otacky,trhanie

Všeobecné príspevky ohľadne motorov
Používateľov profilový obrázok

Danni
Príspevky: 2083
Dátum registrácie: 11 Máj 2010, 18:27

http://alfa156.sk/viewtopic.php?f=89&t=3385" onclick="window.open(this.href);return false;

vazdne je potrebne stale zakladat novu temu?
vsade je kopec uzitocnych informacii ktore sa len staratia alebo vymazu
166 2.5 00
link= l Danni 156 1.6TS l
AR Spider 916 1.8TS link
Používateľov profilový obrázok

Hrudky
Príspevky: 1088
Dátum registrácie: 09 Sep 2011, 15:14

zlucil som to dokopy...
Cuore Sportivo :)
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
Marssell
Príspevky: 147
Dátum registrácie: 14 Feb 2013, 21:38

Ahoj chlapci, dlhsie som tu nebol snazil som sa prist na ten moj slavny problem s ktorym sa nikto nestretol... tak teda opat vymenene sviecky filter vzduchovy olejovy opat nova vaha uz aj lambda nova,nanovo prekontrolovane a nastavene rozvody ,precistene cele sanie klapku som zmontoval vycistil tak ze aj jest som z nej mohol, potom vsetko nastavene na diagnostike, a cuduj sa svete ono to stale trha, a co este naviac zacalo robit ze na prvy ranny start skoro zdochne a ked sa pohynam tak ako keby nedostavalo palivo alebo neviem co lebo plynovy pedal drzim v tej istej polohe a rat taha a raz ako keby to vyplo a potomzas zaplo, a to sa stave stale aj pri teplom, a motor vkuse drzi otacky 1500 a ked sa zabudne tak spadnu na 1100 . Stve ma to lebo uz som vymenil skoro cele auto a na tu jednu posratu chybu nemozem prist....
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
Marssell
Príspevky: 147
Dátum registrácie: 14 Feb 2013, 21:38

jeden chlapik mal s rannym startom tiez problem robilo mu toto co mne , lenze mne to nerobi pravidelne,,, a nemam tu chybu co on http://www.youtube.com/watch?v=HjjvgJP44FI" onclick="window.open(this.href);return false;
Používateľov profilový obrázok

Danni
Príspevky: 2083
Dátum registrácie: 11 Máj 2010, 18:27

nemas ty potenciometer plynoveho pedalu? ale ked mas jednu lambdu tak asi nie :think
RJ mas druhu a tiez to robi aj robilo? vstrekovace, zapalovacia lista, cerpadlo, rele... ?
166 2.5 00
link= l Danni 156 1.6TS l
AR Spider 916 1.8TS link
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
Marssell
Príspevky: 147
Dátum registrácie: 14 Feb 2013, 21:38

vsetko nove okrem cerpadla, a este sledujem videa a nie kazdemu blika v aute toto co mne :D na rychlostnom tachometri po otoceni kluca zasvieti jedna kontrolka-pas druha-brzdove oblozenie, to zhasne a asi tak 3-4 sekundy blika dalsia nad nimi taka oranzova... blika to aj tebe alebo men uz z mojho auta j*be :D
Používateľov profilový obrázok

Danni
Príspevky: 2083
Dátum registrácie: 11 Máj 2010, 18:27

no neviem co mas na mysli :D mne tam blika este pas...
sakra :pray toto ma pobavilo :D ale to sme uz OT :silenced
http://www.youtube.com/watch?v=5s0lpEDHZ0E" onclick="window.open(this.href);return false;

EDIT: uz viem to je airbag spolujazdca :biggrin to je normalne
166 2.5 00
link= l Danni 156 1.6TS l
AR Spider 916 1.8TS link
Používateľov profilový obrázok

Hrudky
Príspevky: 1088
Dátum registrácie: 09 Sep 2011, 15:14

nam takto blbo startovanie na opli...ze nechcelo chytit,potom obcas zakolisali otacky a nakoniec to bola posrata gumicka za 10 centov. V nadrzi co je cerpadlo,tak jedna gumicka zle dosadala a striekal tade benzin ;)
Cuore Sportivo :)
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
Marssell
Príspevky: 147
Dátum registrácie: 14 Feb 2013, 21:38

no takze opat behacky a vo viacerych servisoch sa zhodli natom ze to moze byt aj chybnou skrtiacou klapkou.... akosi sa mi tomu nechce verit.... co vy nato ? vyskusat kupit druhu a dat ju tam??
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
Marssell
Príspevky: 147
Dátum registrácie: 14 Feb 2013, 21:38

LEBO UZ NEVIEM CO S TYM otacky su vkuse 1500 na volnobeh, a niekedy som vonku a auto si pridava samo inokedy sa zase stane ak vyhodim rychlost tak otacky su natom istom napr na trojke ak idem mam nejakych 3000 vdam neutral a otacky stale 3000 :D niekeedy tak silno drzia ze mam trojku plynoveho pedalu sa ani nedotknem a som schopny prejst aj 20 km.... normalne ze tempomat :D
Napísať odpoveď