zadrety motor ?

Všeobecné príspevky ohľadne motorov
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
Marssell
Príspevky: 147
Dátum registrácie: 14 Feb 2013, 21:38

aa este jedna vec zo 166 2.0 ts mi bude pasovat vsak??
Používateľov profilový obrázok

Danni
Príspevky: 2083
Dátum registrácie: 11 Máj 2010, 18:27

ak budu sediet kw tak aj hej len neviem ako to uz bude s elektronikou ale ked ze 166 mal len 2.0TS tak by to malo ist pohode... inak mas to dost daleko od kosic a ak kupis druhy motor tak daj vymenit ojnicne a precistit saci kos
a na tvojom je co este zle ze nestaci len vymenit ojnice?
166 2.5 00
link= l Danni 156 1.6TS l
AR Spider 916 1.8TS link
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
Marssell
Príspevky: 147
Dátum registrácie: 14 Feb 2013, 21:38

ojnice su komplet rozbite, klukovka je pridreta, a este kopu malickosti... inac este taka vec zohnal som motor presne aky mi treba, chce zan 350 e , ale vravel ze sa prehrieva ked ide do kopca a ho pritlaci troska, inac tiez to bol fanusik alfy uz mi poposielal aj fotky motora, a vravel ze to je tesnenie pod hlavou, ze ho treba vymenit ze vodu musel dolievat ze mu zacinala vriet ked sa motor prehrial.... ale ze to sa stavalo len ked siel do kopca a autu dal co preto.. chcem sa spytat ci to fakt moze byt to tesnenie pod hlavou ci nieco ine....
Používateľov profilový obrázok

Danni
Príspevky: 2083
Dátum registrácie: 11 Máj 2010, 18:27

nuz neviem skor by som to videl na to ze mu nezapinala sahara... no ak je prasknute len tesnenie a snad nie hlava tak je to i tak dost velka cena za ten motor podla mna
no skutocnu zavadu je takto tazko posudit
166 2.5 00
link= l Danni 156 1.6TS l
AR Spider 916 1.8TS link
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
Marssell
Príspevky: 147
Dátum registrácie: 14 Feb 2013, 21:38

veeelmi rozmyslam zeby osm tam siel, zistil som si info o tom chlapovi takze ozaj je servisak... aa volal som par dalsich inzeratov tak takisto chceli 350 e , skus poradit co by si robil ty... lebo ma vytaca ze nepocujem svoje auto pred domom.... aaa inac, motor bol generalkovany prave mi poslal papiere a fotky zo servisu...
Používateľov profilový obrázok

Danni
Príspevky: 2083
Dátum registrácie: 11 Máj 2010, 18:27

no ak bol po generalke tak preco ma prasknute tesnenie? kde si nasiel ten inzerat?
166 2.5 00
link= l Danni 156 1.6TS l
AR Spider 916 1.8TS link
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
Marssell
Príspevky: 147
Dátum registrácie: 14 Feb 2013, 21:38

tiez nad tym rozmyslam... idem ho pozriet potom damv ediet co a ako..
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
Marssell
Príspevky: 147
Dátum registrácie: 14 Feb 2013, 21:38

noo takze ten motor, co mam v plane kupit je v ukazkovom stave, nic neklepe nebucha napojil som ho na diag, tak vsetko ok, k motoru ma este aj turbo, ale turbo mi netreba ... takze by som ho vzal bez turba, otacky nekolisu ani nic take... ale stale rozmyslam nad tym ci nedat radsej svoj zgeneralkovat.... poradte co mam robit som z toho zufaly.... :-/
Používateľov profilový obrázok

Danni
Príspevky: 2083
Dátum registrácie: 11 Máj 2010, 18:27

si zisti kolko by ta stala generalka a kolko druhy motor.... ale asi lacnejsie vyde druhy motor ked hovoris ze mas uplne KO ojnice... bo druhe ojnice (mozno by stacili z vrakacu) + komplet loziska+ vybrus kluky+ robota bo sam si to asi zrobit nevies.... ak mas znameho co ti motor vymeni za 100 a motor je bez investicii tak je to jasne
a bolo by dobre keby ti sedel aj kod motora
166 2.5 00
link= l Danni 156 1.6TS l
AR Spider 916 1.8TS link
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
Marssell
Príspevky: 147
Dátum registrácie: 14 Feb 2013, 21:38

ummm myslim ze kod motora nebude sediet to je velky problem???
aaa uz som sa rozhodol zajtra idem po motor....
Napísať odpoveď