neidentifikovatelny buchot predok

Všeobecné príspevky ohľadne podvozku
Používateľov profilový obrázok

Danni
Príspevky: 2083
Dátum registrácie: 11 Máj 2010, 18:27

je jedno kde ich dotiahnes... niekto tvrdi ze je lepsie na zemi ale to je blbost to ako keby som ti povedal ze nedvyhaj auto na zdvyhak ak chces vymenit koleso... ak ti pridu tie predne silenty do hornych ramien tak vytlac z nich tu kovovu cast daj tam nejaku poriadnu vazelinu na plasty/gumy a mas vystarano...
166 2.5 00
link= l Danni 156 1.6TS l
AR Spider 916 1.8TS link

CAWO
Príspevky: 243
Dátum registrácie: 13 Sep 2009, 21:01

Nejdem menit silenty na prednych ramenach. Ale na ZADNYCH ramenach! Preto sa pytam ako ich dotrahovat ci s tym am niekto skusenosti..
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
BrumikPE
Príspevky: 311
Dátum registrácie: 23 Nov 2009, 09:35

http://www.strongflex.eu/pl/016076a-zes ... t_708.html" onclick="window.open(this.href);return false;
tieto zadne silenty - neviem to isto z toho obrazku, ale asi tam nebude ten silent co potrebujem ja? (spodne zadne pozdlzne rameno, nie koniec pri kolese ale ten druhy smerom od kolesa pozdlz auta)
156 1.9JTD 16V 103kW Nero Metallico 2004

CAWO
Príspevky: 243
Dátum registrácie: 13 Sep 2009, 21:01

Nie, su tam silenty na ramena a to spodne su silenta stabilizacnej tyce. Vedla na obrazku ich mas aj znazornene ze su na stabilizacnej tyci.
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
BrumikPE
Príspevky: 311
Dátum registrácie: 23 Nov 2009, 09:35

ved vravim ze si nie som isty, preto sa pytam :)
156 1.9JTD 16V 103kW Nero Metallico 2004
Používateľov profilový obrázok

Hrudky
Príspevky: 1088
Dátum registrácie: 09 Sep 2011, 15:14

na tie ramena co pise brumik su tam silenty neni :) ale su na vsetko ostatne :)
Cuore Sportivo :)
Používateľov profilový obrázok

PetoNK
Moderátor
Príspevky: 583
Dátum registrácie: 26 Feb 2009, 20:54

Danni napísal:je jedno kde ich dotiahnes... niekto tvrdi ze je lepsie na zemi ale to je blbost to ako keby som ti povedal ze nedvyhaj auto na zdvyhak ak chces vymenit koleso... ak ti pridu tie predne silenty do hornych ramien tak vytlac z nich tu kovovu cast daj tam nejaku poriadnu vazelinu na plasty/gumy a mas vystarano...

Nie je to jedno a nie je to blbosť. Silentblok predného spodného ramena a silentbloky zadných priečnych ramien treba dotiahnuť v takej polohe v akej bude auto jazdiť po ceste. Pretože keď ich dotiahneš na zdviháku, po spustení na zem v nich bude neustále pnutie a čoskoro sa vytrhnú alebo uvoľnia.
Suzuki Ignis 1.3 vvt
ex AR 156 1.9JTD 85kW
Obrázok
Používateľov profilový obrázok

Danni
Príspevky: 2083
Dátum registrácie: 11 Máj 2010, 18:27

no neviem ako su robene silenty na spodku a v zadu ale ja som pisal o hornych coz tiez nebolo k teme lebo oh pisal o zadnych
166 2.5 00
link= l Danni 156 1.6TS l
AR Spider 916 1.8TS link

CAWO
Príspevky: 243
Dátum registrácie: 13 Sep 2009, 21:01

Dnes kupene silenty na zadne ramena, silenty prednej a zadnej stabilizacnej tyce, dam to vymenit tento tyzden, dufam ze to bude ok. Nejake napady, rady alebo coho sa mam vyvarovat?
ADD2: Pred ani nie rokom som menil napravu prednu- horne dolne ramena, stabilizacne tycky, tycky riadenia a furt to vrzga ako svina hlavne ked je okolo 0. Sa mi zda aj ako by tam boli vsade vole , neviem. Zeby to boli tie silenty horneho ramena? Este idem teraz dat menit aj tie gumene ulozenia tlmicov, hadam to utichne.
Používateľov profilový obrázok

autickar21
Príspevky: 823
Dátum registrácie: 01 Nov 2010, 16:40

Ulozenia tlmicov vrzgaju aj mne, inak mam od podvozku ticho. Teda zatial, koncia mi tycky stabilizatora, ich prachovky su uz dierave, rozpadnute, ale este nemaju volu, aj ked sa krutia lahko.
2.4jtd EGR Off, Kat Off, FMIC cooler, GTA tlmenie, Chip Sarkan, vyfuk Remus zo subaru impreza wrx sti, 310mm brzdy brembo, GT2256V, uz EDC15C7
Napísať odpoveď