Tycky stabilizatora

Všeobecné príspevky ohľadne podvozku
Používateľov profilový obrázok

Pablo
Moderátor
Príspevky: 140
Dátum registrácie: 24 Máj 2009, 19:56

Hrudky napísal:ja praveze neviem ake mam...ale mam rovnake rozmery ako bjukemen,ktory tvrdi,ze su zle...ja moje zistim,az ked to rozrobim
Ahojte, tak vcera sme menili tie stronglexy (011188B, kupovane z raceshopu) v ulozeniach predneho stabilizatora a na pocudovanie sadli uplne presne.
Po zmontovani do puzdra ziadna vola a konecne na ceste bozske ticho.
Stare gumene ulozenia vydrzali este 5 tyzdnov po vymedzeni vole jednou samorezkou.
Na prezeranie priložených súborov nemáte dostatočné oprávnenia.
Používateľov profilový obrázok

Hrudky
Príspevky: 1088
Dátum registrácie: 09 Sep 2011, 15:14

dnes som sa chystal aj ja na to,ale v polovicke som to vzdal...ale zohnal som cely druhy stabilizator aj s gumami,tak ja ho prehodim asi cely...ale kontroloval som tie silentbloky z raceshopu a aj mne sedeli presne ako rit na serbel :D
Teraz neviem kto to tu spominal,ze nesedia,ale moje boli presne take iste ako jeho a mne sedia...

Pablo: Ked si nahodil silenty a zlisoval dokopy tie puzdierka,otacalo sa ti to na stabiku?
Cuore Sportivo :)

bjukemen
Príspevky: 750
Dátum registrácie: 14 Aug 2009, 18:51

zaujimave ze vam to sedí a mne nie, nejako tomu nerozumiem ci chyba vo vyrobe alebo co, vsak to mam aj nafotene vidite sami, a aj ked som tam dal vrchny plech tak to lokalo, ale uz kaslem na to, drzia aj gumove :)
Alfa Romeo 156 SW 2,4 JTD 110 Kw,, 3 Bar MAP 142,3 kw

Mannol Diesel Extra 10w-40+ Purflux
Eni 75w-80 GL5

Obrázok
Používateľov profilový obrázok

Pablo
Moderátor
Príspevky: 140
Dátum registrácie: 24 Máj 2009, 19:56

Hrudky napísal: Pablo: Ked si nahodil silenty a zlisoval dokopy tie puzdierka,otacalo sa ti to na stabiku?
Ano, tam sa to aj ma mierne otacat, ved preto sa to maze tou specialnou vazelinou, co pribaluju k stronglexom.
Bjukemen pisal, ze mu tie strongflexy nesedeli.

bjukemen
Príspevky: 750
Dátum registrácie: 14 Aug 2009, 18:51

no nevadi nepasovali kaslat na to :p aj ked skoda penazí

a aby ste si nemysleli ze som blby alebo vas klamem samozrejme som to roadne zapuzdroval tak ako treba a klepalo sa to v tom riadne
Na prezeranie priložených súborov nemáte dostatočné oprávnenia.
Alfa Romeo 156 SW 2,4 JTD 110 Kw,, 3 Bar MAP 142,3 kw

Mannol Diesel Extra 10w-40+ Purflux
Eni 75w-80 GL5

Obrázok
Používateľov profilový obrázok

Hrudky
Príspevky: 1088
Dátum registrácie: 09 Sep 2011, 15:14

nikto nevravi,ze si blby :no-no mozno to na tom aute uz niekto menil a dal tam cele puzdra nejake ine...
Cuore Sportivo :)

bjukemen
Príspevky: 750
Dátum registrácie: 14 Aug 2009, 18:51

nad tym som dumal, ale puzdra su stejne lebo origa gumy tam drzia a nepasovali by diery na napravnicu, kazdopadne uz by som to i tak nikdy nemenil :)
Alfa Romeo 156 SW 2,4 JTD 110 Kw,, 3 Bar MAP 142,3 kw

Mannol Diesel Extra 10w-40+ Purflux
Eni 75w-80 GL5

Obrázok
Napísať odpoveď