Smyka spojka po vymene gufera kluky

Všeobecné príspevky ohľadne prevodoviek

Autor témy
katan
Príspevky: 728
Dátum registrácie: 11 Jan 2011, 23:08
Dostal poďakovanie: 1 time

A ako skontrolujem ci ten valcek neostava vysiet?
Po vlozeni na miesto sa to zdalo byt pevne. Ale teraz ako pozeram na nete novy valcek napadlo ma, ze ten moj bol bez toho tesnenia. Ten piestik, ktory tlaci tam nijak nedrzal iba sme ho tam nasadili a zaistili valcek. Moze v tom byt problem?

Na predstavu pridavam nekvalitnu foto mojho a noveho.

Obrázok

Obrázok
Alfa Romeo 166 FL 2.4JTD 110kW
EX - Cuore sportivo 2.4JTD 110kW
Owning an Alfa Romeo is like having a supermodel as a girlfriend. Yes, she is a bit stupid. Yes, she is expensive but fuck it! She is soo damn HOT!
Používateľov profilový obrázok

pavol haulik
Príspevky: 144
Dátum registrácie: 20 Okt 2012, 09:24

moze tam byt bordel mozno sa nevracia uplne akoby mal
alfa romeo 156 1.9 jtd 77kw egr off a same problemi

Autor témy
katan
Príspevky: 728
Dátum registrácie: 11 Jan 2011, 23:08
Dostal poďakovanie: 1 time

Tak objednam novy. Nestoji to vela. Len mam otazku. Potom to odvzdnusnim iba cez ten odvzdusnovak na nom? Alebo aj na hlavnom?
Alfa Romeo 166 FL 2.4JTD 110kW
EX - Cuore sportivo 2.4JTD 110kW
Owning an Alfa Romeo is like having a supermodel as a girlfriend. Yes, she is a bit stupid. Yes, she is expensive but fuck it! She is soo damn HOT!
Používateľov profilový obrázok

Pablo
Moderátor
Príspevky: 140
Dátum registrácie: 24 Máj 2009, 19:56

katan napísal:Tak objednam novy. Nestoji to vela. Len mam otazku. Potom to odvzdnusnim iba cez ten odvzdusnovak na nom? Alebo aj na hlavnom?
Odvzdusnis to len na pomocnom valci. Mas na nom odvzdusnovaci ventil.
Na prezeranie priložených súborov nemáte dostatočné oprávnenia.

Autor témy
katan
Príspevky: 728
Dátum registrácie: 11 Jan 2011, 23:08
Dostal poďakovanie: 1 time

Dakujem.
Zajtra to cez Danniho objednam nakolko som v KE a on je tu doma.
Potom to vymenim v podmienkach ake ponukne parkovisko a dam vediet ;)
Alfa Romeo 166 FL 2.4JTD 110kW
EX - Cuore sportivo 2.4JTD 110kW
Owning an Alfa Romeo is like having a supermodel as a girlfriend. Yes, she is a bit stupid. Yes, she is expensive but fuck it! She is soo damn HOT!

Autor témy
katan
Príspevky: 728
Dátum registrácie: 11 Jan 2011, 23:08
Dostal poďakovanie: 1 time

Tak som bol pozriet pod auto a zopar kvapiek som tam nasiel. Ale pred vymenou ako som nechal auto to bola skor kaluz ako kvapky. Z risky nic neubudlo napokon ani tie kvapky nic ukazat nemohli.
Chcelo by to nejaky zdvihak alebo rampu na to pozriet fuck.. :think

Bol som sa aj previezt ale iba po meste 1 2 3 a slapol som mu. Neviem ci to je iba moj pocit ale zdalo sa mi, ze taha slabsie. Neviem ci to je v mojej hlave alebo ozaj. Ale otacky nevyleteli ani raz.

bjukemen - takze vam vtedy vysel valcek? a to sa spravalo tak, ze smykala spojka?
Alfa Romeo 166 FL 2.4JTD 110kW
EX - Cuore sportivo 2.4JTD 110kW
Owning an Alfa Romeo is like having a supermodel as a girlfriend. Yes, she is a bit stupid. Yes, she is expensive but fuck it! She is soo damn HOT!
Používateľov profilový obrázok

4wd_turbo
Príspevky: 1103
Dátum registrácie: 18 Feb 2013, 13:16
Dostal poďakovanie: 1 time

skus sa este pár dni povozit, a uvidis,, a az potom kupuj valček, pozri chod valceka , akor si myslim ze valcen nebude vládať vytlačiť ako by ostal vysieť,,
ked chces prid ja ti auto dvihnem, ale musis vytlacit a natlačiť naspat to GTV
Alfa romeo 156 SW, 2,4 JTD, 110 Kw
Alfa romeo 156 SW, 2,4 JTDm, 129 Kw
Alfa romeo 156 SW, 1,9 JTD, 81 Kw - predaná
Alfa romeo 156, 2,0 T.S., 112 Kw, Selespeed - predaná
Mazda 323 Turbo 4x4 viď link: http://forum.mazdaklub.sk/viewtopic.php?f=13&t=16423

Autor témy
katan
Príspevky: 728
Dátum registrácie: 11 Jan 2011, 23:08
Dostal poďakovanie: 1 time

Valcek som uz objednal. Bude ma stat do 19e aj s postou, len pride asi az buduci tyzden takze dovtedy este par dni pojazdim tak ako je a potom to rovno vymenim.
A lakava ponuka je to ist pozriet k tebe. S GTV by som ovsem pomohol tam aj s5.
Dalo by sa to naplanovat tak, ze by som ten valcek prisiel vymenit a odvzdusnit k tebe? Ovsem nie zadarmo ;)
Alfa Romeo 166 FL 2.4JTD 110kW
EX - Cuore sportivo 2.4JTD 110kW
Owning an Alfa Romeo is like having a supermodel as a girlfriend. Yes, she is a bit stupid. Yes, she is expensive but fuck it! She is soo damn HOT!

bjukemen
Príspevky: 750
Dátum registrácie: 14 Aug 2009, 18:51

fiha dobra cena za valcek, aj ja chcem :)

nam sa valcek zadrhaval, a nevracalo nazad kvapalinu,ale ten co je na pedali, nevratilo kvapalinu do nadrzky ale poza valcek za gumicku taze bol ako keby zatlaceny stale
Alfa Romeo 156 SW 2,4 JTD 110 Kw,, 3 Bar MAP 142,3 kw

Mannol Diesel Extra 10w-40+ Purflux
Eni 75w-80 GL5

Obrázok

Autor témy
katan
Príspevky: 728
Dátum registrácie: 11 Jan 2011, 23:08
Dostal poďakovanie: 1 time

Objednane z olejposty - http://olejposta.sk/Cifam_404-023__r_28678.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Neviem dnes som autom jazdil a nepocitil som nic.
Aj som ho po par km jazdy nahrial, zaparkoval na ciste miesto a po 3 hod ani kvapka oleja pod motorom.
Zeby zakon schvalnosti .. uvidime ako dalej v kazdom pripade ten valcek vymenim.
Alfa Romeo 166 FL 2.4JTD 110kW
EX - Cuore sportivo 2.4JTD 110kW
Owning an Alfa Romeo is like having a supermodel as a girlfriend. Yes, she is a bit stupid. Yes, she is expensive but fuck it! She is soo damn HOT!
Napísať odpoveď