Vymenene ramena

Všeobecné príspevky ohľadne podvozku
Používateľov profilový obrázok

Hrudky
Príspevky: 1088
Dátum registrácie: 09 Sep 2011, 15:14

Cau uz si doriesil ten problem s VDC failure??mal som podobny problem a bol vyrieseny za 5 minut :)
Cuore Sportivo :)

Autor témy
CAWO
Príspevky: 243
Dátum registrácie: 13 Sep 2009, 21:01

Cauko.. He hej ,uz davno a bolo to na mojej predoslej alfe. Ako si to vyrisil? mne to uz tusim potom nevypisovalo..
Používateľov profilový obrázok

Hrudky
Príspevky: 1088
Dátum registrácie: 09 Sep 2011, 15:14

mne to tiez prestalo vypisovat...ale ja som mal na relatkach zasrane kontakty,tie som vycistil a bolo.
Cuore Sportivo :)
Používateľov profilový obrázok

Hrudky
Príspevky: 1088
Dátum registrácie: 09 Sep 2011, 15:14

ozaj,auto ti uz nebuchoce,si spokojny s tymi SRL ramenami?
Cuore Sportivo :)

Autor témy
CAWO
Príspevky: 243
Dátum registrácie: 13 Sep 2009, 21:01

Auto furt buchoce akurat ze to nebude asi ramenami. Ani nie ze buchoce ale take je nejake rozhegane a hlavne ked idem cez kolajnice tak to zavrzga. Naprava sa mi zda byt tuha, ale akoby bola naprava o auto uchytena s nejakymi volami. Proste to podla mna neni take kompaktne. Neviem cim to je. Mam z toho nery, ale asi nic nenarobim, je to Alfa :-/
Používateľov profilový obrázok

Hrudky
Príspevky: 1088
Dátum registrácie: 09 Sep 2011, 15:14

men zacalo dnes rano nieco buchat zas v predu,uz ma z toho mrdne....vymenil som tycky stabika a prestalo to.dal som si spravit aj geometriu a bolo ticho a tyzden od geometrie je buchot,tak rozmyslam,ci tam ti chuji nestrhli nieco,alebo zle nezatiahli...cez vikend to omrknem :/
Ospravedlnujem sa za vyraz CHUJI,ale vazne to boli CHUJI, bol som tam asi 20 minut a kazde druhe slovo bolo talianska kktina. A ze preco nemam golfa a ze golf je lepsi a a on by taketo auto nechcel a ze talianske auta su kktiny a tak dalej...
Cuore Sportivo :)
Používateľov profilový obrázok

Pablo
Moderátor
Príspevky: 140
Dátum registrácie: 24 Máj 2009, 19:56

hrudky156 napísal:men zacalo dnes rano nieco buchat zas v predu,uz ma z toho mrdne....vymenil som tycky stabika a prestalo to.dal som si spravit aj geometriu a bolo ticho a tyzden od geometrie je buchot,tak rozmyslam,ci tam ti chuji nestrhli nieco,alebo zle nezatiahli...cez vikend to omrknem :/
Ospravedlnujem sa za vyraz CHUJI,ale vazne to boli CHUJI, bol som tam asi 20 minut a kazde druhe slovo bolo talianska kktina. A ze preco nemam golfa a ze golf je lepsi a a on by taketo auto nechcel a ze talianske auta su kktiny a tak dalej...
Vymenit servisaka, btw, klasicky pristup servisakov, ktori nerozumeju a nechcu rozumiet talianskym autam...
Používateľov profilový obrázok

Hrudky
Príspevky: 1088
Dátum registrácie: 09 Sep 2011, 15:14

Moj servisak je super...je to aj moj dobry kamarat,opravuje auta doma ale geometriu on nema,na geometrii som bol preto v meste a tam sa takto spravali...je to smutne,ale je to tak...malo by to byt tak,ze nas zakaznik,nas pan...ale ocividne to nikoho netankuje
Cuore Sportivo :)
Používateľov profilový obrázok

Pablo
Moderátor
Príspevky: 140
Dátum registrácie: 24 Máj 2009, 19:56

hrudky156 napísal:Moj servisak je super...je to aj moj dobry kamarat,opravuje auta doma ale geometriu on nema,na geometrii som bol preto v meste a tam sa takto spravali...je to smutne,ale je to tak...malo by to byt tak,ze nas zakaznik,nas pan...ale ocividne to nikoho netankuje
Tak je vsetko OK, slusnu geometriu nevlastni zase kazdy servis. Ano, je to smutne,ale su aj vynimky, dokonca aj v autorizovanych servisoch, darmo je to ludoch, ktori v nich pracuju.
Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTDm Alfa Rosso, Eibach Pro-System kit, EGR off, K&N filter, Novitec 180HP 345Nm

Autor témy
CAWO
Príspevky: 243
Dátum registrácie: 13 Sep 2009, 21:01

Do kelu chalani, sak povedzte co by to mohlo byt. Nenapada vas nic?
Napísať odpoveď