum registrácie: 11 Máj 2010, 18:27

http://www.race-shop.sk/shop/26-podvozo ... eho-ramena" onclick="window.open(this.href);return false;
166 2.5 00
link= l Danni 156 1.6TS l
AR Spider 916 1.8TS link
Používateľov profilový obrázok

Hrudky
Príspevky: 1088
Dátum registrácie: 09 Sep 2011, 15:14

Danni napísal:tam nie je co riesit... opakujem to stale dookola a tento krat to uz je naposledy :/
rozobrat silent a napchat tam vazelinu nic ine nie je dlhodobejsie a ucinnejsie
- repas silentu hmm... tazko to vysvetlit... narezat z ochranneho plastoveho obalu dlhe platky siroke asi 1 cm no a napchat ich do silentu :D + ja davam vazelinu berulub FR uz neviem presne ake cislo
mam to tak uz par tisic km a teraz jak som menil tlmice to bolo tuhe jak pred rokom a to jazdim na dost blbych cestach
ale pre kazdeho bude lahsie kupit cervene strongy co stoja do 10€ a napchat ich tam...
-a tuto otazku pre mna uzatvaram bo furt je to len o tom istom a uz sa mi nechce stale opakovat :whistle
Ale Danni,nebud na nas taky nahnevany :biggrin
Cuore Sportivo :)
Používateľov profilový obrázok

Danni
Príspevky: 2083
Dátum registrácie: 11 Máj 2010, 18:27

Obrázok
pohodaaa
166 2.5 00
link= l Danni 156 1.6TS l
AR Spider 916 1.8TS link

Autor témy
CAWO
Príspevky: 243
Dátum registrácie: 13 Sep 2009, 21:01

Takze, ked dam prelisovat tieto silenty do hornych ramien, zbavim sa vrzgania a buchotania?
Dik
Používateľov profilový obrázok

autickar21
Príspevky: 823
Dátum registrácie: 01 Nov 2010, 16:40

Ci sa zbavis buchotu? vies co ti vobec bucha? Podla mojho nazoru, pchat polyuretanove silenbloky do polovymlatenych ramien je zbytocnost, rsp penazna strata. vyber rameno z auta, ak ma cap pevny, potom sa oplati este donho investovat, ale ak si ich menil a dal si tam nejaku svetovu znacku ako FAST a podobne, nedal by som do toho ramena ani korunu. Radsej by som kupil z fiatu nove ramena, a mal by som pokoj na dlhsie. Kamaratovy zacali vrzgat ramena vrchne pri 180tis. km na 147jtd, kilometre original, ramena povodne z 2002 roku. Jazdi uz 3 roky na TRW po 60e kus a ma od vrzgania pokoj zatial. Spodne ma zatial povodne. Podvozok seriovy, kolesa 16ky. Ak mas Kvalitnejsie ramena s dobrym capom, kludne tam nalisuj nove silenbloky. Ale ako som uz pisal, casto vrzga aj ulozenie tlmica. Nikto ti neovie ci sa toho vrzgotu zbavis, ty si musis zistit co ti tam vrzga, bucha.
2.4jtd EGR Off, Kat Off, FMIC cooler, GTA tlmenie, Chip Sarkan, vyfuk Remus zo subaru impreza wrx sti, 310mm brzdy brembo, GT2256V, uz EDC15C7

Autor témy
CAWO
Príspevky: 243
Dátum registrácie: 13 Sep 2009, 21:01

Ulozenie tlmica som menil aj ked nebolo treba. Auto ma neclych 200tis a ulozeniu nic nebolo. Spodne ramena som menil za fast, vraj na spodnych je to jedno netrpia tak. Vrchne som dal SRL a po 3 mesiacoch capy KO. Tak som dal prelisovat z autokelly moog silenty a vrzgaju jak jeble. Menil som aj silenty stabika a tycky riadenia aj tycky stabika a capy riadenia ale to pred dvoma rokmi ale tie budu hadam ok. Stale sa mi zda ta naprava rozhasena, a ked je zima tak este viac. neviem ci uz nehladat buchot v tmicoch alebo co. Ale asi dam prelisovat tie strongflexy a uvidim.
Používateľov profilový obrázok

upir156
Príspevky: 233
Dátum registrácie: 27 Okt 2009, 22:14

Choď do Fiatu a kúp nové ramená a máš pokoj, alebo zožeň originál.

Autor témy
CAWO
Príspevky: 243
Dátum registrácie: 13 Sep 2009, 21:01

Ja to uz mrdam. uz som dal do tej napravy x penazi a je to stale na pucu. Vo fiate nukaju TRW za 70€, ci ake mysles original? Aj zadna naprava je divna a to som tam menil silenty na ramenach a na stabilizatore.
Používateľov profilový obrázok

Danni
Príspevky: 2083
Dátum registrácie: 11 Máj 2010, 18:27

Vazelina do silentoch olej do capoch
necudujem sa ti ze ti zomreli capi na srl ramenach mam take iste ale drzia mi v pohode bo som ich zakonzervoval
166 2.5 00
link= l Danni 156 1.6TS l
AR Spider 916 1.8TS link

Autor témy
CAWO
Príspevky: 243
Dátum registrácie: 13 Sep 2009, 21:01

capy su asi OK, len su zle silenty uz druhe MOOG.
Napísať odpoveď