športové pružiny + sériové tlmiče

Všeobecné príspevky ohľadne podvozku
Používateľov profilový obrázok

Hrudky
Príspevky: 1088
Dátum registrácie: 09 Sep 2011, 15:14

tomas156jtd mozno ta to potesi co ti poviem, kamarat ma na superbecku sportove pruziny a obycajne tlmice a pochvaluje si to..:)
Cuore Sportivo :)

Autor témy
tomas156jtd
Príspevky: 197
Dátum registrácie: 19 Okt 2010, 07:55

No ja som trošku prehodnotil svoje rozhodnutie a dám športový podvozok (3cm by aj tak nebolo asi podľa mojich predstáv :think ), len teraz neviem do čoho ísť kamarát mi hovorí že v kľude si mám kúpiť TA-technix že je lacný a nie je tvrdý a aj vydrží, a bude ma stáť 300e alebo si mám radšej kúpiť napr V-maxx alebo AP cca 500.... neviem aké máte skúsenosti

Tomasito156
Príspevky: 95
Dátum registrácie: 29 Máj 2009, 19:23

TA Technix dost slaba kvalita, kamarati VW-čkari s tym nemaju dobre skusenosti,a to Made in Germany je len marketingovy tah,je to vyroba čína.
Používateľov profilový obrázok

Hrudky
Príspevky: 1088
Dátum registrácie: 09 Sep 2011, 15:14

500 za sportovy podvozok? to bude nic moc podla mna...ja mam sportovy a chcel len nove tlmice a vysli by okolo 400 - 500 eur...plus este nejake tie pruziny...no ja neviem,mozno mas dobre zdroje,ale ked uz chces znizovat,kup nieco poriadne,pozri si co kupil xenn alebo dcl...oni si pochvaluju.
Cuore Sportivo :)

Autor témy
tomas156jtd
Príspevky: 197
Dátum registrácie: 19 Okt 2010, 07:55

Mne ho tiež poradil kamarát z vw-clubu a povedal že chalani to majú na autách a že pohoda...takže fakt neviem ale chcem si nechať poradiť, najlepšie osobnú skúsenosť.
Mne vyhovuje podvozok aj taký ako je teraz čo sa týka jazdných vlastností, ide mi len o to aby sa mi jazdné vlastnosti nezhoršili a aby to bolo nižšie k zemi.
A na zimu nahodím sériový (nechám ich komplet poskladané aj s horným uložením)
Používateľov profilový obrázok

PetoNK
Moderátor
Príspevky: 583
Dátum registrácie: 26 Feb 2009, 20:54

Už som tu raz dával odkaz na eibach podvozok za 550€. Tu je znova...

http://shop.alfisti.net/Tuning-Styling/ ... :1145.html

Nemám s ním osobnú skúsenosť, ale ak by som chcel meniť tlmiče a pružiny za "športové" a znížené, tak by to bol eibach.

Niečo čo sa volá Vmaxx alebo technix by som si na auto nedal ani zadarmo, lebo by to bola zbytočná robota.
Suzuki Ignis 1.3 vvt
ex AR 156 1.9JTD 85kW
Obrázok
Používateľov profilový obrázok

Hrudky
Príspevky: 1088
Dátum registrácie: 09 Sep 2011, 15:14

ja idem auto zdvihnut,paci sa mi ako je teraz nizke,ale chodim na ryby a neviem sa s nim nikam dostat,lebo vsade chytam spodok auta a uz len trpnem,kedy kde co odtrhnem :/
Keby su peniaze,alfu by som si nechal ako je,nizku a kupil si druhe auto na ryby,ale su aj dolezitejsie veci ako auto :)
Cuore Sportivo :)

Autor témy
tomas156jtd
Príspevky: 197
Dátum registrácie: 19 Okt 2010, 07:55

PetoNK napísal:Už som tu raz dával odkaz na eibach podvozok za 550€. Tu je znova...

http://shop.alfisti.net/Tuning-Styling/ ... :1145.html

Nemám s ním osobnú skúsenosť, ale ak by som chcel meniť tlmiče a pružiny za "športové" a znížené, tak by to bol eibach.

Niečo čo sa volá Vmaxx alebo technix by som si na auto nedal ani zadarmo, lebo by to bola zbytočná robota.
už som pozeral aj predtým ten odkaz, ale chcel by som ísť ešte nižie o cca 5-6 cm, alebo ak by mal niekto fotku ako vyzerajú 17-stky so znížením 3cm, možno by mi aj to stačilo
Používateľov profilový obrázok

Hrudky
Príspevky: 1088
Dátum registrácie: 09 Sep 2011, 15:14

17 plus znizene 3 cm je kazda sportpacketova alfa...original sice su 25mm ale tymi rokmi to bude uz aj viac :) staci si pozriet showroom :)
Cuore Sportivo :)
Používateľov profilový obrázok

autickar21
Príspevky: 823
Dátum registrácie: 01 Nov 2010, 16:40

tomas156jtd napísal:
PetoNK napísal:Už som tu raz dával odkaz na eibach podvozok za 550€. Tu je znova...

http://shop.alfisti.net/Tuning-Styling/ ... :1145.html

Nemám s ním osobnú skúsenosť, ale ak by som chcel meniť tlmiče a pružiny za "športové" a znížené, tak by to bol eibach.

Niečo čo sa volá Vmaxx alebo technix by som si na auto nedal ani zadarmo, lebo by to bola zbytočná robota.
už som pozeral aj predtým ten odkaz, ale chcel by som ísť ešte nižie o cca 5-6 cm, alebo ak by mal niekto fotku ako vyzerajú 17-stky so znížením 3cm, možno by mi aj to stačilo
Si pozri moju galeriu, ja mam - 45mm, najnizsie co robi eibach.
2.4jtd EGR Off, Kat Off, FMIC cooler, GTA tlmenie, Chip Sarkan, vyfuk Remus zo subaru impreza wrx sti, 310mm brzdy brembo, GT2256V, uz EDC15C7
Napísať odpoveď