Geometria

Všeobecné príspevky ohľadne podvozku
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
kojko
Príspevky: 56
Dátum registrácie: 11 Nov 2012, 14:41

zdravím .. po zime by som chcel dat na mojej alfe sspravit komplet geometriu tak sa vas chcem opýtat ake su nejake tabulkove hodnoty rsp kde presne sa to ma nastavovat rsp co by ste odporucili diki. ;)
Používateľov profilový obrázok

dcl
Príspevky: 358
Dátum registrácie: 21 Júl 2010, 07:52

stroje na geometriu maju v pamati ulozene hodnoty na odklony a podobne. tebe staci len prist do pneuservisu ci servisu a ostatne spravia majstri
Alfa Romeo 156 1.9Jtd 16v, Powered by Alfatuning, EGR off, XYZ 6-Pot brakes, XYZ SuperSport suspension
Alfa Romeo GT 3.2 v6, Novitec exhaust, Bianco Nuvola
Používateľov profilový obrázok

Hrudky
Príspevky: 1088
Dátum registrácie: 09 Sep 2011, 15:14

ale vyber si taky servis,kde ti nebudu nadavat,ze si si kupil taliansku pi..vinu!!!a ze si si mal kupit radsej IV Golfa!!! ako mne vraveli ked som bol na geometrii...dementi,este nesedeli v poriadnom aute !!!
Cuore Sportivo :)
Používateľov profilový obrázok

autickar21
Príspevky: 823
Dátum registrácie: 01 Nov 2010, 16:40

NA seriovom podvozku by si mal mat vsetko v zelenom, ale zaklony zas maloktory servis robi.
2.4jtd EGR Off, Kat Off, FMIC cooler, GTA tlmenie, Chip Sarkan, vyfuk Remus zo subaru impreza wrx sti, 310mm brzdy brembo, GT2256V, uz EDC15C7
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
kojko
Príspevky: 56
Dátum registrácie: 11 Nov 2012, 14:41

no asi tak bo ked som tam bol minule aby mi nastavili svetla tak tolko picovali ze co som to kupil za taliansky bavoraak a podobne no vela nechýbalo a isel by som kade lahsie .. lenze tu v okoli su jedini a najblizsii takze zatnem zubi a pojdem tam ... a pocul som ze u sportpacketu je nejaki sklon pri nastaveni ale nvm kolko to je mam im to povedat ci ? lebo pochibujem ze to budu vedet .. :think
Používateľov profilový obrázok

autickar21
Príspevky: 823
Dátum registrácie: 01 Nov 2010, 16:40

Sportovy podvozok original je -25mm, maju aj taky na vyber. Ak mas vecsie znizenie, v cervenom to mat nebudes. Podstatne je, aby mali obe strany priblizne rovnake hodnoty.
2.4jtd EGR Off, Kat Off, FMIC cooler, GTA tlmenie, Chip Sarkan, vyfuk Remus zo subaru impreza wrx sti, 310mm brzdy brembo, GT2256V, uz EDC15C7
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
kojko
Príspevky: 56
Dátum registrácie: 11 Nov 2012, 14:41

okej diki moc
Používateľov profilový obrázok

Hrudky
Príspevky: 1088
Dátum registrácie: 09 Sep 2011, 15:14

ty im povies aku mas alfu a ze mas sportovy podvozok od vyroby a je to,maju to v tom komputeri ;) a ked nie,povedz im,ze co to maju za nemecku kktinu ;)
Cuore Sportivo :)
Používateľov profilový obrázok

Hrudky
Príspevky: 1088
Dátum registrácie: 09 Sep 2011, 15:14

Pani,mozno sa spytam blbost,ale da sa vzadu nejak nastavit odklon kolies??? to ma zaujima len tak okrajovo.Dakujem
Cuore Sportivo :)

tomas156jtd
Príspevky: 197
Dátum registrácie: 19 Okt 2010, 07:55

sú tam excentrické skrutky takže pomocou nich aj áno
Napísať odpoveď