Predne ramena

Všeobecné príspevky ohľadne podvozku
Používateľov profilový obrázok

denovk
Príspevky: 76
Dátum registrácie: 08 Aug 2012, 09:05

nenariekam, len som vam chcel povedat ze to do auta radsej nekupujte, aj ked pred par dnami kym to este nezacalo vrzgat ako jebnute, bolo vsetko v pohode.. ale vydrz tak max rok ,a to este obchadzam kazdu jednu jamu co sa da.. keby som to mal na haku tak to vydrzi par mesiacov... skoda no . som zvedavy co sa este objavi ked sa to rozoberie :) budem davat info potom, pre zaujimavost...

bjukemen
Príspevky: 750
Dátum registrácie: 14 Aug 2009, 18:51

kazdopadne tu sadu pekne vyreklamuj ,daj si tu robotu
Alfa Romeo 156 SW 2,4 JTD 110 Kw,, 3 Bar MAP 142,3 kw

Mannol Diesel Extra 10w-40+ Purflux
Eni 75w-80 GL5

Obrázok
Používateľov profilový obrázok

denovk
Príspevky: 76
Dátum registrácie: 08 Aug 2012, 09:05

takze, vsetky ramena vymenene, capy vymenene a tiez aj tlmice. Horne ramena Fai autoparts, spodne Denckerman, capy moog... pobehal som na tom 2 tyzdne a odrazu po prejdeni vlniek na ceste, ostal volant nakrivo. auto netaha do strany len volant je vytoceny. auto po prejazde horizontom uplne stratilo stabilitu ,hodilo nim do strany cca meter... dnes sa na to mechanik pozeral, jedno axialne tiahlo sa mu nezdalo ,neviem prene co s nim bolo. zajtra bude vymena axialnych obydvoch + stabilizacne tycky boli est zo sady MS germany, ale ked sa nasadili nove rameny, tie starsie tycky uplne vydojilo.. takze aj tycky sa budu zajtra menit. Som zvedavy ci to nieco pomoze, ak nie odislo riadenie... chcel som len napisat ze ked som vymenil vsetky tie ramena, auto bolo super, ale zvykol sa mi ozvat taky cudny dunivy zvuk , (ako keby tam preskocila nejaka gumena cast, laicky povedane) a teraz ako ostal ten volant krivo tak ten zvuk robi ovela castejsie, ked idem do zakruty a chytim nejaku priecnu nerovnost. Vidite to na to Riadenie ?
Používateľov profilový obrázok

dcl
Príspevky: 358
Dátum registrácie: 21 Júl 2010, 07:52

ja by som to isto povymienal a potom sa uvidi ci je este nieco zle
Alfa Romeo 156 1.9Jtd 16v, Powered by Alfatuning, EGR off, XYZ 6-Pot brakes, XYZ SuperSport suspension
Alfa Romeo GT 3.2 v6, Novitec exhaust, Bianco Nuvola
Používateľov profilový obrázok

denovk
Príspevky: 76
Dátum registrácie: 08 Aug 2012, 09:05

ano ,ved zajtra rano sa idu dat nove axialne tiahla a tycky, potom aspon mozem poslat celu sadu na reklamaciu tie MS germany... zajtra dam report ci je v pc, riadenie alebo len axialne boli...
Používateľov profilový obrázok

Hrudky
Príspevky: 1088
Dátum registrácie: 09 Sep 2011, 15:14

Ja mam tiez na aute pocit,ze ma po prejazde zatackou a ked je tam nejaka nerovnost ako keby odhodilo...
Cuore Sportivo :)
Používateľov profilový obrázok

Breznew18
Príspevky: 751
Dátum registrácie: 25 Dec 2011, 11:10

ja som mal sadu SBS vydrzala bezproblemu 2roky najazdene cez 20 000 a ked som auto predaval nebuchala vobec akurat uz vrchne capy boly trochu chytene ale este neklepali
Alfa Romeo 156SW 1,9 jtdm 103kw chip cca 160k 350NM Alpiners
Napísať odpoveď