neidentifikovatelny buchot predok

Všeobecné príspevky ohľadne podvozku
Používateľov profilový obrázok

Hrudky
Príspevky: 1088
Dátum registrácie: 09 Sep 2011, 15:14

geometria tiez moze sposobit plavanie? lebo ked dam plny rajd,ako by mi podtrhovalo koleso...to potom moze byt aj tym sposobene...hm..kazdopadne test si dam spravit,bo som minule trafil peknu jamu a ked budu tlmice OK,mozem vyskrtnut zo zoznamu :)
Cuore Sportivo :)

katan
Príspevky: 728
Dátum registrácie: 11 Jan 2011, 23:08
Dostal poďakovanie: 1 time

Chlapci menil tu uz niekto silentbloky na prednom stabilizatory?
Dnes som to chcel s kolegom zriesit a po 2 hodinach nas nenapadlo nic iba spustit dole napravnicu. Robil to uz niekto takto? Bude stacit ju dat iba par cm nizsie alebo davat dole aj servo a tie plechy pri vykufu atd?
Lebo je to tak "super" vymyslene, ze na tom stabilizatore su take zahacky vdaka ktorim to nejde vysunut do strany a hore to tiez nejde lebo tam nie je miesto. Ilustracne foto:

Obrázok

Dnes sme sa na to vykaslali lebo sme nemali chut menit to pol dna. Ale urcite by ste mi vela pomohli keby ste mi dali vediet ako na to ;)
DAKUJEM krasne
Alfa Romeo 166 FL 2.4JTD 110kW
EX - Cuore sportivo 2.4JTD 110kW
Owning an Alfa Romeo is like having a supermodel as a girlfriend. Yes, she is a bit stupid. Yes, she is expensive but fuck it! She is soo damn HOT!

CAWO
Príspevky: 243
Dátum registrácie: 13 Sep 2009, 21:01

Myslim ze staci na jednej strane spustit len napravnicu, nic ine. Potom odnitovat to uchytenie tej gumy.
Používateľov profilový obrázok

Danni
Príspevky: 2083
Dátum registrácie: 11 Máj 2010, 18:27

jj malo by stacit to len trochu pustit nizsie
166 2.5 00
link= l Danni 156 1.6TS l
AR Spider 916 1.8TS link
Používateľov profilový obrázok

mysiak83
Príspevky: 281
Dátum registrácie: 07 Okt 2012, 07:43

ja keď som menil tak sme dávali dolu, ale to kvôli tomu že bola zima a od všadial z tade kvápala slaná voda :no
Alfa Romeo 156 1,9JTD, 85 kW, 2003, sportwagon
Používateľov profilový obrázok

Stegol
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 31 Máj 2013, 10:19

povoliť nápravu celkom nech ti vysí na tlmičoch a máš ktomu krásny prístup, servo drží na náprave 2 šróboch tie tiež vymontovať :) niekedy sú tie silentbloky zapečené v tých plechoch tak ich treba vybýjať ,ja som to riešil tak že som si celú tyč vytiahol :)
Používateľov profilový obrázok

Hrudky
Príspevky: 1088
Dátum registrácie: 09 Sep 2011, 15:14

Caute chlapci...

mam maly problem s prednou napravou a mam podozrenie na homokineticky klb. No neviem to isto. Ked dam prvy rajd vpravo,alebo vlavo,tak z pravej strany sa ozve take buchanie,ale nie je to ostre buchanie,ale take tupe a k tomu este podtrhavanie auta,ako keby podskakovala pneumatika...(ako keby sa jedno koleso otacalo pod inym rajdom ako druhe). Neviete co by to mohlo byt?Dik
Cuore Sportivo :)
Používateľov profilový obrázok

Tono
Príspevky: 414
Dátum registrácie: 10 Apr 2013, 12:00

manzety mas ok? rsp. boli ok?
homos odide vacsinou ked odide manzeta a dlho sa to neriesi...
inak mne hucalo lozisko tak ze som si myslel ze to je klb, alebo poloos...
Používateľov profilový obrázok

Hrudky
Príspevky: 1088
Dátum registrácie: 09 Sep 2011, 15:14

vnutornu manzetu som uz raz menil,lebo mi vyfrkalo vazelinu...ale roztrhana nebola,no vymenil som ju tak ci tak...to bolo na jar...ale uz dlhsie pocitujem to poskakovanie kolesa pri pootoceni...
Cuore Sportivo :)
Používateľov profilový obrázok

Tono
Príspevky: 414
Dátum registrácie: 10 Apr 2013, 12:00

najlepsie na zdvihak a tocit kolesami a hladat co to moze byt, takto od kompu je to tazko...
Napísať odpoveď