Predne ramena

Všeobecné príspevky ohľadne podvozku
Napísať odpoveď

Autor témy
CAWO
Príspevky: 243
Dátum registrácie: 13 Sep 2009, 21:01

No chlapci, uz tu mame zimu. Vratil som sa z dovolnky, rano sadnem do auta ked je vonku -1, idem a ako idem predna naprava vrzga ako keby idem na drabinaku. Pred rokom som menil spodne, vrchne ramena, tycky stabika, silenty stabika, ulozenia tlmicov, tycky riadenia, capy. Vrchne boli SRL, pred 4 mesiacmi som musel vymenit na hornych ramenach silenty. Objednal som v Autokelly moog. Chvilu pokoj, no znovu buchoty a vrzgotanie. nemate na to niekto nejaku fintu? Bud nejaky pripravok, alebo tam natrepat vazeliny alebo silikonu? Alebo co poradite? Nervy mam. Jak 100 rocny voz.

Dik
Používateľov profilový obrázok

Hrudky
Príspevky: 1088
Dátum registrácie: 09 Sep 2011, 15:14

menil si aj ulozenie stabilizatora? aj to zvykne vrzgat...mne pomaha dost silikonovy sprej,nastriekat kde sa da :D
Cuore Sportivo :)

Autor témy
CAWO
Príspevky: 243
Dátum registrácie: 13 Sep 2009, 21:01

Ulozenie stabilizatora? myslis tie tunelove silenty, nie? Tie som menil. Silikonovy pomoze ale len na chvilu, nie? Nieje nejaka redsia vazelina alebo nieco ine?
Používateľov profilový obrázok

Hrudky
Príspevky: 1088
Dátum registrácie: 09 Sep 2011, 15:14

ja ked dam silikonovy olej,tak mam pokoj tak 2-3 tyzdne :/
Cuore Sportivo :)
Používateľov profilový obrázok

yetyGTA
Moderátor
Príspevky: 225
Dátum registrácie: 01 Dec 2010, 10:31

Existuje keramicka pasta, ktora zvlada aj vysoke teploty. Pouziva sa hlavne na PU silentbloky.

Ale vyskusaj sprej na retaze. Ten po aplikacii zostava prilepeny na mieste. Mal by vydrzat dhlsie. Ak to iba vrzga a nemas volu, treba iba poriadne premazat.
"I have argued many times that owning an Alfa is a portal through which all petrolheads must pass if they genuinely want to know what it is that differentiates a car from a toaster or a washing machine."
Používateľov profilový obrázok

Danni
Príspevky: 2083
Dátum registrácie: 11 Máj 2010, 18:27

namaz silenty hornych ramien tak ze ich rozoberies... ak nevies jak tak mi ich posli
166 2.5 00
link= l Danni 156 1.6TS l
AR Spider 916 1.8TS link

Autor témy
CAWO
Príspevky: 243
Dátum registrácie: 13 Sep 2009, 21:01

No mne to vsetko robia v servise. nemam to ako rozobrat a keby som to mal ako tak to neviem :-D Porad prosim ako to namazat a cim. A YEty, ako sa vola ta pasta a ten sprej na retaze? Vam to pomohlo?
Diky moc
Používateľov profilový obrázok

Danni
Príspevky: 2083
Dátum registrácie: 11 Máj 2010, 18:27

vyber rameno vytlac ten kovovy stred silentu napchaj tam vazelinu a poskladaj... samozrejme silenty musia byt tuhe ak ne tak su uz po zaruke :D ale aj to by som vedel opravit :biggrin
166 2.5 00
link= l Danni 156 1.6TS l
AR Spider 916 1.8TS link

Autor témy
CAWO
Príspevky: 243
Dátum registrácie: 13 Sep 2009, 21:01

Ako by si ich opravil? :-D To ma zaujima. A vam nic nevrzga? Ako je to mozne?
Používateľov profilový obrázok

Danni
Príspevky: 2083
Dátum registrácie: 11 Máj 2010, 18:27

no to je taky sposob o ktorom sa nebudem nejak rozpisovat to by skor chcelo video :D a niektori by za to na mna aj ukazovali prstom coz nebudem riskovat :P
166 2.5 00
link= l Danni 156 1.6TS l
AR Spider 916 1.8TS link
Napísať odpoveď