Zdochina striela pomooooc

Všeobecné príspevky ohľadne motorov
Napísať odpoveď
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
Marssell
Príspevky: 147
Dátum registrácie: 14 Feb 2013, 21:38

chlapci prosim poradte mi, ked nastartujem nerobi to vzdy ale obcas otacky tak klesnu ako keby chcelo auto zdochnut, no nezdochne, a potom ked sa chcem rozbehnut tak stlacim pedal a nic trosku postriela do vyfuku a potom ako keby to prebilo a ide, no a este ked stlacim pedal na podlahu taha ako sialene ale len do 4 tisic otacok nad 4 tisic ked stlacim pedal na podlahu tak nic ako keby ma brzdilo ale ked pedal zdvihnem od podlahy ze je napr len 1 cm stlaceny tak taha, ale ked stlacim na podlahu tak ako keby tam nieco bolo co to nedovoli a brzdi ma to a nepusti vyssie, neviete co to moze byt???
Používateľov profilový obrázok

dcl
Príspevky: 358
Dátum registrácie: 21 Júl 2010, 07:52

urcite to daj na diagnostiku
Alfa Romeo 156 1.9Jtd 16v, Powered by Alfatuning, EGR off, XYZ 6-Pot brakes, XYZ SuperSport suspension
Alfa Romeo GT 3.2 v6, Novitec exhaust, Bianco Nuvola
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
Marssell
Príspevky: 147
Dátum registrácie: 14 Feb 2013, 21:38

takze rozobral som sviecky pri dvoch bol trosku steceny olej a rozbita ta gumova izolacie tak ssom zohnal druhu vycistil olej , pozrel skrtiacu trosku usadene tam bolo tak wd som to vycistil pozrel som vahu, lebo mam silny tusak ze to robi ona ale kontakty neboli zaoxidovane aj vnutri bola cista, spravil som restart R.j. a auto mi to uz nerobilo zeby sa mi chcelo zdochnut, v pohode vsetko len ten vykon do 4 tisic jak sialena a od ako keby utalo a nepusti viac, ale ked trosku zdvihnem pedal tak taha dalej a dam na podlahu tak nic... fakt mam silny tusak ze to bude vaha...
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
Marssell
Príspevky: 147
Dátum registrácie: 14 Feb 2013, 21:38

no chlapci prisiel som na chybu s tym pedalom od plynu.... vaha vzduchu odpojil som ju a auto ide jak dive, lenze ked je odpojena tak svieti kontrolka ale to ma az tak nestve skor ma stve ked ju odpojim tak kolisu otacky.... nic asi treba kupit novu :-P poradte odkial objednat alebo nemate niekto?
Používateľov profilový obrázok

Danni
Príspevky: 2083
Dátum registrácie: 11 Máj 2010, 18:27

ake hodnoty dava ta stara na vonobeh?
166 2.5 00
link= l Danni 156 1.6TS l
AR Spider 916 1.8TS link
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
Marssell
Príspevky: 147
Dátum registrácie: 14 Feb 2013, 21:38

vies co nedaval som to na diag. len som ju odpojil a auto nerobilo take problemy ako ked je zapojena, lebo ked ju zapojim ako keby som mal 50 koni namiesto 155 takze netusim
Používateľov profilový obrázok

Danni
Príspevky: 2083
Dátum registrácie: 11 Máj 2010, 18:27

okey ale aj tak by som ju dal prehodnotit... inak mam jednu funkcnu vahu na TS keby nahodou
166 2.5 00
link= l Danni 156 1.6TS l
AR Spider 916 1.8TS link
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
Marssell
Príspevky: 147
Dátum registrácie: 14 Feb 2013, 21:38

ok ja zbehnem na diag. a ked tak napisem ss dikes :-)
Napísať odpoveď