Športový Podvozok

Všeobecné príspevky ohľadne podvozku
Používateľov profilový obrázok

Tono
Príspevky: 414
Dátum registrácie: 10 Apr 2013, 12:00

Danni napísal:cudne veci sa tu riesia... asi jazdite na inych cestach nez ja :D
niet nad kazdodenny slalom :biggrin lepsie ako ranna kava :cool

ale ide o to ze ak mas aj auto znizene s dobrym podvozkom neprides az tak velmi o kmfort, musi to byt dobre odladene...
Používateľov profilový obrázok

dcl
Príspevky: 358
Dátum registrácie: 21 Júl 2010, 07:52

Ja mam tiez XYZ, mam ho nastaveny zanok na polovicnu tvrdost, predok malinko tvrdsi, o dve cvaknutia :D a mne osobne to vyhovuje. Neni to az taky kostitras, ako u Pana Xenna :D
Alfa Romeo 156 1.9Jtd 16v, Powered by Alfatuning, EGR off, XYZ 6-Pot brakes, XYZ SuperSport suspension
Alfa Romeo GT 3.2 v6, Novitec exhaust, Bianco Nuvola
Používateľov profilový obrázok

Xenn
Hlavný Administrátor
Príspevky: 624
Dátum registrácie: 18 Feb 2009, 13:57
Kontakty:

dcl napísal: Neni to az taky kostitras, ako u Pana Xenna :D
Ale zatial sa stazovala iba Vladova frajerka a Ty :D inak niekedy si musim sadnut dozadu ja nech viem o com to je :D
Alfa Romeo 147 1.6 Twin Spark, Black Line
EX Alfa Romeo 156, 2.5 V6 24V, 3.0 swap, CosmoBlue, 17" GT, XYZ Supersport Coilovers, AMA Exhaust Systems - Equal lenght downpipes and tail section
Používateľov profilový obrázok

dcl
Príspevky: 358
Dátum registrácie: 21 Júl 2010, 07:52

ako keby ta niekto do ritky daval...
Alfa Romeo 156 1.9Jtd 16v, Powered by Alfatuning, EGR off, XYZ 6-Pot brakes, XYZ SuperSport suspension
Alfa Romeo GT 3.2 v6, Novitec exhaust, Bianco Nuvola
Používateľov profilový obrázok

Xenn
Hlavný Administrátor
Príspevky: 624
Dátum registrácie: 18 Feb 2009, 13:57
Kontakty:

No, jej vadilo ze jej moc skace poprsie :D
Alfa Romeo 147 1.6 Twin Spark, Black Line
EX Alfa Romeo 156, 2.5 V6 24V, 3.0 swap, CosmoBlue, 17" GT, XYZ Supersport Coilovers, AMA Exhaust Systems - Equal lenght downpipes and tail section
Používateľov profilový obrázok

Kubislav17
Príspevky: 156
Dátum registrácie: 08 Apr 2012, 18:26

autickar21 napísal:Stelovaky su dobre, pokial to da majitel doladit telemetriou. Potom zisti, co to je prilepene auto na ceste... Ale kazdopadne, mozem hovorit za seba, staci aj obycajny sportpaket na 17kach. Momentalne pneu 225ky pirelli su silnejsie ako obycajne sedacky v alfe. Proste sa v nich neudrzim, nedokazem dostat pneu na limit. Ostavaju mi but GTA alebo TI sedacky zohnat a nahodit.
:D :D :D tie sedacky to mas pravdu :D to iste mam aj ja ale mne aj vsetko v aute lieta :D
Alfa 156 2,4jtd EGR-off, KAT-off, chip, cooler sport packet III
Alfa 156 sw 2.4jtdmEGR-off ,KAT-off chip, Turismo Internazionale
Používateľov profilový obrázok

BrumikPE
Príspevky: 311
Dátum registrácie: 23 Nov 2009, 09:35

ja ked si hodim sportovy podvozok po statniciach + spodne pozdlzne ramena zadne, tak musim to vyspekulovat tak, aby som mal v aute co najmenej pohyblivych veci :D
156 1.9JTD 16V 103kW Nero Metallico 2004
Používateľov profilový obrázok

autickar21
Príspevky: 823
Dátum registrácie: 01 Nov 2010, 16:40

Kubislav17 napísal:
autickar21 napísal:Stelovaky su dobre, pokial to da majitel doladit telemetriou. Potom zisti, co to je prilepene auto na ceste... Ale kazdopadne, mozem hovorit za seba, staci aj obycajny sportpaket na 17kach. Momentalne pneu 225ky pirelli su silnejsie ako obycajne sedacky v alfe. Proste sa v nich neudrzim, nedokazem dostat pneu na limit. Ostavaju mi but GTA alebo TI sedacky zohnat a nahodit.
:D :D :D tie sedacky to mas pravdu :D to iste mam aj ja ale mne aj vsetko v aute lieta :D
Teoreticky s ato da odstranit pribratim... Sme moc uzky na take sedacky, najme ty... Ale tak na druhej strane stacia aj taketo sedacky, od nazutia pneu uz mam 0,5mm dole z pneu...
2.4jtd EGR Off, Kat Off, FMIC cooler, GTA tlmenie, Chip Sarkan, vyfuk Remus zo subaru impreza wrx sti, 310mm brzdy brembo, GT2256V, uz EDC15C7
Napísať odpoveď