Prevodovka - nejde zaradit 1

Všeobecné príspevky ohľadne prevodoviek
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
denny224
Príspevky: 237
Dátum registrácie: 19 Júl 2012, 16:21

myslim ze znova bude potrebne detailnejsie vysvetlenie, kde najdem lanka ako ich odpojim ?
We have to love Alfa, it's the law.
Obrázok
Používateľov profilový obrázok

Xenn
Hlavný Administrátor
Príspevky: 624
Dátum registrácie: 18 Feb 2009, 13:57
Kontakty:

naread[1].png
naread[3].png
Tie lanka su pripojene na ten mechanizmus ktorym si hybal. Su nacvaknute na taku gulicku (obr2 - jedna z dvoch).
Na prezeranie priložených súborov nemáte dostatočné oprávnenia.
Alfa Romeo 147 1.6 Twin Spark, Black Line
EX Alfa Romeo 156, 2.5 V6 24V, 3.0 swap, CosmoBlue, 17" GT, XYZ Supersport Coilovers, AMA Exhaust Systems - Equal lenght downpipes and tail section
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
denny224
Príspevky: 237
Dátum registrácie: 19 Júl 2012, 16:21

okay idem sa na to pozriet, inak fajn obrazky, odkial ich beries ?

//edit: takzedal som von baterku, a skusil s tou tehlickou pre istotu este raz hodit tu jednotku ... a vyslo :D .. potom som si vsimol ze na tom lanku co zabezpecuje stlacanie tehlicky dolu (teda 1otku a dvojku), je nejake srubka povolena, je k nej dost na prd pristup ale skusil som ju troch dotiahnut. skusil som v aute zaradit jednotku nesla, ale z dvojky do jednotky slo, tak som ju dotiahol uplne, a nesla zaradit dvojka :D ... tak som ju kusok povolil a vsetky rychlosti slapu jak drak :shocked takze dakujem za rady velmi ste mi pomohli :yeah
(este som zistil ze treba vymenit svorku na baterke :D )
We have to love Alfa, it's the law.
Obrázok
Používateľov profilový obrázok

Xenn
Hlavný Administrátor
Príspevky: 624
Dátum registrácie: 18 Feb 2009, 13:57
Kontakty:

Rado sa stalo ;)

Obrazky su z Eperu, katalog dielov pre FIAT koncern.

Tu je link: http://eper.fiatforum.com/eper/navi?KEY=STARTUP" onclick="window.open(this.href);return false; Ale funguje to len cez Internet Explorer.
Alfa Romeo 147 1.6 Twin Spark, Black Line
EX Alfa Romeo 156, 2.5 V6 24V, 3.0 swap, CosmoBlue, 17" GT, XYZ Supersport Coilovers, AMA Exhaust Systems - Equal lenght downpipes and tail section
Napísať odpoveď