ASR

Všeobecné príspevky ohľadne podvozku

katan
Príspevky: 728
Dátum registrácie: 11 Jan 2011, 23:08
Dostal poďakovanie: 1 time

Dik. Tak som hladal a hladal a nasiel som toto.
"V roku 2002 prebehla ďalšia modernizácia modelu. Stabilizačný systém VDC sa stal súčasťou štandardnej výbavy"
autorubrik.sk
Alfa Romeo 166 FL 2.4JTD 110kW
EX - Cuore sportivo 2.4JTD 110kW
Owning an Alfa Romeo is like having a supermodel as a girlfriend. Yes, she is a bit stupid. Yes, she is expensive but fuck it! She is soo damn HOT!
Používateľov profilový obrázok

BrumikPE
Príspevky: 311
Dátum registrácie: 23 Nov 2009, 09:35

vyskusaj na ceste a hned budes vediet :D
156 1.9JTD 16V 103kW Nero Metallico 2004

katan
Príspevky: 728
Dátum registrácie: 11 Jan 2011, 23:08
Dostal poďakovanie: 1 time

No v tomto pocasi by bolo treba nejaky AAS - Anti Aquaplaning System :silenced
Alfa Romeo 166 FL 2.4JTD 110kW
EX - Cuore sportivo 2.4JTD 110kW
Owning an Alfa Romeo is like having a supermodel as a girlfriend. Yes, she is a bit stupid. Yes, she is expensive but fuck it! She is soo damn HOT!
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
Hrudky
Príspevky: 1088
Dátum registrácie: 09 Sep 2011, 15:14

Dnes rano ako bolo mokro a prichadzal som do prace,siel som uz iba asi 20-30,prudko som zoslapol brzdu a auto hned zastavilo(asi 2-3m flekovalo,no nezaplo ABS).
Chcem sa spytat,kedy sa ma spustit abs,ci to je hned,alebo az po nejakej chvilke? Lebo v zime ked som na snehu a lade skusal,vse fungovalo,ale mam taky dojem,ze tiez mu chvilku trvalo,pokial sí vsimlo,ze koleso flekuje.

Menil som brzdy,aj kvapalinu,nemohol som nieco dosrat?
Keby je nieco s ABS,vyhodilo by to chybu?alebo moze sa stat,ze by aj nevyhodilo?
Dakujem
Cuore Sportivo :)

CAWO
Príspevky: 243
Dátum registrácie: 13 Sep 2009, 21:01

Abs mi malo ist stale a ked sa zapne by si mal citit cukanie do brdoveho pedala. Co sa tyka ESP/vdc- ASR + ABS= ESP
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
Hrudky
Príspevky: 1088
Dátum registrácie: 09 Sep 2011, 15:14

dnes ako pojdem domov,vyskusam to niekde na poriadnom strku...
Cuore Sportivo :)

katan
Príspevky: 728
Dátum registrácie: 11 Jan 2011, 23:08
Dostal poďakovanie: 1 time

A na tych 2-3 metroch si citil ze ti nezaplo ABS? Ked som to ja skusal este na Vectre tak som si tiez myslel, ze mi ABS zapne az pri vyssej rychlosti tak som sa dohodol s kamosom nech na to pozera z von a vraj bolo vidiet ako sa koleso pretoci - neflekuje, pritom ja som citil iba flekovanie. Pri vyssej rychlosti som to pretacanie pri ABS normalne citil a aj to vydavalo taky cudny zvuk.
Alfa Romeo 166 FL 2.4JTD 110kW
EX - Cuore sportivo 2.4JTD 110kW
Owning an Alfa Romeo is like having a supermodel as a girlfriend. Yes, she is a bit stupid. Yes, she is expensive but fuck it! She is soo damn HOT!
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
Hrudky
Príspevky: 1088
Dátum registrácie: 09 Sep 2011, 15:14

no ja som si pod koleso nevidel :Dale vyskusam dnes na strku,ked pojdem domov :D
Cuore Sportivo :)
Používateľov profilový obrázok

dcl
Príspevky: 358
Dátum registrácie: 21 Júl 2010, 07:52

katan napísal:Dik. Tak som hladal a hladal a nasiel som toto.
"V roku 2002 prebehla ďalšia modernizácia modelu. Stabilizačný systém VDC sa stal súčasťou štandardnej výbavy"
autorubrik.sk
ja mam facelift a ASR nemam :D mam jedinecny kus
Alfa Romeo 156 1.9Jtd 16v, Powered by Alfatuning, EGR off, XYZ 6-Pot brakes, XYZ SuperSport suspension
Alfa Romeo GT 3.2 v6, Novitec exhaust, Bianco Nuvola

katan
Príspevky: 728
Dátum registrácie: 11 Jan 2011, 23:08
Dostal poďakovanie: 1 time

To fakt? To mas potom pod rychlostkou iba gombiky na spataky a hmlovky?
Alfa Romeo 166 FL 2.4JTD 110kW
EX - Cuore sportivo 2.4JTD 110kW
Owning an Alfa Romeo is like having a supermodel as a girlfriend. Yes, she is a bit stupid. Yes, she is expensive but fuck it! She is soo damn HOT!
Napísať odpoveď