športové pružiny + sériové tlmiče

Všeobecné príspevky ohľadne podvozku
Používateľov profilový obrázok

PetoNK
Moderátor
Príspevky: 583
Dátum registrácie: 26 Feb 2009, 20:54

Áno, ten eibach je vo verzii -30 alebo -45mm.
Suzuki Ignis 1.3 vvt
ex AR 156 1.9JTD 85kW
Obrázok
Používateľov profilový obrázok

Pablo
Moderátor
Príspevky: 140
Dátum registrácie: 24 Máj 2009, 19:56

PetoNK napísal:Už som tu raz dával odkaz na eibach podvozok za 550€. Tu je znova...

http://shop.alfisti.net/Tuning-Styling/ ... :1145.html

Nemám s ním osobnú skúsenosť, ale ak by som chcel meniť tlmiče a pružiny za "športové" a znížené, tak by to bol eibach.
Mam presne tento podvozok od Eibachu uz druhy rok a spokojnost. Znizenie -30mm.
Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTDm Alfa Rosso, Eibach Pro-System kit, EGR off, K&N filter, Novitec 180HP 345Nm

Autor témy
tomas156jtd
Príspevky: 197
Dátum registrácie: 19 Okt 2010, 07:55

Ak máte dobré skúsenosti s eibachom .. kde by som ho objednal a za koľko
Používateľov profilový obrázok

PetoNK
Moderátor
Príspevky: 583
Dátum registrácie: 26 Feb 2009, 20:54

Z toho odkazu čo som tu dal ho môžeš objednať, majú ho v zľave. Ak ho budeš hľadať na Slovensku, tak bude zrejme oveľa drahší.

Alebo ti Pablo poradí kde kupoval on.
Suzuki Ignis 1.3 vvt
ex AR 156 1.9JTD 85kW
Obrázok
Používateľov profilový obrázok

Pablo
Moderátor
Príspevky: 140
Dátum registrácie: 24 Máj 2009, 19:56

PetoNK napísal:Z toho odkazu čo som tu dal ho môžeš objednať, majú ho v zľave. Ak ho budeš hľadať na Slovensku, tak bude zrejme oveľa drahší.

Alebo ti Pablo poradí kde kupoval on.
Ano, bral som ho presne zo shopu alfisti.net, bezproblemova komunikacia, dorucenie cez DPD z Nemecka za 2 dni, dobre zabalene.
Lepsia cena ako niekde na eBay a na Slovensku ten kit pod 1000 EUR nezozenies.
Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTDm Alfa Rosso, Eibach Pro-System kit, EGR off, K&N filter, Novitec 180HP 345Nm
Používateľov profilový obrázok

Hrudky
Príspevky: 1088
Dátum registrácie: 09 Sep 2011, 15:14

Pani,mam otazku,nemam niekto doma pruzinu zadnu z faceliftu sportswagonu?nemoze mi niekto oratat kolko tam je zavitov? dosli mi pruziny a teraz som zistil,ze asi budu zle...maju 4 a pol zavitu a ja by som mal mat asi 5 a pol zavitu....
A aj na nete (napriklad elitecat) som nasiel pre moju alfu rozdelene pruziny podla cisla podvozku...jedny su do cisla podvozku 491629 a druhe su od tohoto cisla.
Niekde som nasiel ze cislo podvozku je poslednych 6 cisiel a dnes som na eperi nasiel ze cislo podvozku je 01372508
Este ich nemam nahodene na aute a rad by som to doriesil este pred tym ako ich tam nahodim.
Cuore Sportivo :)
Používateľov profilový obrázok

Pablo
Moderátor
Príspevky: 140
Dátum registrácie: 24 Máj 2009, 19:56

hrudky156 napísal:Pani,mam otazku,nemam niekto doma pruzinu zadnu z faceliftu sportswagonu?nemoze mi niekto oratat kolko tam je zavitov? dosli mi pruziny a teraz som zistil,ze asi budu zle...maju 4 a pol zavitu a ja by som mal mat asi 5 a pol zavitu....
A aj na nete (napriklad elitecat) som nasiel pre moju alfu rozdelene pruziny podla cisla podvozku...jedny su do cisla podvozku 491629 a druhe su od tohoto cisla.
Niekde som nasiel ze cislo podvozku je poslednych 6 cisiel a dnes som na eperi nasiel ze cislo podvozku je 01372508
Este ich nemam nahodene na aute a rad by som to doriesil este pred tym ako ich tam nahodim.
Zadne seriove maju 4 a pol. Moje sportove Eibach 6 a pol.
Používateľov profilový obrázok

Hrudky
Príspevky: 1088
Dátum registrácie: 09 Sep 2011, 15:14

ked pozeram na stranke kayaby ake idu na moje auto,pise mi ze kyb rg5218 a tie maju 5.5 zavitu,tak teraz som z toho v prdeli... :think
aj na elite su lesjofors rozdelene na 2 do cisla podvozku a od cisla podvozku amne maju ist tie druhe a vyhadzuje mi ich ako 5.5 zavitove...dlzku pise rovnaku akurat je tam o 1 zavit viac
Cuore Sportivo :)
Používateľov profilový obrázok

Pablo
Moderátor
Príspevky: 140
Dátum registrácie: 24 Máj 2009, 19:56

hrudky156 napísal:ked pozeram na stranke kayaby ake idu na moje auto,pise mi ze kyb rg5218 a tie maju 5.5 zavitu,tak teraz som z toho v prdeli... :think
aj na elite su lesjofors rozdelene na 2 do cisla podvozku a od cisla podvozku amne maju ist tie druhe a vyhadzuje mi ich ako 5.5 zavitove...dlzku pise rovnaku akurat je tam o 1 zavit viac
Neviem, co riesis pocet zavitov na pruzinach. Pozeral som do Eperu a aj do katalogu Kayaba.
Podla Tvojho cisla podvozku a OE cisla pruziny 60671075 Ti tam tie KYB RG5218 urcite pojdu, to ze maju o jeden zavit viac, nic na veci nemeni.
Používateľov profilový obrázok

Hrudky
Príspevky: 1088
Dátum registrácie: 09 Sep 2011, 15:14

ved praveze tie kyb rg5218 chcem. ale mne poslali ine...lesjofors 4200708 !
Cuore Sportivo :)
Napísať odpoveď