otacky,trhanie

Všeobecné príspevky ohľadne motorov
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
Marssell
Príspevky: 147
Dátum registrácie: 14 Feb 2013, 21:38

no a som mudrejsi oddnes... takze po diagnostike vo fiate, auto prezreli zhora aj zdola, prisli nato ze ziadnu chybu mi nehlasi, okrem odpojeneho airbagu, prisli tiez nato ze nasava viac vzduchu ako ma cize bud auto ma falosny vzduch cez nejaku dieru v hadici alebo to moze byt aj tym ze diera tam nemusi byt ale ze skrtiaca klapka je riadne spinava cosi nemyslim kedze bola cistena, ale povedal mi ze mam to vsetko rozobrat a vycistit klapku z oboch stran pretoze s nou az trasie, cize diagnostika neukazal nic ale pravdepodobne falosny vzduch spinava klapka popripade zapalovacia cievka, treba nato ist vylucovacou metodou ze chyb moze byt viac, ale ze len takych malych... Samozrejme ma to nepotesilo lebo ... lebo... nemam nato vela casuu a zaroven ma potesilo to ze vaha vzduchu je dobra aj lambda je dobra a vsetko ostatne je tip top len toto jedno kazi cely chod motora.... takze tak... inac ked by bol niekto ochotny a by mi chcel s tym pomoct tak kludne ja pridem hocikde :D v ramci moznosti ... A zaroven dajte aj svoj nazor co to moze byt...
Používateľov profilový obrázok

Danni
Príspevky: 2083
Dátum registrácie: 11 Máj 2010, 18:27

ci sa skrtiaca zadrhava abo nie sa da velmi lahko zistit... zhodis hadicu pred nou a budes nou hybat (njalepsie keby ti niekto slapal na plyn) ... ze to taha viac vzduchu zistili z coho? lambdy ci vahy? bo ak si nasava viac vzuchu tak vaha ukazuje ze tam ide menej vzduchu a lambda pravy opak
166 2.5 00
link= l Danni 156 1.6TS l
AR Spider 916 1.8TS link
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
Marssell
Príspevky: 147
Dátum registrácie: 14 Feb 2013, 21:38

praveze lambda reagovala paradne na plyn a vsetko a vaha tiez ok len na vahe ukazovalo ze ma ist 10 niecoho a nad tym koko vzduchu ide tak ukazovalo 22.5 az.... takze tak...
Používateľov profilový obrázok

Danni
Príspevky: 2083
Dátum registrácie: 11 Máj 2010, 18:27

a to pri volnobehu a zahriatom motore?
a kde vo fiate si bol v KE?
166 2.5 00
link= l Danni 156 1.6TS l
AR Spider 916 1.8TS link
Používateľov profilový obrázok

Danni
Príspevky: 2083
Dátum registrácie: 11 Máj 2010, 18:27

http://autoomega.sk/index.php?id_sek=43 ... denie=1&c=" onclick="window.open(this.href);return false;
:biggrin :cool
166 2.5 00
link= l Danni 156 1.6TS l
AR Spider 916 1.8TS link
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
Marssell
Príspevky: 147
Dátum registrácie: 14 Feb 2013, 21:38

V michalovciah... :D a nestvi ma s tou paskou :D :D :D zajtra budem rozoberat a obkrutim s nou vsetko co sa bude dat :D :D
Používateľov profilový obrázok

Danni
Príspevky: 2083
Dátum registrácie: 11 Máj 2010, 18:27

Mam taku istu vahu jak ty ta keby si dosiel do ke ta mozme poskusat. Bo podla mna je vada bud v klapke alebo vo vahe
Keby bola diera za vahou tak asi ukazuje mensiu hodnotu ne?
166 2.5 00
link= l Danni 156 1.6TS l
AR Spider 916 1.8TS link
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
Marssell
Príspevky: 147
Dátum registrácie: 14 Feb 2013, 21:38

vies co tak ti poviem uz som z toho ch*j ... osrpavedlnujem sa za vyraz ale dneska rano uz mi dosli nervy, vsetko na aute srpavene a ono bude trhat jak dive, rano dobre ze nezdochlo, pri rozbiehani ma obehol favorit, no kus sa motor zahrial tak uz v pohode vsetko zohrial sa viac a slecna zacala trhat, a to vsetko len pri rovnakej rychlosti ako nahle zoslapne plyn tak ten dvojliter da o sebe vediet vykon je dobry, len to ze trha, pocuvaj ked mi to das nejako doporiadku pridem do kosic alebo hocikde inde za nejakym machrom co mi povie v com je chyba lebo som v uzkych diagnostika neukazuje nic , preistotu som este obehol 2 mechanikov a tiez diagnostika cista, kazdy sa odvolava na falosny vzduch alebo vadnu klapku, a s tou klapkou neviem co vycistit alebo zohnat druhu..... netusim.... a zas nechcem zeby sa mi kvoli nejakemu snimacu alebo falosnemu vzduchu zas pokazilo auto....
Používateľov profilový obrázok

Hrudky
Príspevky: 1088
Dátum registrácie: 09 Sep 2011, 15:14

mne raz trhalo benzinaka,ale to len vtedy ked som drzal plyn na rovnakej hodnote,povedzme,ze som siel konstantne 90,tak ho zacalo trhat,ze az skoro zdochlo a bola to lambda...
Cuore Sportivo :)
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
Marssell
Príspevky: 147
Dátum registrácie: 14 Feb 2013, 21:38

vies co tak isto ked idem konstantnov rychlostou tak trha alebo napriklad ma trojku idem 50 trosku pustim pedal potom trocha zoslapnem a trhne.... a lambda bola na diagnostike a vraj je v pohode tak neviem... dneska som rozobral cele sanie vycistil nastavil klapku skontroloval tu prierubu ci tam nieje trhlina pozrel ci k svieckam nesteka olej pozrel cievky a nic... vsetko je nove vsetko ide jak ma nikde ziadna trhlina a auto trha.... uz som v koncoch... jedine ze sa diagnostika o.... a lambda je fakt zla...
Napísať odpoveď