H:Sikovny mechanik v BA-prob.-radiaca paka ako papek v blate

Všeobecné príspevky ohľadne prevodoviek
Používateľov profilový obrázok

yetyGTA
Moderátor
Príspevky: 225
Dátum registrácie: 01 Dec 2010, 10:31

Ak nechces original z AR, tak skus inzerat. Taky, kde rozoberaju 156 na diely. Je ich vela.
"I have argued many times that owning an Alfa is a portal through which all petrolheads must pass if they genuinely want to know what it is that differentiates a car from a toaster or a washing machine."
Používateľov profilový obrázok

Breznew18
Príspevky: 751
Dátum registrácie: 25 Dec 2011, 11:10

no nevravel som ti hned ked si mi pisal ze to budu na 90 % lanka :D
Alfa Romeo 156SW 1,9 jtdm 103kw chip cca 160k 350NM Alpiners
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
korn24
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 29 Júl 2012, 16:08

nedari sa mi zatial zohnat tie lanka. kolko presne stoja v alfe?
Používateľov profilový obrázok

yetyGTA
Moderátor
Príspevky: 225
Dátum registrácie: 01 Dec 2010, 10:31

Zalezi od toho, aku verziu mas. Ved zavolaj do Impexu, Grifu alebo Valuseka, nadiktuj VIN a povedz, co chces. Z Eperu ti povie cenu.

Ja som len tak na rychlo pozrel nejaku TS do r.v. 2002 a pise nieco o 180 EUR. Tak aby si nebol zaskoceny. Ako alternativu vyskusaj bazos.sk a niekoho, kto rozobera 156-ku na diely.
"I have argued many times that owning an Alfa is a portal through which all petrolheads must pass if they genuinely want to know what it is that differentiates a car from a toaster or a washing machine."
Používateľov profilový obrázok

Hrudky
Príspevky: 1088
Dátum registrácie: 09 Sep 2011, 15:14

ak este nemas tie lanka,mozem sa ti na ne spytat...
Cuore Sportivo :)
Používateľov profilový obrázok

7heaven
Príspevky: 40
Dátum registrácie: 12 Máj 2012, 18:52
Kontakty:

Ahoj, tak dnes som mal možnosť vyskúšať si prístup a znalosť chalanov z http://www.autoservisktcar.sk/" onclick="window.open(this.href);return false;, som bol po dlhej dobe príjemne prekvapený. Verím že aj do budúcna budem spokojný, zatiaľ u mňa majú palec hore.
Napísať odpoveď