ASR

Všeobecné príspevky ohľadne podvozku
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
Hrudky
Príspevky: 1088
Dátum registrácie: 09 Sep 2011, 15:14

Chalani, mam otazku ohladom ASR-ka. zaujimalo by ako to funguje. Lebo bol som dnes na strku a ked som mu slapol,zahrabalo to...nema to nejako regulovat otacky kolies aby to nehrabalo? alebo to plni nejaku inu funkciu? lebo aj cez zimu,ked som blbol na ceste a bol ujazdeny sneh a slapol som mu,tak mi na displeji ukazalo,ze to presmykuje(take to auticko s tymi ciarami)
Dakujem za info :)
Cuore Sportivo :)
Používateľov profilový obrázok

yetyGTA
Moderátor
Príspevky: 225
Dátum registrácie: 01 Dec 2010, 10:31

Ano, ASR plni presne tuto funkciu - http://www.autoindex.sk/technicky-slovnik/asr . No nieje vsemocny a u 156-ky spolupracuje priamo s ECU a ubera z vykonu motora.
"I have argued many times that owning an Alfa is a portal through which all petrolheads must pass if they genuinely want to know what it is that differentiates a car from a toaster or a washing machine."
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
Hrudky
Príspevky: 1088
Dátum registrácie: 09 Sep 2011, 15:14

dakujem za odpoved :) cez zimu prestudujem :D
Cuore Sportivo :)

katan
Príspevky: 728
Dátum registrácie: 11 Jan 2011, 23:08
Dostal poďakovanie: 1 time

Asi mam problem s ASR. Ked ho chcem vypnut staci to stlacit a mala by sa rozsvietit diodka pri gombiku a vyzva na pal. pc ze? Lebo mne sa nedeje nic. Dnes som to pozeral ale na nic som neprisiel. Ani ked to dlhsie podrzim ani nic. Gombik klika pekne jak aj hmlovky cize neviem kde by bol problem. Nejake rady? Dakujem
Alfa Romeo 166 FL 2.4JTD 110kW
EX - Cuore sportivo 2.4JTD 110kW
Owning an Alfa Romeo is like having a supermodel as a girlfriend. Yes, she is a bit stupid. Yes, she is expensive but fuck it! She is soo damn HOT!
Používateľov profilový obrázok

BrumikPE
Príspevky: 311
Dátum registrácie: 23 Nov 2009, 09:35

mne na palubaku nerobi nic ked asr vypnem,ale diodka sa rozsvieti
156 1.9JTD 16V 103kW Nero Metallico 2004

katan
Príspevky: 728
Dátum registrácie: 11 Jan 2011, 23:08
Dostal poďakovanie: 1 time

Aha cize na to upozorni iba ta diodka? Preco som si myslel, ze nieco vypise aj palubak? :D Tak sa na to zajtra pozriem nejake rady ako dat dole ten spodny plast pri pake? Vypacit ho viem aj ten konektor vybrat len mi to potom drzi na manzete od šaltpaky.
Alfa Romeo 166 FL 2.4JTD 110kW
EX - Cuore sportivo 2.4JTD 110kW
Owning an Alfa Romeo is like having a supermodel as a girlfriend. Yes, she is a bit stupid. Yes, she is expensive but fuck it! She is soo damn HOT!
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
Hrudky
Príspevky: 1088
Dátum registrácie: 09 Sep 2011, 15:14

ked budem v aute,odskusam,co to spravi a poviem Vam
Cuore Sportivo :)

katan
Príspevky: 728
Dátum registrácie: 11 Jan 2011, 23:08
Dostal poďakovanie: 1 time

Vcera som to mal rozobrane a neprisiel som na nic. Mal som to tam trochu vlhke asi od sprayu na palubku ale to som utrel vysusil a ziadne vysledky. LED sa mi zda byt v pohode. Asi to musim skusit iba na ceste ci to spravi nejaky rozdiel ked to preklikam bez diodky :think
Alfa Romeo 166 FL 2.4JTD 110kW
EX - Cuore sportivo 2.4JTD 110kW
Owning an Alfa Romeo is like having a supermodel as a girlfriend. Yes, she is a bit stupid. Yes, she is expensive but fuck it! She is soo damn HOT!

katan
Príspevky: 728
Dátum registrácie: 11 Jan 2011, 23:08
Dostal poďakovanie: 1 time

Este mam jednu otazku. Mam okrem toho systemu ASR aj system ESP = VDC? Lebo neviem ako to zistit :think
Alfa Romeo 166 FL 2.4JTD 110kW
EX - Cuore sportivo 2.4JTD 110kW
Owning an Alfa Romeo is like having a supermodel as a girlfriend. Yes, she is a bit stupid. Yes, she is expensive but fuck it! She is soo damn HOT!
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
Hrudky
Príspevky: 1088
Dátum registrácie: 09 Sep 2011, 15:14

niekde sa to tu uz rozoberalo,nepamatam si ako to je,ale mam dojem,ze ked mas asr,mas aj vdc(esp)
Cuore Sportivo :)
Napísať odpoveď