sportpacket

Všeobecné príspevky ohľadne podvozku

tomas156jtd
Príspevky: 197
Dátum registrácie: 19 Okt 2010, 07:55

aj kw má len dve možnosti a to podľa zaťaženia náprav
Používateľov profilový obrázok

BrumikPE
Príspevky: 311
Dátum registrácie: 23 Nov 2009, 09:35

hmm, tak ale dufam ze GTA tlmice mi na 1,9 nebudu robit sarapatu? s origo pruzinami pre moj motor aj karoseriu
156 1.9JTD 16V 103kW Nero Metallico 2004

tomas156jtd
Príspevky: 197
Dátum registrácie: 19 Okt 2010, 07:55

podľa mňa to nebude dobrá kombinácia
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
Tono
Príspevky: 414
Dátum registrácie: 10 Apr 2013, 12:00

gta tlmice budu na figu s origo strunami, kedze gta tlmic ma pracovat pri inom stlaceni. tak isto by bolo na nic dat struny s nizsim zatazenim na auto s vyssou hmotnostou, lebo tlmic by bol viac stlaceny a pracoval by pri inom zatazeni...
z toho jednoznacen vyplyva, tlmic moze byt pre rozne zatazenia/motorizacie/ rovnaky ale musi pracovat v tom istom rozmedzi, cize pre rozne zatazenia musis pouzit inu strunu... ak sa este hlbsie nad tym zamyslim, vyplyva to aj z toho ze zadna struna je pre vsetky motorizacie rovnaka, kedze hmotnost zadku sa nemeni. na druhej strane mi pride divne ze sedan a sw ma rovnaku hmotnost zadku....
Používateľov profilový obrázok

Hrudky
Príspevky: 1088
Dátum registrácie: 09 Sep 2011, 15:14

myslim ze brumik ma pruziny zo sportpacketu...
Cuore Sportivo :)
Používateľov profilový obrázok

BrumikPE
Príspevky: 311
Dátum registrácie: 23 Nov 2009, 09:35

jooj ja som myslel s origo pruzinami pre moj motor a kasnu - ale zo sportpacketu :D to je tak ked clovek cely den opravuje pripomienky na bakalarke....takze samozrejme GTA tlmice + sportove pruziny take ake mam na svojom aute mat
156 1.9JTD 16V 103kW Nero Metallico 2004
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
Tono
Príspevky: 414
Dátum registrácie: 10 Apr 2013, 12:00

ja uz neviem, pytal som sa 5 servisakov a vsetci vraveli ze to tam mozem dat, akurat bude o trochu nizsie a tvrdsie...
Používateľov profilový obrázok

denny224
Príspevky: 237
Dátum registrácie: 19 Júl 2012, 16:21

pocujte, auto mi momentalne stoji v servise kde mi oznamili ze mam robity a vyteceny zadny tlmic na lavom kolese...

mam ale sportpacket isto, lebo som nizko jak taky kkt, tzn. chcem sa obytat aby mi tam nedali zly tlmic, ci pre sportpaket sa tam dava nieco ine ? alebo to iste jak na standart podvozku pre V6
We have to love Alfa, it's the law.
Obrázok
Používateľov profilový obrázok

Xenn
Hlavný Administrátor
Príspevky: 624
Dátum registrácie: 18 Feb 2009, 13:57
Kontakty:

denny224 napísal:pocujte, auto mi momentalne stoji v servise kde mi oznamili ze mam robity a vyteceny zadny tlmic na lavom kolese...

mam ale sportpacket isto, lebo som nizko jak taky kkt, tzn. chcem sa obytat aby mi tam nedali zly tlmic, ci pre sportpaket sa tam dava nieco ine ? alebo to iste jak na standart podvozku pre V6
Neviem ci tam nahodou nebol rozdiel iba v pruzinach.
wikipedia napísal:Initially the 156 range was available with different options (packs) like a sport pack that could include either Blitz clothing, Momo leather interior or Recaro seats, it also included 16-inch (410 mm) wheels, lowered suspension and leather steering wheel and gear knob. There was also available Lusso pack with Momo's mahogany steering wheel and gear knob and for Nordic countries special winter pack consisting of fog lights, headlight washers and heated seats.
Alfa Romeo 147 1.6 Twin Spark, Black Line
EX Alfa Romeo 156, 2.5 V6 24V, 3.0 swap, CosmoBlue, 17" GT, XYZ Supersport Coilovers, AMA Exhaust Systems - Equal lenght downpipes and tail section
Používateľov profilový obrázok

denny224
Príspevky: 237
Dátum registrácie: 19 Júl 2012, 16:21

oki vdaka :)
We have to love Alfa, it's the law.
Obrázok
Napísať odpoveď