Tycky stabilizatora

Všeobecné príspevky ohľadne podvozku
Napísať odpoveď

Autor témy
CAWO
Príspevky: 243
Dátum registrácie: 13 Sep 2009, 21:01

Ahojte. Tak uz mam vymenenu celu prednu napravu a furt to nieje to prave orechove. Aj gumy stabilizatora su vymene a ked idem cez jamy, tak nieje to ako nove auto. Proste take akoby otrasy a neviem co. neviem ci to len na alfach. Tycky stabilizatora mam presne rok, myslite ze aj tie mam este vymenit aby to bolo uz uplne OK?
Používateľov profilový obrázok

yetyGTA
Moderátor
Príspevky: 225
Dátum registrácie: 01 Dec 2010, 10:31

Pozri sa na nich ci maju nejaku volu v gulovom cape. Kamarat kupoval nejake lacne a po mesiaci ich musel znova vymenit.
"I have argued many times that owning an Alfa is a portal through which all petrolheads must pass if they genuinely want to know what it is that differentiates a car from a toaster or a washing machine."
Používateľov profilový obrázok

autickar21
Príspevky: 823
Dátum registrácie: 01 Nov 2010, 16:40

Tlmice??? Alebo rovno znacka a staroba pneumatik?
2.4jtd EGR Off, Kat Off, FMIC cooler, GTA tlmenie, Chip Sarkan, vyfuk Remus zo subaru impreza wrx sti, 310mm brzdy brembo, GT2256V, uz EDC15C7

Autor témy
CAWO
Príspevky: 243
Dátum registrácie: 13 Sep 2009, 21:01

tycky mam meyle HD tie s tou hrubsou tyckou a nejake spevnene zevraj. Pneu su stare, zimne na dojazdenie nejake Tigar
Používateľov profilový obrázok

autickar21
Príspevky: 823
Dátum registrácie: 01 Nov 2010, 16:40

Ono ludne to mozu robit aj silenbloky motora. V saltpake necitis tuknutie ked na cca 2ke pridas, uberes?
2.4jtd EGR Off, Kat Off, FMIC cooler, GTA tlmenie, Chip Sarkan, vyfuk Remus zo subaru impreza wrx sti, 310mm brzdy brembo, GT2256V, uz EDC15C7

Autor témy
CAWO
Príspevky: 243
Dátum registrácie: 13 Sep 2009, 21:01

Nie nie, tuknutie nie. Ale nejak sa mi to nezda, ked idem hrbolmi auto ako keby strpalo. Naprava sa zda byt tuha ale aj tak to tak bucha. ci tlmice alebo ulozenia tlmicov. ozaj uz neviem.
Používateľov profilový obrázok

autickar21
Príspevky: 823
Dátum registrácie: 01 Nov 2010, 16:40

Riadenie je pevne? to po nejakych km sa zvykne vybuchat. Myslim cele riadenie, cele hydraulicke.
2.4jtd EGR Off, Kat Off, FMIC cooler, GTA tlmenie, Chip Sarkan, vyfuk Remus zo subaru impreza wrx sti, 310mm brzdy brembo, GT2256V, uz EDC15C7

Autor témy
CAWO
Príspevky: 243
Dátum registrácie: 13 Sep 2009, 21:01

Riadenie je si myslim ze je pevne. Ale pred vymenou bolo vsetko celkom OK. mam nervy, dal som do toho uz cca 400€ a furt je to na chuja. Bucha to jak pridrbane ak velky srot! Idem este vymenit tycky stabilizatora ktore maju mimochodom rok a ulozenia tlmicov. Ak to bude buchat aj potom, tak uz ozaj neviem. Ako, auto fakt pekne aj dobre ale ta naprava ma dusi.
Používateľov profilový obrázok

ferdopd
Príspevky: 126
Dátum registrácie: 05 Feb 2012, 20:03

Nemaj nerva ;-) ja som dal do afta 2500 a stale to neni ono. Caka ma este prevodovka. Ozaj nejdes na zraz na konci mesiaca pri levice?

Autor témy
CAWO
Príspevky: 243
Dátum registrácie: 13 Sep 2009, 21:01

2500? :-D neblazni. To by ma nebavilo. No bucha to a rzga jak stara somarina. Ked osm mal 15 rocne BMW to bolo pevne a tuhe a nic sa tam nemuselo menit. Mam uz nerf. Na stretko asi nepojdem, som vtedy mimo.
Napísať odpoveď