Kvap, kvap...

Všeobecné príspevky ohľadne motorov
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
EweNt3
Príspevky: 70
Dátum registrácie: 30 Dec 2013, 11:04

Zdravím vás ľudia mám menší problém, keď sa postavíte ku autu spredu a pozeráte sa na značku na prednej strane na pravej strane skoro úplne vpredu mám vždy malinkú kaluž jednoducho mi odtiaľ troška kvapká čo to môže byť?...Ale je to skutočne minimálne no aj tak...
Používateľov profilový obrázok

Danni
Príspevky: 2083
Dátum registrácie: 11 Máj 2010, 18:27

nemas tu nahodou svoje vlakno? chapes aby si nemusel stale zakladat nove s velmi divnymi nazvami
166 2.5 00
link= l Danni 156 1.6TS l
AR Spider 916 1.8TS link
Používateľov profilový obrázok

Xenn
Hlavný Administrátor
Príspevky: 624
Dátum registrácie: 18 Feb 2009, 13:57
Kontakty:

skus pozriet spojku na vyusteni chladica.

...a ano, presnejsie nazvy tem pomozu ludom sa zorientovat :) Nehovoriac o tich co hladaju, mozno podobny, problem cez google.
Alfa Romeo 147 1.6 Twin Spark, Black Line
EX Alfa Romeo 156, 2.5 V6 24V, 3.0 swap, CosmoBlue, 17" GT, XYZ Supersport Coilovers, AMA Exhaust Systems - Equal lenght downpipes and tail section
Používateľov profilový obrázok

Tono
Príspevky: 414
Dátum registrácie: 10 Apr 2013, 12:00

pripajam sa ku chalanom....

teraz k tvojmu problemu, skus strcit hlavu pod auto a pozriet sa odkial to kvapka, ak tam mas kryt a kvapka to z krytu zhod ho a pozri sa odkial to kvapka, ako fajn ze sa pytas, ale nemyslim ze od pocitaca pokial to niekto nevidi a nestrci tam hlavu, asi tazko poradi. ked zistis ze netesni mi spojka od chladica, tak v tom ti poradime, ale kvapka mi nieco vpravo vpredu zadnej lavej strany, sorry...
a co dalsie priznaky, straca sa ti voda?
aby si nakoniec nezistil ze je to len vyparnik klimi (bodaj by) alebo voda ktora vytecie sponad krytu motora ked zastavis...

edit: ked nevies co je spojka chladica, odfot odkial ta voda slzi...
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
EweNt3
Príspevky: 70
Dátum registrácie: 30 Dec 2013, 11:04

Zdravím Vás ľudia odfotil som neviem či to pomôže, ale aspoň to tu nahodím tak to kuknite ak fotka nepomôže začiatkom marca sa chystám do servisu a uvidí sa za odpovede vopred ďakujem.Ešte jedna vec je isté, že to je olej ktorý troška kvapká odtiaľ. :(

Obrázok
Používateľov profilový obrázok

Hrudky
Príspevky: 1088
Dátum registrácie: 09 Sep 2011, 15:14

A to si hned nevidel ze je to olej? :D sak ten je mastny ;)
Cuore Sportivo :)
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
EweNt3
Príspevky: 70
Dátum registrácie: 30 Dec 2013, 11:04

Hrudky napísal:A to si hned nevidel ze je to olej? :D sak ten je mastny ;)
Ja som to len pre istotu dodal pretože nedávno sa tu spomínala aj voda. ;)
Používateľov profilový obrázok

Tono
Príspevky: 414
Dátum registrácie: 10 Apr 2013, 12:00

z tej fotky neviem velmi urcit kde to je, mozno chalani co maju jtd cka...
Používateľov profilový obrázok

Hrudky
Príspevky: 1088
Dátum registrácie: 09 Sep 2011, 15:14

z fotky sa neda urcit nic...a neber to ako nejaky utok voci tebe,alebo ako nejaku urazku,ale je ovela jednoduchsie to auto dat na zdvihak a pozriet odkial to kvapka... Voda (v tomto pripade olej) je svina,pretoze kvapkat moze na jednom mieste a tiect moze aj z druhej strany auta...moze stekat po nejakej hadicke,potom moze prejst na nejaku trubku,po tej to moze stekat a kvapkat uplne niekde inde,ako vyteka...Myslim,ze na tomto fore sa da poriesit takmer vsetko,ale su veci,ktore od pocitaca nevyriesis...:) a myslim,ze urcit odkial nieco kvapka sa da aj doma a netreba ani chodit do servisu...Potom staci dat fotku uz konkretneho miesta odkial to kvapka a skor ti niekto poradi

Good luck ;)
Cuore Sportivo :)
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
EweNt3
Príspevky: 70
Dátum registrácie: 30 Dec 2013, 11:04

Hrudky napísal:z fotky sa neda urcit nic...a neber to ako nejaky utok voci tebe,alebo ako nejaku urazku,ale je ovela jednoduchsie to auto dat na zdvihak a pozriet odkial to kvapka... Voda (v tomto pripade olej) je svina,pretoze kvapkat moze na jednom mieste a tiect moze aj z druhej strany auta...moze stekat po nejakej hadicke,potom moze prejst na nejaku trubku,po tej to moze stekat a kvapkat uplne niekde inde,ako vyteka...Myslim,ze na tomto fore sa da poriesit takmer vsetko,ale su veci,ktore od pocitaca nevyriesis...:) a myslim,ze urcit odkial nieco kvapka sa da aj doma a netreba ani chodit do servisu...Potom staci dat fotku uz konkretneho miesta odkial to kvapka a skor ti niekto poradi

Good luck ;)
Ďakujem za radu Hrudky pôjdem to od spodu poriadne pokukať niekde na zdviháku poprípade tu hodím konkrétnejšiu fotku ak sa mi podarí ešte raz dikes.
Napísať odpoveď